:: Forum portalu SEGA-SKY - Wyświetl temat - Zabawa forumowa X czy Y?

Zabawa forumowa X czy Y?

Tu możecie porozmawiać na wszystkie dowolne tematy.
Kulturalnie i na luzie, w tym dziale jest wszystko dozwolone.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Re: Zabawa forumowa X czy Y?

Postautor: Rolly » niedziela 02 paź 2016, 18:16

Oczywiście że PERSONA 5 :) Final według mnie skończył się na FFIX. Już od dawna nie odnajduje się w tych nowych odsłonach, tęskniąc za starą szkołą Square. A Persona jak zawsze klimatyczna, dynamiczna i schizowa!

Capcom czy SNK?
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Filar Portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona 3 Portable, Need For Speed: Underground
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PSP, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » poniedziałek 03 paź 2016, 19:32

Kurczę ciężka sprawa. i jedno i drugie nie jest nawet cieniem tego czym było kiedyś. Z jednej strony Capcom ma moje ulubione bijatyki, z drugiej SNK też nie ma się czego wstydzić jeśli o nie chodzi a i ma Metal Slugi których odpowiedniki od Capcomu nie są tak dobre... Ale chyba ostatecznie wybieram Capcom, bo nie kojarzę żeby SNK miał swojego czerwonego kapturka <lol>
A teraz moje pytanie. Soundtrack z Streets of Rage czy z Outruna (obydwie w wersji na SMD)?
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise

Postautor: Rolly » sobota 08 paź 2016, 16:32

Outrun - a dlaczego? Jedna z niewielu gier, która urzekła mnie muzyką na moim starym Commodore 64. OST z radia dostępnego w grze puszczałem sobie do znudzenia :) Street of Rage niestety nie było mi dane w tamtych latach spróbować :/

Tenis ziemny czy tenis stołowy?
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: miodo » czwartek 08 lut 2018, 17:38

Stołowy - głównie dlatego że można w niego grać przez cały rok, szczególnie zimą kiedy jest więcej czasu wolnego. Jasne, w ziemnego też można pograć zimą, tylko gdzie znaleźć kryty kort? Ze stołowym nie ma tego problemu.

Oszczędność czy rozrzutność?
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » piątek 09 lut 2018, 12:01

Oszczędność. (Marcin ale czemu - opis to część zabawy..)

PKP czy Polskibus?

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » niedziela 18 mar 2018, 12:53

PKP ale chyba bardziej z sentymentu. Kiedyś całymi rodzinami jeździliśmy do babci właśnie pociągiem.
Przedziały były duże i fajne, nie to co to teraz w tych pseudo nowoczesnych maszynach.

Las czy park?
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » wtorek 20 mar 2018, 09:49

Ja pamiętam jak w tych starych pociągach leżało ogrzewanie i zimą siedziało się w kurtkach a i tak było w max zimno. Nie lubię za to tych nowych pociągów przedziałowych. Choć często PKP jeśli cenowo wypada to na akceptowalnym poziomie to nawet preferuję;). Jeśli PKS (bo takimi też się zdarza jeździć vide: Rawa Mazowiecka pod Łodzią gdzie nic innego nie dojeżdżało) lub PB/Flixbusjeśli te mają taniej to te wybieram.
Ale momentami pociągi potrafią być mocno obładowane, ale zdarzają się przygody typu jak z Piaseczna do Warszawy bezpośrednim jechałem (30km drogi) 5 godzin, bo prąd siadł, a pkp nie umiało ogarnąć zastępneczej w jakimś normalnym czasie.

Las, mniej ludzi się pałęta, czasami można znaleźć coś ciekawego. Ew. rezerwaty, które i tak kwalifikuję jako las:).

Ebook/czytnik/pdf/epub czy tradycyjna książka?

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » niedziela 22 kwie 2018, 21:11

Tradycyjna książka / gazeta.
Powód - mieści się wszędzie, nie odbija światła, nie niszczy mi oczu, nie muszę jej ładować i ładnie zdobi półkę.

Jabłka czy pomarańcze?
Obrazek
Obrazek

Poprzednia

Wróć do ● FREE