Wasz ulubiony serial

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » niedziela 06 cze 2010, 18:18

Kolejny temat, w którym w zasadzie wszystko jest opisane już w samym tytule i chyba nie trzeba nic wyjaśniać. Jaki serial jest Waszym ulubionym? Lost, Skazany na Śmierć, Brzydula, Majka, Świat Według Kiepskich...? A może kultowe Z Archiwum X? Znam takich, którzy za kolekcję oryginalnych płyt z tymże serialem oddali by nerkę. Podobnie zresztą jak za przygody doktorka House'a. Czy ktoś ma podobne zboczenie? Piszcie śmiało. Od siebie powiem, że uwielbiam oglądać pierwsze sezony Skazanego... oraz Lost. Reszta to jak dla mnie wyciąganie kasy od telewidzów i odcinanie kuponów od znanego IP. Chociaż serialem najbardziej kultowym jest Drużyna A i MacGyver. Żałuję, że już ani jeden ani drugi nie pojawia się na antenie. Chętnie bym obejrzał sobie kilka odcinków i poprzypominał tym samym stare, dobre i beztroskie czasy, kiedy jeszcze byłem kilkuletnim chłopcem.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Postautor: miodo » niedziela 06 cze 2010, 19:13

Zdecydowanie LOST. Choć nikt nie wie o co w nim chodzi, włącznie ze scenarzystami to i tak go uwielbiam.
Jestem właśnie świeżo po obejrzeniu ostatniego odcinka, który jeszcze bardziej zamieszał w fabule...
///

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » sobota 24 lip 2010, 00:08

Swego czasu LOST który niestety już się skończył.. Zaliczone wszystkie odcinki przez tyle lat emisji..

Dalej staroszkolny Świat Według Bundych - kultowy, śmieszny i ponadczasowy serial o szalonej rodzinie sprzedawcy butów :P

House - czasem z nudów i oczywiście (to chyba też można podpiąć pod serial) Bleach ;)
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » sobota 24 lip 2010, 10:26

Nie ogl±dam telewizji od 14 roku ¿ycia :P gry przejê³y pa³eczkê pierwszeñstwa :).

Naprawdê dawno temu lubi³em ogl±daæ wspomnian± dru¿ynê A, MacGyvera oraz nieustraszonego (Knight Rider, by³a nawet ¶rednia gra na podstawie tego serialu). Jeszcze dawniej anime Sailor Moon, Pokemony hehe :).

Trochê wcze¶niej z polskich: Lokatorzy, pierwsze odcinki 13-tego posterunku oraz ¦wiat wg. Kiepskich (ten ostatni mo¿na ogl±daæ za free via ipla).

Dzisiaj to ogl±dam najwy¿ej filmy na DVD/avi/mkv/rmvb a i te¿ tylko zagraniczne.

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: piątek 06 lut 2009, 13:53

Postautor: direx » sobota 24 lip 2010, 20:16

Hmm ja podobnie jak Rolly lubie Swiat według Bundych oprócz tego Świat Według Kiepskich,Miodowe lata,Graczykowie czyli Buła i Spóła, Rodzina Zastępcza, i czasem obejże na necie 13 posterunek :P

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » niedziela 25 lip 2010, 16:11

Jestem fanem seriali, oglądam je nałogowo. Moim ulubionym będzie OZ, ciężki więzienny klimat, nie to co młodzieżowy Prison Break ; ). Oprócz OZ lubię wszystkie seriale od HBO: Dead Wood, The Wire, Rome, Sopranos.
Obrazek

Wpadam i wypadam
Posty: 26
Rejestracja: piątek 25 wrz 2009, 18:26

Postautor: DizzyX » środa 28 lip 2010, 21:55

Na pewno ulubionym jest kultowy M*A*S*H
ale to może też ze względu na zainteresowania (jestem członkiem GRH)

poza tym bezkonkurencyjni Przyjaciele
oraz Futurama i Family Guy

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » środa 28 lip 2010, 22:22

Dexter i inne kryminalne.

Z syfów Pierwsza Miłość, oglądałem kiedyś jako łebek, toteż fabułę znam i zerknę jak leci :D

Wszystkie polskie komediowe, ale te nowsze.

Wpadam i wypadam
Posty: 26
Rejestracja: piątek 25 wrz 2009, 18:26

Postautor: DizzyX » piątek 07 sty 2011, 12:07

Hehe ostatnio pochłonąłem wszystkie dotychczasowe odcinki Big Bang Theory - POLECAM! :)

Pro User
Posty: 132
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 12:59

Postautor: dreamcast25 » niedziela 01 kwie 2012, 23:08

Smallville,One tree hill 1-4 sezony.I moj kochany Twin Peaks.Nie pogardze tez Walking Dead

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2012, 13:16

Postautor: King » poniedziałek 02 kwie 2012, 17:06

Miodowe Lata. Widziałem wielokrotnie wszystkie odcinki i bawię się przy nich za każdym razem tak samo dobrze :rotfl:

Następna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości