Film - co oglądacie?

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 01:46
Lokalizacja: Gdynia
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Han » środa 03 maja 2017, 15:13

Ostatnio w domowym zaciszu katuje filmy 3D.
Jak się okazuje wpadły mi w łapy naprawdę dobre i dopracowane pod tym względem filmy.

Pacific Rim - świetne efekty i całkiem dobry scenariusz z wielkimi robotami w roli głównej. 8/10
300: Początek imperium - jatka, mitologiczne klimaty i świetne efekety okraszone pompatyczną muzą. 9/10
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » piątek 11 sie 2017, 19:49

Wszystkie części Drogi bez powrotu (Wrong Turn) zaliczone. Niestety po części drugiej ten klasyk z gatunku horrorów coraz bardziej sięgał dna. Odsłony z nr. 4,5,6 (trójkę jeszcze idzie zboleć) to coraz większy scenriuszowy bzdet i gniot, żałuje że oglądałem i zmarnowałem swój czas.
Atomic Blonde - całkiem fajna historia, trzymająca w napięciu. Podobała mi się postać Dave'a (James McAvoy) oraz lesbijske sceny ^^ Akcja spoko, ale co by tu nie mówić. Babki lejące po mordach to słaby wybór. 7+/10
Obrazek
Obrazek

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 77
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2017, 18:45
Posiadany sprzęt: Nie mieści się :(

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Aris » czwartek 07 wrz 2017, 21:27

Nie oglądać "Pod mocnym aniołem" pod wpływem. :looka:

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » piątek 08 wrz 2017, 19:40

W tamtym tygodniu wybraliśmy się na Valerian : miasto tysiąca planet.
Naprawdę fajny film Luca Bessona z masą efektów specjalnych. Obowiązkowo wybierzcice się na wersję 3D.
Kawał dobrego przygodowego s-f z nutką miłosną i ciekawymi głównymi bohaterami. 8+/10.

Oprócz tego z moją kobietą zrobiliśmy sobie "starszokolny seans".
Wszystkie części American Pie zaliczone. Oczywiście wszystkie świetne. Można powiedzieć, że z przesłaniem ale również życiowe i zabawne. Przy Weselu płakaliśmy ze śmiechu.
Pewnie z nudów obejrzymy także przeciętne spin-offy.
Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » środa 24 sty 2018, 23:43

Ghost in The Shell - filmowa ekranizacja znanego anime. Nie porwała mnie tak jak japońska kreskówka, ale ogólnie oglądało się to dzieło całkiem przyjemnie. Szkoda, że efektów specjalnych nie ma więcej. Naciągane 7/10

Blade Runner 2049 - zawiodłem się. Bardzo. Znikoma akcja, klimatowi do Mad Maxa daleko, zero efektów specjalnych, scenariusz sztucznie wyciągnięty do prawie 3 godzin! Przesłanie może i ciekawe, wątek miłosny też daje do myślenia, ale to zdecydowanie za mało jak na tak reklamowany film. 5+/10

Polowanie na drużbów - naprawdę dobra komedia o męskich drużbach do wynajęcia. Wiele fajnych akcji (wieczór kawalerski rządzi). Do obejrzenia lub streamingu z CDA. 8/10
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: miodo » piątek 27 kwie 2018, 17:58

Rolly pisze:W tamtym tygodniu wybraliśmy się na Valerian : miasto tysiąca planet.
Naprawdę fajny film Luca Bessona z masą efektów specjalnych. Obowiązkowo wybierzcice się na wersję 3D.
Kawał dobrego przygodowego s-f z nutką miłosną i ciekawymi głównymi bohaterami. 8+/10.


O tym filmie dowiedziałem się z powyższego wpisu Rollyego, chyba oszczędzali na marketingu... Spodziewałem się raczej średniaka, tymczasem film okazał się bardzo dobry. Jeśli podobał się wam "Piąty element" to tutaj mamy ten sam kosmiczny klimat. Bardzo polecam!
///

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » niedziela 06 maja 2018, 13:06

Dokładnie Valerian to naprawdę dobre (nawet i rodzinne można powiedzieć) kino sci-fi ;)

Kilka dni temu zupełnie przypadkiem trafiłem na Deadpool - niby ekranizacja Marvela ale zupełnie inna niż wszystkie X-meny i inne takie na które ogólnie nie rzucam się jak wygłodniałe zwierze.
Przygody kapitana to jajcarskie, luźne ale i mega efektowne kino. Jest akcja, jest humor, wątek miłosny i dużo beki z innych. Polecam! 9/10 i pewnie wybiorę się do kina w maju na dwójeczkę.
PS. W polskiej TV, na Polszmacie też ma się pojawić niedługo, ale obawiam się że ocenzurują wszystkie fajniejsze bluzgi i wrzuty.



Oprócz tego ponad dwa miesiące temu wszystkie części sagi Więzień Labiryntu - ostatnia trójeczka już w kinie.
Fajny scenariusz, wartka akcja. Jak na małoznaną obsadę - naprawdę dobry film, gdzie każda odsłona trzyma poziom. 8+/10

Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: kolo » niedziela 06 maja 2018, 18:03

Oglądałem Deadpoola w kinie niedługo po premierze i też mi się spodobało, na dwójkę prawdopodobnie też wyskoczę do kina.
Ostatnio oglądałem nowe Jumanji: Przygoda w Dżungli (2017), moim zdaniem jest to wyśmienita parodia kina przygodowego, zwłaszcza jego bardziej familijnego odłamu.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » piątek 15 cze 2018, 20:56

Kong Wyspa Czaszki 3D.
Spodziewałem się badziewia a wyszło bardzo fajne przygodowe kino pełne akcji.
Fajny scenariusz, nieznana wyspa, efekty i samo 3D na poziomie.
Polecam na luźną sobotę - mocne 8/10

Po raz enty Szpiedzy tacy jak my :)
Pokręcona komedia z Chevy Chasem i Danem Aykroyd.
Większość tekstów znam już na pamięć - ale co tam. Raz / dwa razy w roku trzeba sobie odświeżyć.
8+/10
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: miodo » sobota 16 cze 2018, 20:34

Cloverfield Lane 10. Bohaterka budzi się w bunkrze, pamięta tylko, że gdzieś jechała samochodem i miała wypadek. Stary, gruby wieprz mówi jej że miał miejsce atak kosmitów i on ją uratował. Wygląda na zboczeńca. W trakcie pobytu w podziemnym przybytku zaczyna coraz bardziej wątpić w wersję zdarzeń zwyrola. Polecam, akcji jest mało ale fabuła bardzo ciekawa.
///

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » sobota 08 wrz 2018, 12:32

Pod ciemnymi gwiazdami. Byliśmy w kinie i jak się okazało - warto. Dość mroczny scenariusz o "miłości" i popdaniu w szaleństwo, zaskakujący i dający do myślenia. Warto sprawdzić.

Obrazek
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości