Film - co oglądacie?

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 840
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: miodo » środa 23 paź 2013, 23:35

Wybrałem się do kina (rzadko mi się to zdarza) na Grawitację 3d. Przepięknie wykonany kosmiczny rozpiździel, chyba jeszcze żaden film tak dobrze nie ukazywał przebywania na orbicie, zachowania ludzi i przedmiotów przy braku ciążenia, miałem wrażenie jakby zdjęcia były robione w kosmosie.
No i ta eksplodująca Międzynarodowa Stacja Kosmiczna - coś pięknego :)
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: kolo » czwartek 24 paź 2013, 00:37

Oglądnąłem sobie ostatnio "Dom bardzo nawiedzony", straszliwie głupia parodia, ale niektóre fragmenty były naprawdę fajne :hyhy:
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Dreamcaster » czwartek 24 paź 2013, 16:24

Układ zamknięty. W jednym zdaniu: Stare komuchy na wysokich stanowiskach niszczą życie trzem przedsiębiorczym Polakom. Polecam, warto obejrzeć.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Tomcio » czwartek 24 paź 2013, 17:20

Widziałem plakaty na mieście swojego czasu. Czyżby pierwszy polski DOBRY film od lat?
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Dreamcaster » czwartek 24 paź 2013, 18:26

No dobre filmidło, oczywiście zawdzięcza to tematyce, bo same role i aktorzy oprócz Gajosa jakoś nie zapadli mi w pamięci. Pokazali jakie kurewsto kiedyś odchodziło i być może nadal odchodzi, dobra odskocznia od komedyjek z Karolakiem i Szycem ;]
Obrazek

No prawie jak Member
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: czwartek 11 sie 2011, 18:49

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Roketto » czwartek 24 paź 2013, 23:40

Ostatnio obejrzałem "Piła Mechaniczna 3D", i po prostu się załamałem. Oglądałem masę kiepskich horrorów, ale ten naprawdę jest zły, w dodatku udupuli moją ulubioną serię gore. Mam nadzieję, że Obecność i Naznaczony 2 okażą się dobrymi filmami, bo zamierzam je w najbliższym czasie obejrzeć.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Kamillo » poniedziałek 28 paź 2013, 01:54

Dreamcaster pisze:Układ zamknięty. W jednym zdaniu: Stare komuchy na wysokich stanowiskach niszczą życie trzem przedsiębiorczym Polakom. Polecam, warto obejrzeć.

Oglądałem go dokładnie dzień przed tym, kiedy dodałeś ten post :) Również polecam. Film oparty na faktach, mocny i prawdziwy.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Kamillo » wtorek 12 lis 2013, 19:22

Od wczoraj po raz kolejny zaliczyłem całą duńską, gangsterską trylogię PUSHER + angielski reemake pierwszej części z 2012 roku.

Pierwsze trzy części to istny majstersztyk, którego odważnie stawiam na pierwszym miejscu filmów gangsterskich (których obejrzałem więcej niż mam włosów na głowie), nawet przed Ojcem Chrzestnym. Solidny, konkretny, brutalny. Reemake ku mojemu zdziwieniu też nie był najgorszy, jednak to nie to samo co pierwsza część zrobiona w 1996 roku.

POLECAM

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Tomcio » wtorek 12 lis 2013, 20:43

Muszę obejrzeć - skoro uważasz, że seria jest lepsza od Godfathera. Choć na chwilę obecną jest do w mojej opinii niemożliwe, spróbuję się przekonać. Dzięki za rekomendację ;)
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Kamillo » środa 13 lis 2013, 15:57

Obie trylogie różnią się od siebie, dlatego nie wiem, czy w ogóle powinienem je porównywać, no ale obie serie są filmami gangsterskimi.

W Godfatherze widzimy poczynania ogromnej, potężnej rodziny mafijnej skrytej za murami pięknych rezydencji. W PUSHERZE śledzimy losy zwykłego dilera, handlującego na niewielką skalę, który popadł w długi u tych wyżej. W dwójce przyjrzymy się historii Tony'ego, przyjaciela bohatera pierwszej części, gołego nieudacznika bez hajsu, który chce wejść do półświatka przez swojego ojca, "Księcia" dziupli samochodowych. Dopiero w trzeciej części bliżej poznajemy Milo, kogoś kto stoi wyżej (to jemu Frank z pierwszej części wisiał kasę) który musi poradzić sobie z konkurentami, nałogiem i... urodzinami córki.

Także PUSHER ukazuje bardziej życie w półświatku jaki gości prawie w każdym z naszych miast, zamiast wielkich, sycylijskich mafii. Seria jest jednak tak klimatyczna i prawdziwa, że skoro to co napisałem wcześniej Cię do niej nakłoniło, to napiszę to raz jeszcze - P O L E C A M

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » czwartek 12 lut 2015, 21:00

Thrillery!

Ze staroci - Numer 23. Świetna rola mojego ulbionego aktora Jima Carrey'ego, tajemniczna kniga, trzymający w napięciu scenariusz z fajnymi mrocznymi scenami. Ta liczba wywoła u was schizę! Polecam mimo ze stary - 9/10

Bunkier (The Hole) - kolejny dość stary film, równie dobrze pokręcony! Impreza? A może miłość? Sprawdzcie jakie są kobiety i do czego są zdolne! Dobry scenariusz okraszony świetną brytyjską grą aktorską. Nie mogę za dużo spoilerować :D 8+/10

Time Lapse - tu akurat nowość, zaciekawił mnie scenariusz. Grupka przyjaciół znajduje dziwną aparat pokazujący na zdjęciach przyszłość z kolejnych dni.. Zaczyna się szaleństwo i duże pieniądze. Ale na jak długo? Czy nie będą ciekawi co zdaży się kolejnego dnia? Ogółem bardzoo fajny, szkoda że tylko motyw z zakładami był dla mnie bez sensu... 8/10
Obrazek
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości