Wasz ulubiony serial

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: miodo » piątek 11 paź 2019, 19:24

Stranger Things - hit z netflixa. W tajnym laboratorium dochodzi do wypadku. Ludzie zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach, w tym kolega głównych bohaterów. Mroczny klimat doprawiony klimatem lat 80. Pierwszy sezon wymiata, 9/10.
Kolejne to już skok na kasę, przyjemnie się ogląda ale do pierwszego się nawet nie umywają, 7/10.
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: kolo » piątek 15 lis 2019, 03:29

Obrazek
Obrazek
Jeszcze nie serial, ale już wiem że będzie moim ulubionym - oglądnąłem pilot Hazbin Hotel - historia opowiada o Charlie - księżniczce z piekła która nie może już znieść tego że niebo co roku przeprowadza czystki w przepełnionym piekle i otwiera "Happy Hotel" w nadziei że rehabilitacja demonów i grzeszników pomoże w mniej brutalnym rozwiązaniu tego problemu. Potencjalni goście jednak nie podchodzą do pomysłu zbyt entuzjastycznie, "pomocne" szpony postanawia jednak wyciągnąć potężny "Radio Demon" znudzony swoją dominacją.
Ogólnie jest rubasznie i trochę wulgarnie a wykonanie jest wyśmienite - warto sprawdzić jeśli lubicie kreskówki dla dorosłych.
https://www.hazbinhotel.com/watch
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Kamillo » czwartek 21 lis 2019, 15:45

Pewnie wiele z nich już wymieniałem

Polskie :

- Odwróceni
- Ślepnąc od Świateł
- Krew z Krwi
- Belfer

Zagraniczne :

- Rodzina Soprano
- Gomorra
- Billions
- Narcos
- Peaky Blinders

I nie opuściłem jeszcze żadnego odcinka Blok Ekipy :D

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » poniedziałek 25 lis 2019, 10:26

Polskie :

- Odwróceni
- Ślepnąc od Świateł
- Krew z Krwi
- Belfer


Dodałbym do tego Pułapkę i jesteśmy kwita :D
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » wtorek 26 lis 2019, 01:04



OZARK panowie. Ogólnie seriale tego typu jakoś mocno mnie nie wciągają, ale ten ma świetny scenariusz.
Pranie hajsu, mafia, intrygi i totalnie pokręcone rodzinne relacje.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Kamillo » niedziela 08 gru 2019, 19:56

Tomcio pisze:
Polskie :

- Odwróceni
- Ślepnąc od Świateł
- Krew z Krwi
- Belfer


Dodałbym do tego Pułapkę i jesteśmy kwita :D


Też dobry, obejrzałem wszystko na TVN.

Rolly, zaciekawiłeś mnie. Moje klimaty.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » poniedziałek 09 gru 2019, 11:17

Moje klimaty.


Kamil, a miałeś przyjemność obejrzeć tak promowanego teraz Irlandczyka? Co o nim sądzisz?
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » czwartek 19 gru 2019, 14:36

Obejrzałem w ubiegłym tygodniu pierwszy sezon serialu Wataha. Śmiało mogę go polecić każdemu lubującemu się w ciężkich klimatach. To zdecydowanie dorosły, brutalny serial ze świetną grą aktorską Leszka Lichoty (kolejny tak dobry serial z jego udziałem) i wciągającą historią. Nie sądziłem kilka lat temu, że o polskich produkcjach w odcinkach będę wypowiadał się w samych superlatywach, a tu proszę - Wataha i Pułapka to zdecydowanie czołówka seriali w moim prywatnym rankingu w ogóle. No i nie można zapominać o widokach! Serial rozgrywa się w Bieszczadach, przy granicy polsko-ukraińskiej, więc na przód wysuwa się tutaj flora i fauna tamtejszych terenów.

POLECAM!
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Kamillo » wtorek 31 gru 2019, 00:56

Tomcio pisze:
Moje klimaty.


Kamil, a miałeś przyjemność obejrzeć tak promowanego teraz Irlandczyka? Co o nim sądzisz?


Jasne, i to nie na Netflixie, tylko specjalnie znalazłem kino gdzie był grany. Moje klimaty. Niektórym może się wydać ciężki, monotonny, za długi. Mi po 3,5h było mało. Polecam. Właśnie zaczynam książkę.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » piątek 03 sty 2020, 14:27

Drugi sezon You (Ty) zakończony.
Było ciekawie i cały czas w napięciu! Świetny serial! Mocne 8+/10!
Czy będzie trzeci? Wątpię. Malusia furteczka zostawiona - ale ja bez tego jestem mega zadowolony z zakończenia.

Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » wtorek 14 kwie 2020, 13:42

Troszkę się uzbierało przez te kilka miesięcy no i wirus też zrobił swoje.
Poniżej lista i kilka słów.

Ozark - trzeci sezon nadal świetny, wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, śmierć brata.. Mocne! 8/10
Borderliner - dobry serial kryminalny gdzie policjant próbuje chronić za zabójstwo brata - również policjanta. Dużo się dzieje, trzyma w napięciu. Cofa mi się już tylko od tych kolejnych wątków gejowskich... 7+/10
Intruz - dwa sezony opowiadają o detektywie belgijskiej policji, który wtrąca nos w w lokalne sprawy. Świetnie prowadzone wątki jednej sprawy przez kilka odcinków, mimo że aktorzy mogliby być lepsi. Wciąga. 7+/10
Ultraviolet - polski serial kryminalny, drugi sezon ponownie w Łodzi. Cóż sprawy są infantylne ale zdarzają się też lepsze odcinki no i tam jakiś motyw rodzinny daje radę. Ogólnie da się oglądać. 5+/10
Szkoła dla elity - ze względu na moją żonę. W pierwszym sezonie działo się coś ciekawego. Kolejne mocny spadek i znów geje... 6/10.
12 Małp - nuda, myślałem że będzie coś dobrego jak film. Niestety flaki z olejem i coraz większe zagmatwanie. Nie wytrzymałem. 3+/10
Dom z Papieru - świeży sezon jest OK, ale nie tak dobry jak poprzednie. Trzyma w napięciu ale niektóre sceny są totalnie absurdalne i znów ci geje... Fuj! - 8/10
Ruchome Piaski - zabójstwo w szkole, mocno pokręcone relacje pary nastolatków. Ale wciągałem się. Dobry serial. 8/10
Hotel Beau Séjour - zamordowana dziewczyna ukazuje się tylko powiązanym ze zbrodnią. Scenariusz nawet ciekawy, ale realizacja amatorska. 5+/10
Tabula Rasa - chora "psychicznie" kobieta próbuje odbudować relacje rodzinne a wychodzi z tego mroczna, pokręcona i zawiła intryga. Dobry serial! 8/10
Obrazek
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości