Film - co oglądacie?

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » poniedziałek 27 wrz 2010, 21:42

Postaci, fabuła, którą stawiam wyżej niż to w jaki sposób przedstawiono akcje, skoro i tak oglądam, a nie kieruje postaciami trzymając pada.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 840
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Postautor: miodo » środa 03 lis 2010, 22:59

Scott Pillgrim vs the world - super film z genialną fabułą! Tytułowy bohater zakochuje się w jednej dziewczynie, ale aby ją zdobyć musi pokonać jej siedmiu byłych chłopaków...z których każdy ma jakieś super moce. Ogólnie film jest mocno poryty ale mi się podobał.

Ostatnio też oglądam sobie rózne filmy animowane(shrek, pocahontas, lion king)tylko, że w oryginalnych wersjach anglojęzycznych. Polecam - całość brzmi o wiele lepiej, polski dubbing jest gówniany w większości przypadków.
///

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » poniedziałek 21 mar 2011, 00:59

King Of Fighters dziś zaliczony. Z ciekawości - bo w końcu to jedna z moich ulubionych serii (do 2001 właściwie tylko). Zastanawiałem się już przed włączeniem jak bardzo spierdolą ten film.. I jak i im to wyszło ?
Scenariusz padaka, dowiemy się troszkę o historii ale to raptem może z.. 20 minut filmu. Aktorzy debile, podobieństwo zerowe (Rugal to gość około 40, brunet i bez brody, Kyo to amerykanin?!, Mai nawet cycków nie ma a Terry śmiga w garniaku). Błędy, amatorka, pod kimonem adidasy, badziewne stroje, sceny walki gorsze niż w starym jak świat Street Fighterze z Van Dammem... No maskara. Przewijałem większość filmu bo usypiałem.
Odradzam oglądanie a autorom kolejne bezczeszczenie gier.
3/10 i omijać z daleka.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » wtorek 25 paź 2011, 23:10

Panowie, ruszmy tematy, w których wypowiedzieć może się każdy. Niech coś się dzieje.

Może wymienię kilka filmów, na których byłem w kinie przez ostatnie tygodnie.

Paranormal Activity 3 - Oczekiwanie z mojej strony były spore. Jedynka jest jak dla mnie najbardziej przerażającym filmem, dwójka też trzymała poziom. Co z najnowszą odsłoną? Chociaż moja dziewczyna połowę filmu oglądała przez palce, a w nocy budziła mnie przerażona słysząc coś w pokoju obok, to tłumaczę to sobie tym, że po prostu ma cycki. Dla mnie słabo, szczególnie na tle poprzednich części. Potrafi wystraszyć, ale nie trzyma w napięciu.

Skóra w której żyję - nie przedstawie fabuły, aby nie zepsuć zabawy. Ogólnie jest Ona mega chora i po*ebana, aż dziwie się, że Banderas zagrał taką rolę. Może się podobać, ale nie musi.

Drive - nie będę się rozpisywał. NIE IDŹCIE NA TO.

To Tylko Seks - Piękna Mila Kunis, nawet nie nudzi, momentami śmieszny. Ogólnie można iść, jak Wam laska truję dupę.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » środa 26 paź 2011, 14:05

Byłem kilka tygodni temu na 'Kocha, Lubi, Szanuje' (a ka 'Crazy Stupid Love'). Miły film, ogląda się go z przyjemnością. Nie jest to jednak coś specjalnego, co pamiętałoby się latami. Mimo to warto wydać te 20 złotych na seans, zwłaszcza gdy w kinie w tej chwili nie leci nic innego godnego Waszej uwagi.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 840
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Postautor: miodo » środa 26 paź 2011, 17:42

Ostatnio, Curious Case of Benjamin Button - smutna opowieść o przemijaniu, z tym że główny bohater robił się coraz młodszy, szczerze polecam.

A teraz dokumentalne:

Gasland - gaz łupkowy i jego wpływ na srodowisko, machlojki korporacji wydobywczych, skażona woda itp.

Radio Bikini - amerykańskie testy z bronią jądrową na pacyfiku, dużo materiałów z wybuchów(uwielbiam grzybki)

Arizona - polski film o po-pgrowskim zadupiu, gdzie mieszkańcy zajmują się głównie piciem taniego winka 'arizona' :D

Czekając na sobotę - znów wiocha z dala od cywilizacji, tym razem jednak pokazująca życie mieszkańców od baletu do baletu. Normalnie jak u mnie w wiosce, polecam.

Wszystkie dokumentalne można obejrzeć w necie(YT, tvp.pl)
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » poniedziałek 31 paź 2011, 15:50

Wczoraj byłem ze znajomymi na Sanktuarium 3D. Halloween, horror w 3D i kilka blantów na wzmocnienie wrażeń... I co? PADAKA. Nie polecam.

Pro User
Posty: 132
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 12:59

Postautor: dreamcast25 » niedziela 01 kwie 2012, 23:03

Polecam komedie Kocha.Lubi.Szanuje naprwde warto..

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » poniedziałek 23 kwie 2012, 16:34

Ghost Rider 2 - wyjątkowo śmierdząca KUPA !!!!!!

American Pie Zjazd Absolwentów - moja ulubiona komedia jak zwykle mnie nie zawiodła. Żałosna i śmieszna, czyli taka jaka ma być :)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » poniedziałek 23 kwie 2012, 16:52

Wczoraj obczaiłem Scott Pilgrim kontra świat kupione z kosza w Auchan (9zł), naprawdę świetny film, od miesięcy się tak nie śmiałem przy czymś innym niż gra.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Kamillo » niedziela 19 sie 2012, 16:00

Pusher 1,2,3 - wszystkie części znajdziecie na YT. ZAJEBISTA gangsterska seria, po prostu polecam!!!

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości