Film - co oglądacie?

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » poniedziałek 28 gru 2020, 12:04

Dla mnie to świąteczny klasyk obok Kevina czy Grincha :)
Zawsze się przy tym relaksujemy :)
Musowo obejrzane :) Świąteczny zjazd rodziny Greeswoldów z kultowym Chevym Chasem :)

czyli “W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju” z 1989 roku.

Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Kamillo » środa 30 gru 2020, 01:57

Tomcio pisze:@Kamillo czy to serial na podstawie książki Szczepana Twardocha?


Tak

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Tomcio » poniedziałek 15 mar 2021, 12:57

Ostatnio istny powrót do przeszłości - przypadkiem trafiłem na Netfliksie w FullHD trzecią część Szybkich i Wściekłych, czyli Tokio Drift.

Film ogląda się... świetnie! Kilka wątków bardziej bawi, niż wygląda profesjonalnie, jednak ostatecznie - to bardzo dobry film. Może taką notę wystawiam przez wzgląd na wspomnienia, kiedy to marzyłem o posiadaniu własnego samochodu? Wszystko możliwe, choć to kawał dobrego, niezbyt ambitnego kina na niedzielne popołudnie.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: miodo » czwartek 18 mar 2021, 13:22

Kiedyś, jak F&F debiutowało na rynku, był to dla mnie totalny gniot. Wiele lat później, jak zainteresowałem się motoryzacją to zmieniłem zdanie i obecnie trzy pierwsze części Szybkich i Wściekłych to jedne z moich ulubionych filmów. Pozostałe części już nie, dla mnie to bajka na poziomie avengers, totalnie nie moje klimaty.
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: miodo » niedziela 18 lip 2021, 15:40

Pasażerowie - na statku lecącym do innego układu słonecznego dochodzi do usterki kapsuły hibernacyjnej i jeden człowiek budzi się 80 lat za wcześnie. Po roku czasu jazdy na ręcznym postanawia wybudzić najlepszą laskę na statku żeby mieć co dupczyć.
Film dość nudny z przewidywalną fabułą a wysoki budżet i dobra obsada nie pomogły za wiele.
5/10, chyba że lubicie patrzeć na Jennifer Lowrence to wtedy 6/10 :D
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: miodo » wtorek 03 sie 2021, 10:42

Gaia (2021) - delikatny horror w którym grzyb infekuje ludzi i zamienia ich w zombie. Brzmi znajomo? Można powiedzieć, że to taki nieoficjalny prequel The Last of Us. Wyjaśnia skąd wziął się grzyb i jak rozpoczęła się epidemia. Nawet klikacze to kopiuj/wklej z gry Naughty Dog. Film może i nie jest najwyższych lotów ale mi się nawet podobał, 7/10.
///

Poprzednia

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości