Planowane najbliższe zakupy

Tu możecie porozmawiać na wszystkie dowolne tematy.
Kulturalnie i na luzie, w tym dziale jest wszystko dozwolone.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posiadany sprzęt: Nie mieści się :(

Re: Planowane najbliższe zakupy

Postautor: Aris » wtorek 05 gru 2017, 23:39

Lepiej uważać jakby tarcza strzeliła mogłaby uszkodzić oponę.
A ja kupiłem Sonic Adventure 2 aby jedynka nie czuła się samotna. :P

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Posiadany sprzęt: Xbox One S, PS3, PSP, Dreamcast, GBA, GBC, NDS

Postautor: Tomcio » czwartek 07 gru 2017, 15:26

One już były tak zakonserwowane, że nawet nie warto było ich ruszać :D Miałem w planach ich wymianę tak czy tak.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » sobota 03 lis 2018, 10:15

Z racji że ostatni SSD kupiony dwa lata temu zaczyna już aktywnie siadać, łapać bad sectory, raz się wywalił na nim system plików (działało tylko do odczytu nawet na najwyższych uprawnieniach) to prędzej czy później kupię nowy SSD o pojemności 120-250GB, jeno więcej poczytać o awaryjności poszczególnych modeli, że za dwa lata znów nie zmieniać SSD.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » sobota 03 lis 2018, 21:38

martinex 2017 pisze:Z racji że ostatni SSD kupiony dwa lata temu zaczyna już aktywnie siadać, łapać bad sectory, raz się wywalił na nim system plików (działało tylko do odczytu nawet na najwyższych uprawnieniach) to prędzej czy później kupię nowy SSD o pojemności 120-250GB, jeno więcej poczytać o awaryjności poszczególnych modeli, że za dwa lata znów nie zmieniać SSD.

Lepiej prędzej niż później bo mamy teraz najlepszy okres na kupno SSD, ceny poszły bardzo w dół. Sam dwa tygodnie temu kupiłem Samsunga 970 EVO 500GB. Pierwsze wrażenie - ale to małe (jak ktoś nie widział dysku m.2 na oczy, to ma wymiary listka gumy orbit). Za niecałe 3 tygodnie mamy Black Friday, więc na pewno wyrwiesz coś za grosze. Co do awaryjności, najlepiej brać dyski na kościach MLC. Jak już bierzesz na TLC to polecam topowe modele, np: Samsung 860 na kościach TLC to czołówka SSD Sata i ma 5 letnią gwarancję. na BF wyrwiesz wersję 500GB poniżej 300 zł.

Co do tematu, planuję kupić RTX'a 2070 od EVGA, kasa odłożona, tylko czekam na dostępność. Pisałem do wszystkich sklepów jak i dystrybutorów, ale nikt nie wie kiedy się pojawią.
Obrazek

Poprzednia

Wróć do ● FREE