[Poradnik] Saturn - region free bios

Chcesz podyskutować na tematy związane ze wspaniałymi konsolami jakimi są SEGA Dreamcast, Saturn, Mega Drive, SegaCD, Game Gear, Master System? Może szukasz pomocy? Zajrzyj tu koniecznie!

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

Zaawansowy Forumowicz
Awatar użytkownika
Medals: 1
Złota rączka (1)
Posiadany sprzęt: 3x DC, Saturn, 3x PS2, PSX, Xbox Classic, Pegasus iq502, NDS, PSP i złomy

[Poradnik] Saturn - region free bios

Postautor: xzer0 » sobota 03 lut 2018, 01:31

Wracam z serią poradników. Na dniach będzie tego więcej. Niżej przedstawiam pierwszy. Zależy mi na opinii, czy jest wystarczająco zrozumiały? Wszystko robiłem jakiś czas temu, więc musiałem kombinować do starych zdjęć. Postaram się zrobić poradnik rozkręcania konsoli i 50/60HZ mod dla każdego modelu.

https://drive.google.com/file/d/1T8LNOKee3J2E7PyKTB4UsersCDYcxBk8/view?usp=sharing

Jak skończę wszystko to podeślę pliki do Rollego, aby wylądowało to wszystko na główną.
3x Dreamcast (w jednej konsoli HDD mod, SD mod i wkrótce bios mod i vga mod)
PStwo (HDD mod)
2x PS2 fat + Network Adaptor
PSP Fat
Pegasus IQ 502
Sega Saturn
Xbox Classic
PSX 5502
NDS

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Re: [Poradnik] Saturn - region free bios

Postautor: Rolly » poniedziałek 05 lut 2018, 21:55

Poradnik jasny i czytelny, co nie zmienia faktu że na elektronice się nie znam i za takie rzeczy raczej nigdy się nie zabiorę.
Wole to komuś zlecić lub zainwestować w Action Replay z np. PseudoSaturn ;)
Obrazek
Obrazek

Wróć do ● KONSOLE SEGA