W co aktualnie gramy.

Tu możecie porozmawiać na wszystkie dowolne tematy.
Kulturalnie i na luzie, w tym dziale jest wszystko dozwolone.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Filar Portalu (1)
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: W co aktualnie gramy.

Postautor: Kamillo » czwartek 23 lis 2017, 15:32

Muszę przyznać, że sam się zaskoczyłem. W niedzielę kupiłem RE7 a dziś w nocy, dokładnie o 1:55 oglądałem już napisy końcowe. Dowodzi to tylko temu, że gra to prawdziwa petarda. Chory, w końcu w 100% horrorowy i trochę Silentowy klimat. Dopiero pod koniec gry dało się odczuć typowo Residentowe zagrywki. Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy konsoli, a żeby zarywać nocki to już w ogóle się nie spodziewałem...

Polecam każdemu, a jak ktoś lubi horrory to już jest must have. No i jakby nie patrzeć 3 części serii są na DC, więc warto i z sentymentu ;) Jedyny minus to dosyć krótki czas rozgrywki, ukończyłem grę w niecałe 9 godzin.

Ode mnie mocne 9.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: miodo » sobota 02 gru 2017, 17:31

Aktualnie need for speed 2015. Gra jest nastawiona typowo na online, do tego stopnia że grając bez trybu sieciowego i tak trzeba być połączonym z PSN. W singlu nie można również zapauzować (sic!). Nie można też zrobić restartu ostatniego wyścigu (można tylko w trakcie, jeśli noga powinie się nam sekundę przed końcem to niestety, trzeba szukać wyścigu na mapie i rozpoczynać od początku). Każdy wyścig, który przejedziemy, niezależnie od wyniku jest odznaczany zielonym ptaszkiem i później nie wiadomo, który wygraliśmy a który nie.
I najciekawsze - policję dość łatwo zgubić, chyba że jedziemy hondą civic, wtedy to się nie odczepią za nic...
Pomijając te wady to całkiem fajna gra z bardzo rozbudowanym tuningiem i ładną grafiką. Soundtrack też spoko, poszli bardziej w techno - electro ale kawałki pasują do gry.

Jak dla mnie 5/10. Także pi****le tą szmirę i idę grać w most wanted 2005 na x360 - lepsza pod każdym względem.
///

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posiadany sprzęt: Nie mieści się :(

Postautor: Aris » sobota 02 gru 2017, 22:49

Ja właśnie grałem w Most Wanted wersja GC na Dolphina. Oczywiście przypudrowana. ;)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox, X360, DC, GBA SP, PSP, PS2, PS1

Postautor: martinex 2017 » piątek 05 sty 2018, 12:42

GTA5, stało się to czego się obawiałem :P wciągnęło, że właściwie do monitora mam częściej podpiętego Xboksa niż PC. Choć wcześniej się obawiałem jakiś skoków framerate, to o dziwo gra na X360 wygląda nawet dobrze. Jedyny zawód, że drugiego dnia zaczęła przynudzać i poziom łatwości - rozwalić helikopter kilkoma strzałami z pistoletu, odnawianie zdrowia, na misje się biega bez żadnych przygotowań na spontana. w GTA4 były dwie upierdliwe misje (szpital, bank) gdzie trzeba było się nieźle uzbroić, resztę przechodziło się z pełnym zdrowiem z pistoletem, w GTA5 właściwie żadna misja nie stanowiła wyzwania. Trochę przesadzają z tym poziomem trudności.

Poprzednia

Wróć do ● FREE