Wasz ulubiony serial

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » czwartek 07 maja 2020, 10:48

Obejrzałem ostatnio "Dom z papieru" sezon 4. Niezły, dużo lepszy moim zdaniem od marnego trzeciego, można go nawet porównać z jedynką.

Parę tygodni temu przebrnąłem przez Ślepnąc od Świateł - i z miejsca ten serial wskoczył na drugie miejsce moich ulubionych polskich produkcji (za Watahą).

Obejrzałem też dwa sezony Belfra. Pierwszy to fantastyczny polski produkt, dwójka - bardzo średnia. Jak ktoś jeszcze nie obejrzał, niech zajrzy tylko na torrenty z jedynką ;)
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » niedziela 13 wrz 2020, 10:36

Orphan Black (wszystkie 5 sezonów) - Uliczna oszustka, Sarah, będąc świadkiem samobójstwa dziewczyny, która wygląda tak jak ona, postanawia przejąć jej tożsamość, przez co trafia w sam środek śmiertelnego spisku. Fabuła wciąga, ogląda się naprawdę fajnie. 7+/10

Prison Break (wszystkie 5 sezonów) - dawno, dawno temu oglądałem w TV pierwszy sezon. Bardzo mi się podobał, ale nigdy go nie dokończyłem. Netflix oferował całość. Byliśmy nastawieni dość sceptycznie - 1 sezon jest dość stara. Ale po odpaleniu nie żałujemy. Genialna fabuła przez wszystkie sezony, gdzie wszystko zaczyna się od tego gdy młodszy brat skazanego na śmierć więźnia z Fox River postanawia go uratować. Pozoruje napad na bank, by trafić do tego samego zakładu karnego.Świetne postacie, non-stop akcjai i dreszczyk emocji.. Bez wątpienia TOP 5 mojego życia. 9+/10

Dark (ostatni sezon) - straszny zawód! Pierwszy sezon był świetny, mroczny, zaskakujący. Tu? Spokojnie można odpuścić wszystkie odcinki i obejrzeć ostatni. Producenci jeszcze bardziej chcieli pokręcić scenariusz i pod koniec udają, że sami go zrozumieli. Wszystkie wątki serialu nagle okazują się bez znaczenia, bo trzeba było znaleźć jakieś zakończenie. Słabizna fantasy, przegadane flaki z olejem, zero emocji. NUDA. Moja żona odpuściła, mimo że podobał się jej S1. Jakieś przesłanie ? Tak, dla onanistów i fanbojów tego serialu.. przez jeden odcinek. S1 8/10 S2 7/10 S3 4/10
Modliszka - Seryjna morderczyni zgadza się pomóc w rozwiązaniu tajemnicy serii zbrodni podobnych do jej własnych, ale tylko pod warunkiem współpracy z synem, obecnie policjantem. Dość ciekawy i zaskakujący. 7+/10
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: miodo » niedziela 13 wrz 2020, 22:00

Prison Break to też i jeden z moich ulubionych seriali, ale tylko pierwsze dwa sezony. Trzeci jeszcze da się oglądać, ale czwarty był już słaby i zrobiony na siłę. O piątym nawet nie wiedziałem, chyba nagrywali go później.
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » poniedziałek 14 wrz 2020, 10:41

Pierwszy i drugi - absolutnie świetny! A przynajmniej taki zapisał się w mojej pamięci. Trzeci zaś był z tego co pamiętam mocno przegadany, a fabuła ciągnęła się jak flaki z olejem. Z kolei czwarty sezon, ten w meksykańskim więzieniu z powrotem mi się podobał. A piąty? Nie oglądałem, chyba masz rację, że był kręcony później.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Daje radę ^^
Awatar użytkownika
Posty: 294
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 19:43
Aktualnie gram w: Shenmue (DC) & Crush (PSP)
Posiadany sprzęt: Dreamcast & PSP & PS3

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Torqe » piątek 08 sty 2021, 20:55

Rolly dzięki za polecenie kilku serialów ;) Obejrzałem i zrezygnowałem a teraz wykupiłem na trochę HBO GO.
Sprawdzę kilka tytułów. Wciągałem się w polską Watahę i Czarnobyl.
Coś tam pewnie jeszcze znajdę i pewnie za miesiąc/dwa zrezygnuję :P
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » sobota 09 sty 2021, 23:35

@Torqe Wataha jest niesamowita! To mój numer jeden jeżeli chodzi o polskie produkcje.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » piątek 19 mar 2021, 11:27

No to mam kolejny serial z gatunku... Moje TOP 5 :)
Uwielbiam seriale, które trzymają cały czas w napięciu, cały czas się coś dzieje, widz ma dylemanty, podczas oglądania wychodzą dziwne powiązania rodzinne, zabójstwa etc.
Tak było w przypadku serialu o długiej nazwie How to Get Away with Murder czyli Sposób na morderstwo.
Serial opowiada o prawniczce, która z powołania uczy prawa studentów i oczywiście broni w sądach wszelkiej maści degeneratów.
Niby wszystko pięknie, rodzina, pieniądze, pozycja - do czasu aż ginie jej mąż. Zaczyna się gruba i mocna opowieść, na którą namówiła mnie żona aby wrócić na chwile do Netflixa.
Świetny! Musicie koniecznie obejrzeć! Ostatni odcinek.. Kurcze no nie chciałem aby się kończył...
9+/10 tylko ze względu na przegięcia z ilością gejowskich wątków...
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » piątek 19 mar 2021, 13:54

Ten serial chyba jest na Netfliksie, więc spróbuję się jemu przyjrzeć w weekend ;) Dzięki!
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: miodo » piątek 23 lip 2021, 12:19

Ascension - serial opowiada o perypetiach załogi statku kosmicznego o tej samej nazwie, która jest przekonana że lecą do najbliższego ziemi układu słonecznego. W rzeczywistości jednak statek jest od 50 lat umieszczony w bunkrze pod ziemią i nigdy nie wystartował, a cały lot to wielki eksperyment socjologiczny.
Jeśli lubicie takie klimaty to mogę polecić, pomimo że nie jest to wysokobudżetowa produkcja to dobrze mi się oglądało, 8/10
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Kamillo » środa 04 sie 2021, 11:36

Niedawno znowu zaliczyłem wszystkie sezony Rodziny Soprano. Boże, ale to jest genialne!

A najświeższy temat jaki mam za sobą to Rojst 97' z Netflixa. Całkiem ciekawy, lepszy IMO od pierwszego sezonu. Myślę, że mogę polecić.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » niedziela 02 sty 2022, 16:38

YOU / TY - trzeci sezon, zakończony hmm... w dwa dni!
To chyba jedna z nieliczonych netflixowych serii, która nadal trzyma poziom.
Nadal mroczny, pokręcony i nieprzewidywalny. JOE... Jesteś tym złym?

Będzie 4 sezon! Oj tak! Mocne 9/10!
Obrazek
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości