Domowe Tournament'y.

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Domowe Tournament'y.

Postautor: Kamillo » piątek 15 wrz 2006, 20:48

To stworzenia tego termatu, skłonił mnie dzisiejszy domowy turniej który odbył się u mnie. Graliśmy w FIFE 06 w 5-ciu :)

Uczestnicy:
AC Milan (Crash - mój brat)
Barcelona (Bolek - kumpel)
Manchester (Rudy - kumpel)
Real Madryt (Kalisz - kumpel)
Juventus (ja)

Spotkania :
Milan - Barca 3:0
Man.U - Real 3:0
Juve - Milan 3:0
Barca - Real 0:0
Juve - Man.U 1:1
Barca - Man.U 0:2
Man.U - Milan 0:0
Milan - Real 2:0
Barca - Juve 0:1
Real - Juve 1:0

Tabela
1.Rudy
2.Kamillo
3.Crash
4.Kalisz
5.Bolek

Piszcie, czy wy coś takiego organizujecie, jeśli tak, podajcie przebiegi "spotkań" :) Pozdrawiam

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: sobota 07 paź 2006, 14:15

Postautor: ceszka » sobota 27 sty 2007, 03:19

ja ostatnio mam agresora na turnieje. kiedys czyli z miesiac lub dwa temu zrobilismy sobie we 3, czyli ja i dwoch ziomkow, maly turniejik w PES'a 4, gdyz nie mam innego. zasady: kazdy z kazdym, mecz i rewanz, punkty normalnie i dwoch pierwszych gra final. a moral z tego taki, ze w pierczym meczu rozpykalem kolesia 7:0... a potem nawet nie zagralem w finale. przypadki chodza po ludziach.
-"What? What is this?"
-"What is it?"
-"Blood."

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 27 sty 2007, 04:00

U mnie dziś był 3-osobowy turniej w Tekken'a 5, ja brat i kumpel, oczywiście wygrałem 8) (pozdro dla Steve'a :P )

Członek ^^ Forum
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 26 lis 2006, 16:23
Medals: 1
Patron portalu SEGA-SKY (1)
Posiadany sprzęt: PSX, PS2, PS3, PS4, PSP

Postautor: Gumlen » sobota 27 sty 2007, 15:43

A i owszem, robimy z kumplami różne turnieje. Jeśli jesteśmy u kogoś kto ma ps2 to gramy WRC lub Tekkena, u mnie swego czasu był Marvel vs Capcom 2 (się już wyćwiczyłem :P) Thps2, Msr, Soul Calibur i trochę innych gier ktorych nie mogłem spamiętać ;)

Teraz mam zamiar zrobić turniej w bombermana online ;)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 27 sty 2007, 16:33

Ja na dniach planuje wieloosobowy turniej w Tekken'a 5, na pieniądze 8)

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: sobota 07 paź 2006, 14:15

Postautor: ceszka » sobota 27 sty 2007, 16:40

ostatnio chcialem w PES'a na pieniadze, ale rzadziaki wymiekli :P
-"What? What is this?"
-"What is it?"
-"Blood."

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » niedziela 21 paź 2007, 19:05

Dziś mieliśmy kolejny turniej w FIFE, tym razem 07 w identycznym składzie jaki opisałem w pierwszym poście. Nie tylko skład się uchował, ale i kolejność w tabeli końcowych wyników jest taka sama :P ehh.. znów 2 miejsce..

Widze, że nie opisałem jednego z turniejów, który odbyl się jakoś w przeciągu dwóch tygodni po pierwszym. Brało w nim udział 6 osób (stary skład plus jedna osoba, która dziś nie mogła uczestniczyć) i wtedy zająłem 1-wsze miejsce :)

Na koniec wakacji planujemy następny, tym razem na państwa (ahh zapomniałem napisać - graliśmy klubami).

Pozdro
_______________________________________________________
Edit (01.09.2007)

Dziś odbył się kolejny turniej. Brało w nim siedem osób - ja, Crash oraz 5 kumpli (do ekipy dołączył "Busian", jednak nie mogło być dotąd obecnego Bolka :P). Graliśmy na kase, zrzutka po piątaku co dawało 35zl, za pierwsze miejsce 20, drugie 10 i 3cie 5. Ja tym razem także zająłem 2gie miejsce (ehh.. :looka: ) co pozwoliło mi zgarnąć dyche, czyli zaropiłem okrągłe 5ziko :P
________________________________________________________
Edit (21.10.2007)

Dziś kolejny tournament za mną. Tym razem po raz pierwszy graliśmy w FIFE 08 (gierka całkiem, całkiem ;) ) w 6 osobowym składzie. Zająłem skromne I miejsce, strzelając 16, wpuszczając zaś 1 bramkę :hyhy:

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Domowe Tournament'y.

Postautor: Kamillo » poniedziałek 12 sty 2015, 04:16

Rolly pisząc o wspólnym graniu i chlaniu przypomniał mi o tym temacie. Otóż przez kilka ostatnich miesięcy odbygły się 4 turnieje w FIFE 14 na PS3 przy sporych ilościach %%% i żarcia (ostatnio nawet zrobiliśmy grilla na mrozie; )), z tym, że nie w domu a w biurze po pracy. Ostatnio bardzo się wkurzylem, bo grało aż 16 osób a wjazd na turniej standardowo 50 PLN i wszystko dla wygranego. W puli 800 zł, czyli fajny pieniądz jak na turniej w FIFE z kumplami... pewnie już się domyślacie, że zająłem 2 miejsce:) Nie wypuszczając wcześniej żadnej bramki w finale przegrałem 0:1.

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości