Wasz ulubiony serial

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Kamillo » poniedziałek 03 sty 2022, 12:32

Rolly pisze:YOU / TY - trzeci sezon, zakończony hmm... w dwa dni!
To chyba jedna z nieliczonych netflixowych serii, która nadal trzyma poziom.
Nadal mroczny, pokręcony i nieprzewidywalny. JOE... Jesteś tym złym?

Będzie 4 sezon! Oj tak! Mocne 9/10!


Narzeczona ogląda, więc i ja jestem zmuszony :P Osobiście oglądałem chętnie sezon w którym rozkochała mnie urocza Beck... No, ale wiadomo, nie będziemy robić spoilerów :)

Nie powiem, bywa ciekawie i zaskakująco, ale całość IMO mocno przerysowana, a aktor grający Joego jest dla mnie irytujący na maksa.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Kamillo » poniedziałek 25 kwie 2022, 16:18

Niedawno skończyłem wszystkie sezony PEAKY BLINDERS.

Dłuuuugo wchodził, ale w końcu historia Tommyego mocno mnie pochłonęła. Czekam na szósty, ostatni sezon.

Wczoraj zacząłem miniserial (Netflix) ZACHOWAJ SPOKÓJ - pierwsze dwa odcinki wciągające i bardzo obiecujące.

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 01:46
Lokalizacja: Gdynia
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Han » niedziela 18 wrz 2022, 11:47

Chciałbym dokończyć wszystkie odcinki Lost i Simpsonów. Wykupiłem więc jak rasowy Janusz w promocji Disney+. Miesiąc za 6.99 - stać mnie :p
Na pewno znajdzie się coś jeszcze do oglądania.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » środa 26 kwie 2023, 09:47

Z czystym sumieniem mogę polecić coś polskiego - dostępne odnicki na VOD TVP.
Przede wszystkim za bardzo ciekawe historie, bez ciągnących się w nieskończoność sezonów.
Dom pod dwoma orłami - 8/10 - https://vod.tvp.pl/seriale,18/dom-pod-d ... nki,383167
Polowanie na ćmy - aktualnie trwa na TVP1 / 8+10 - https://vod.tvp.pl/seriale,18/polowanie ... nki,390116

Bardzo dobra gra aktorska, klimat (szczególnie w Polowniu na ćmy - było kręcone w Łodzi) i świetny scenariusz, do tego wątki historyczne, które też bardzo lubię. Jestem pozytywnie zaskoczony, jak na polskie produkcje.

Do tego również dość, krótki, interesujący i lekki serial Klondike, obejrzałem w ciągu kilku dni na CDA. Przygody poszukiwaczy złota są po prostu mega wciągające! Nie mogłem się oderwać. 9/10 - https://www.cda.pl/video/1287352725/vfilm
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Kamillo » piątek 20 paź 2023, 11:53

Czytam swoje ostatnie posty i sporo pominąłem.

Z tych które przychodzą mi do głowy a o których nie wspominałem to Top Boy, Undercover (oba gangsterskie i oba polecam), ostatnio polskie Żmijowisko (też można zobaczyć) czy wszystkie sezony świetnego, animowanego, komediowego Nie Ma Jak w Rodzinie.

Od daaaawna, ale już coraz bliżej końca (chyba przedostatni sezon) kultowy sitcom - The Office / Biuro. Włączany przed snem gdy nie ma ciekawszego pomysłu, ale humor, klimat, postacie sprawią, że pewnie łezka się zakręci po ostatnim odcinku :)

I aktualnie na HBO Go ostatni sezon Sukcesji. Również polecam. Właściwie jak wszystko, co dokończyłem :)

Poprzednia

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości