Film - co oglądacie?

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » poniedziałek 19 sty 2009, 21:54

Temat podobny do topicu Kamillo, tyle że jego temat stricte poświęcony horrorom.
Ten bardziej ogólny, gdyż nie samą wycinką człowiek żyje ;)

Ostatnimi czasy zacząłem robić sobie konkretny sens z filmami z Jasonem Statham'em w w roli głównej. Wyśmienity aktor w sam raz do roli wkutego "matkojeb.." Wczoraj Przekręt (mimo roli drugoplanowej - wypas) dziś trzecia cześć Transportera (jeszcze więcej akcji i lania po mordach - wszystko na plus) oraz właśnie skończyłem szalony film akcji Crank - wypas z mega zakręconą (motyw z robieniem laski podczas pościgu rządzi ^^') i chorą zadymą no i równie konkretną dawką humoru :P Polecam wszystkim, którzy chcą sobie podnieść adrenalinę - czekam na drugą część.

A u was co ostatnio gościło na ekranie?
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » poniedziałek 19 sty 2009, 22:08

Huh, ja ostatnio często - to z dziewczyną, to z kumplami przesiaduję w kinie. Wczoraj właśnie byłem na... 'Ile waży koń trojański?' i określam go jako średniaka, może byłoby wyżej gdyby nie to, że przez cały film chciało mi się lać (a o wyjściu nie było mowy, gdyż akurat byłem z kumplami i pewnie po powrocie miałbym całe siedzenie w ketchupie czy w popcornie). Oprócz tego ostatnio zaliczyłem całkiem dobry kawałek taśmy "Jeniec : jak daleko nogi poniosą".

Rolly, co do Cranka to o wiele bardziej podobała mi się scena z publicznym bzykaniem w chińskiej dzielnicy. Ale się skośnoocy cieszyli ^^

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » sobota 31 sty 2009, 00:25

Obejrzałem sobie w końcu Max Payne'a. Ogólnie daje filmowi 7+ za klimatyczny choć przewidywalny scenariusz i oczywiście za atmosferę miasta. A czemu "tylko" 7+, po prostu kurcze jest za mało akcji...
Spodziewałem się non-stop strzelanin, zadym... a tu raptem konkretnie zaczęło się coś dziać (miło) dopiero w ostatnich 20 minutach filmu...
Po zakończeniu wnioskuje że będzie cześć druga - także moje przesłanie do pana reżysera. To MAX PAYNE ! CHOLERA ŻĄDAM STRZELANIA CO 5 MINUT FILMU.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 31 sty 2009, 01:46

Rolly pisze:także moje przesłanie do pana reżysera. To MAX PAYNE ! CHOLERA ŻĄDAM STRZELANIA CO 5 MINUT FILMU.

Reżyser w wywiadach przyznaje, że gry na oczy nie widział...

Ja dziś z dziewczyną zaliczyłem będący jeszcze na ekranach kin film spod wodzy polskiego reżysera - Mała Moskwa. O ile mojej mojej połówce się spodobał, mi wcale... Nudne romansidło, choć historia chwyta za sece tym bardziej, iż jest na faktach. Cóż tam jeszcze... "Ile waży koń trojański ?" na którego wybrałem się z kumplami okazał się mocnym średniakiem. To na razie tyle, jeśli nie mówimy o horrorach. ;)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » niedziela 01 lut 2009, 23:04

Za ekranizacje gier nie powinni siê braæ ludzie, którzy nie widzieli gry, geez.
Ja ostatnio nic nie patrzê, mimo ¿e mam ca³± pó³kê z filmami których jeszcze nie obejrza³em (dla ciekawskich: s± to oryginalne p³ytki) i z 5GB dvix'ów na HDD.

Ale czekam na film Veronica Decides to Die, choæ do oryginalnej ksi±¿ki bêdzie mu raczej daleko- tak to ju¿ jest z tymi ekranizacjami.

Jaki¶ czas temu ogl±da³em równie¿ RE: Degeneration.
Film wypad³ tak Sobie, nie ma ani jednej sceny dla której bym odpali³ film ponownie oraz nie zawiera "momentów" przy których mo¿na by podskoczyæ.

Daz ol

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Postautor: miodo » niedziela 01 lut 2009, 23:25

U mnie grubo ostatnio:
- Postal - nie sądziłem, że kiedyś to powiem ale teraz muszę - Uwe Boll w końcu nakręcił coś co da się oglądać ;) Nie wiem czy film ma coś wspólnego z grą bo nie grałem, sam film jest świetny. Boll sam gra samego siebie i min. wyjaśnia skąd bierze kase na swoje filmy, później zostaje postrzelony...w jaja(sory za spoiler ale nie mogłem sie powstrzymać ;p )
- Dzień żywych trupów - typowy amerykański niestraszny horrorek - małe miasteczko, wirus i nieumarli. Sporo flaków i ściętych głów itp. Ogólnie mocny średniak, warto oblookać.
- Świt żywych trupów - grupa ocalałych chroni się w centrum handlowym. Najlepszy film w zestawieniu, nawet klimatyczny, zombiakom ładnie rozpadają się głowy, jest trochę wybuchów i zakończenie bez happy end'u.
- Ziemia żywych trupów - ludzie grodzą miasto murami, bogaci żyją w wieżowcu reszta w slumsach. Zombiaki mają przebłyski inteligencji i są przedstawiane w residendowym stylu czyli powolne i niedołężne(w powyższych filmach są szybkie i agresywne)
Film do kitu, mało zabijania, fabuła też nędzna, tylko jelita wyjadane przez zgniłki mi się podobały ^^
- Lot żywych trupów - zombie w samolocie. Nudny, kiepskie zdjęcia, jakoś mało flaków widać, dwa headshoty na krzyż. Czuć niski budżet, odradzam.
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » wtorek 03 lut 2009, 12:08

Ja przymierzam się do obejrzenia paru komedii romantycznych razem z dziewczyną... Kit, że jeszcze nie znam jej imienia ani nazwiska, ale mam taki plan, aby ją "wyrwać" jeszcze przed Walentynkami :P

Ostatnio oglądałem amerykański film pt. "Autokar Szczęścia". Stary, bo stary (rok produkcji 1981) ale tak fajny, pełen pozytywnego myślenia, że... aż mi się spodobał. W ogóle to nie wiem czemu, ale takie typowo amerykańskie produkcje bardzo przypadają mi do gustu. Tak samo było z zacnym "Trenerem" z 2005 roku.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 05 lut 2009, 23:41

Wczoraj byłem z kumplem na "Idealny facet dla mojej dziewczyny" i niestety muszę stwierdzić, że jestem zawiedziony. Oczekiwałem czegoś na miarę Lejdis tudzież Testosteronu a dostałem średni kawał średniego średniaka. Ani jednej porządnej sceny erotycznej, chociaż główna bohaterka i jej tyłek wymiatają (^^,)

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 01:46
Lokalizacja: Gdynia
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Postautor: Han » piątek 20 lut 2009, 00:01

A ja dziś obejrzałem z nudów Włatcy Móch Ćmoki, Czopki i Modzioły.
Lubie tą bajeczkę (nie wiem czemu ale Czesiek mnie wku**ia), ale wersja kinowa hmm troszkę bez rewelacji, fajne i głupie teksty ale spokojnie można być to obejrzeć w TV jako np. dwa odcinki. Jesli ktoś jest fanem i nie szkoda mu kasy może śmiało się wybierać.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 28 lut 2009, 02:14

Potępiony (The Codemned) jest filmem, który razem ze sporą ilością innych zagościł dziś na mojej półce. Obarczyłem czytnik mojego DVD właśnie tą pozycją, gdyż wydawało mi się, iż film bazuje na laniu się po mordach - drugim zaraz po horrorach gatunkiem z mojej "top listy". Mordoklepki były, choć nie tylko...

Fabuła jest IDENTYCZNA jak w pierwszej części Manhunta - 10 skazańców zostaje wywiezionych na wyspę, gdzie mają walczyć o przeżycie... A przeżyje tylko ten, kto zabije resztę. Film, pomimo, iż nie jest tak drastyczny jak pozycja Rockstar jest cholernie mocny i nie polecam go osobom wrażliwym. Jeśli masz jaja - polecam.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 04 kwie 2009, 16:38

Wybaczcie podwójny post, nie moja wina, że nic nie oglądacie. :P

Ostatnio oglądam bardzo dużo filmów (starzeje się - gry powoli ustępują filmom), ale wypiszę te kinowe:

- Patologia - psychiczny, chory i drastyczny film o skrzywionej grupie patologów. Polecam lubującym się w tych klimatach, schiza na maksa!

- Gran Torino - Clint Eastwood wciela się w polskiego weterana wojennego, gruboskórnego i gburowatego rasistę. Prowadzi spokojne, nudne więc życie do czasu, gdy obok niego wprowadza się rodzina Koreańczyków... Film całkiem niezły, polecam.

- Slumdog - Cichy chłopak ze slumsów bierze udział w Milionerach, odpowiada na wszystkie pytania, przed ostatnim program się kończy. Zgarnia go policja sądząc, iż oszukiwał. Wtedy poznajemy ciekawą historię jego życia. Film fajny, jednak nie tak, jak podniecają się nim chociażby na filmwebie.

Następna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości