Nowości na stronie, sugestie, propozycje.

W tym dziale zapoznacie się z nowościami na stronie. Czekamy na Wasze opinie i sugestie. Jeśli macie pytania, pomysły - piszcie śmiało.
Prosimy równiez o zapoznanie się z Regulaminem obowiązującym na naszym Forum.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Nowości na stronie, sugestie, propozycje.

Postautor: kolo » środa 14 maja 2014, 21:34

Fajny pomysł, sam pewnie miałbym parę pomysłów i z jedno trofeum (za Le Mans, tylko nie mam już nagranego filmu z czasu konkursu).
Propozycja ode mnie:
- Grandia: odblokuj czar Time Gate (Feena - wymagania magia wody i wiatru lvl 99)
Jeśli już przyjmujemy stare gry Atlusa to także:
- Persony 3 - chodząca encyklopedia (100% person zapisanych w kompendium)
- Persony 4 - chodząca encyklopedia (100% person zapisanych w kompendium).
Coś tam na czasie bym pewnie jeszcze wymyślił.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » środa 14 maja 2014, 21:54

Dzięks za pozytywne słowa panowie ;)
To chyba ostatnia tak ciekawa modyfikacja jaką wprowadziłem w Forum.
kolo już biorę się za dodanie Twoich typów w takim razie - i czekam na więcej! Niah niah :hyhy:
PS. Akurat z Le Mans 24 pamiętam, że kończyłeś i film oglądałem - także trofeum ląduje do Twojego profilu.
PS2. Zrobione!
Obrazek
Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika
Posiadany sprzęt: Komputer

Postautor: Tails » wtorek 20 maja 2014, 00:14

Witam wszystkim. Na naszym forum zainstalowałem pewnego moda z którego jestem zadowolony i chciałbym go wam polecić. Otóż ten mod nazywa się Hide User Details. Ja mam zainstalowaną akurat wersję 1.0.1. Na czym ten mod polega? Otóż ukrywa dane użytkownika znajdujące się pod awatarem tam gdzie przeglądacie posty na forum. Aby zobaczyć informacje, które zostały ukryte wystarczy przycisnąć przycisk znajdujący się obok napisu "Dane użytkownika:" i pojawiają się informacje o użytkowniku. Akurat w waszym przypadku zwolnilibyście wiele miejsca oraz mniej namęczylibyście się przewijaniem długiej listy postów w których połowę miejsca zajmuje pusta przestrzeń. Tak jak już wspomniałem zainstalowałem ten mod u siebie więc mogę wam go pokazać http://www.sonic.w8t.pl/post201.html#p201. Instalacja jest banalnie prosta zajmuje około 5 minut.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise

Postautor: Rolly » środa 28 sty 2015, 10:10

UWAGA! Komunikat!

!
Ze względu na brak zainteresowania pomocą przy prowadzeniu strony, oraz oraz natłokiem spraw osobistych od dnia pierwszego lutego (1.02.2015) do odwołania strona główna SEGANET Polska będzie aktualizowana raz na miesiąc.
Nie dotyczy to spraw technicznych i poprawek na stronie głównej i forum.
Serwer został opłacony do końca roku. Całość będzie funkcjonować jak dotychczas.

UWAGA! Komunikat!
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » czwartek 29 sty 2015, 23:29

Chyba trochę ciężko będzie mi się przestawić, ale i tak jestem pod wrażeniem że byłeś ostatnio w stanie utrzymywać dotychczasowe tempo mając tyle rzeczy na głowie.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » piątek 30 sty 2015, 01:39

Dzięki kolo (w tym za wieloletnie wsparcie strony materiałami!) ;)

A wracając do zmian - dużo mam ostatnio na głowie a strona zabierała mi właściwie mój cały wolny czas, stąd taka decyzja. Wszystko powinno powoli wracać do normy po weselu, ale... nie obiecuje.
Chociaż gdy pojawi się jakaś mega gorąca wiadomość, to na pewno znajdę czas aby o tym napisać.
Przy okazji cały czas zachęcam Wszystkich do pomocy, szczególnie jeśli chodzi o wrzutki na http://www.gamefaqs.com/users/SegaSupportSite/contributions ;)
Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » czwartek 16 lip 2015, 11:01

UWAGA! Komunikat!

!
Jako iż rezygnuje i zamykam swoje konto na Fejsbuku z dniem 20.07 zostanie usunięty również profil naszego portalu. Decyzja podyktowana jest zwiększeniem swojego wolnego czasu, który pochłania ekran komputera oraz nie powielaniem wiadomości ze strony głównej na profilu.
Konto na Twitterze aktualnie zostaje aktywne. Strona SEGA-SKY również będzie funkcjonować jak dotychczas.

UWAGA! Komunikat!
Obrazek
Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika
Posiadany sprzęt: Komputer

Postautor: Tails » sobota 09 kwie 2016, 14:36

Ostatnio na naszej stronie zainstalowałem wspaniały czat, który łatwo zainstalować na forum opartym na silniku Phpbb3. Ten czat nazywa się Discord i ma wiele funkcji i jest w pełni darmowy. Otóż na Discordzie można czatować w formie pisemnej i głosowej. Czat jest dostępny w formie przeglądarkowej, windowsowej i na androida. Jest na prawdę świetny, wiadomości idą błyskawicznie, czatuje się przez mikrofon też przyjemnie. Ma trochę błędów jak problem z mikrofonem w przeglądarce i androidzie, ale to różnie bywa. Zależy od używanej przeglądarki i wersji androida. Jeżeli chcielibyście zobaczyć ten czat jak to wszystko wygląda wejdźcie na niego wejdźcie na nasze forum i bez rejestracji możecie wejść i zobaczyć jak to wszystko wygląda.

http://www.sonic.w8t.pl

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » piątek 15 kwie 2016, 16:47

Dzięki za sugestię i ciekawy pomysł ;)
Myślę jednak, że przy dość sporadczynej aktywnyści na Shoutboxie (wystarczy spojrzeć w ilość wiadomości), taki zewnętrzy czat (+ opcja głosowa) raczej u nas się nie sprawdzi.
Dodatkowo baza komentarzy stoi na moim serwerze - a tu jesteśmy ograniczeni do działania (lub nie) zewnętrzenego portalu.
Poza tym lubimy gadać, grać i pić piwo na żywo :D
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Posiadany sprzęt: PS3, PSP, Dreamcast, GBA, GBC, NDS

Postautor: Tomcio » środa 24 sie 2016, 15:24

Tak sobie pomyślałem, że może warto dodać nowe obrazki w górnej sekcji na forum. Po dziesięciu minut z Photoshopa wyszło coś takiego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wdrażamy? Czy przerabiamy? A może zupełnie odpuszczamy temat?

Wszystkie rozmiary znajdziecie tutaj: https://postimg.org/gallery/12gc6nh5u/cfe572c9/

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » środa 24 sie 2016, 15:31

Tomek no ba! Wrzucamy! Super!
Mała tylko sugestia do tekstu ;)
Zamiast SEGA Support Site - SEGA-SKY i nazwy gier mogłyby być ciut większe :) Ślepy już jestem od tego kompa :D
Po poprawce wrzuce od razu na FTP ;)
Obrazek
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● REGULAMIN | FAQ | NOWOŚCI NA STRONIE