W co aktualnie gramy.

Tu możecie porozmawiać na wszystkie dowolne tematy.
Kulturalnie i na luzie, w tym dziale jest wszystko dozwolone.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evil Twin:Cyprien Chronicles PL
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Re: W co aktualnie gramy.

Postautor: Rolly » niedziela 12 sie 2018, 11:22

Mercenaries Saga 2 na Androida - 3 rozdział. W końcu jakaś porządna turówka, która wessała mnie na długie godziny (a na smartfonie nudzi mi się wszystko po godzinie). Na plus masa zawodów, umiejętności, wersja demo i oczywiście OFFLINE. Polecam!

Dungeon of The Endlees na PC - wciągający pixelartowy rougelike z elementami towerdefence. Fajnie, że SEGA zainwestowała w tą serię.

Revive Sosei.. na Dreamcasta - z typowej VN okazał się całkiem przyjemny point&click. Szkoda, że po japońsku ale i tak przyjemnie rozwiązuje się zagadki.

Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » piątek 12 paź 2018, 09:32

GTA:VC od doskoku do doskoku na PC. Tytuł o dziwo chodzi na max ustawieniach (w jednej misji zbyt płynnie i trzeba przykręcać FPS limiter)

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evil Twin:Cyprien Chronicles PL

Postautor: Rolly » sobota 20 paź 2018, 23:24

Ostatnio dłuższe posiadówki z szuterami - w skrócie katuje shmupy :)

Karous (Dreamcast)

Sturmwind (Dreamcast)

Ikaruga (wersja zarówno Dece jak i Steam)

Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » piątek 02 lis 2018, 23:35

Yakuza 0 - kurdę zaczeło się tak pięknie, super klimat i po zajefajnym wstępie... mój laptop zaczął tak mulić grę, że odechciało mi się grać. Rozdziałka 640x480 do pełnej szybkości to jednak nie jest to.
Lodoss War Online - bawię się i szukam klimatu za który uwielbiam anime i edycję Dreamcastową. Narazie początki gry. Zobaczymy co będzie dalej, aktualnie trochę za kolorowo ^^
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » piątek 04 sty 2019, 00:00

Ostatnio przeszedłem Far Cry 5. Bardzo przyjemnie się grało, jednak wolę klimat FC4 (raczej żadna część FC nie przebije czwórki). Bardzo spodobało mi się, że dodano masę punktów do szybkiego przemieszczania się po mapie, która jest swoją drogą jest ogromna. Spodobała mi się również nowa opcja, która pozwala rekrutować ludzi do pomagania przy misjach (NPC). Ogólnie wszystkie części FC są bardzo do siebie podobne, ale jeśli ktoś lubi tę serię to polecam, warto sprawdzić. Jako fan serii daje ocenę 9-/10

Aktualnie gram w Monster Hunter World. Ludzie, ale świetna gra! Dawno się tak dobrze nie bawiłem. Dla mnie, zupełnie coś nowego (nie grałem w MH po za pierwszą częścią na PS2, na dodatek bardzo krótko) nie ma za bardzo do czego porównać. Założenia gry są bardzo proste, zabijamy potwory, niby nic takiego ale to nie są łatwe pojedynki. Mam dopiero 4 LVL a potrafię prowadzić ponad 20 minutowe batalie z pojedynczym potworem, które kończą się moim niepowodzeniem. Zabijając bestie pozyskujemy materiały, które służą nam do wykuwania nowych broni i zbroi. Może, wydaje się to bardzo proste, ale zapewniam was że tak nie jest. Mam na liczniku 14 godzin a ogarnąłem może 25% systemu gry. Gram solo i wcale się nie nudzę. Ponoć siła MHW kooperacyjne walki z innymi żywymi łowcami na potwory. Na razie grałem tylko 2 razy multiplayer, fajnie się gra z innymi, ale solo jest równie dobre. Gorący polecam wszystkim, 10/10.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » piątek 04 sty 2019, 00:47

Persona Q na 3DSie - fajny reskin Etriana i miła odmiana po generowanych proceduralnie poziomów, jednak wyraźnie słabsza od strony fabularnej.
Niedawno skończyłem też Black Knight Sword - oldschoolowy gameplay z drobnymi ułatwieniami (wciąż trudna gra), intrygująca oprawa graficzna i dźwiękowa, oraz wyśmienity klimat. Do tego zaliczony Postal 2: Paradise Lost - ciekawa rzecz dla fanów Postala 2, ale ta gra jest już strasznie przestarzała i nowe DLC niewiele są w stanie z tym faktem zrobić.
Obrazek

Poprzednia

Wróć do ● FREE