Film - co oglądacie?

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: kolo » piątek 29 maja 2015, 21:48

Za bardzo nic nie oglądam, bo nie ma czasu, nie ma chęci, a jak już są powyższe to nie ma co, ale z nudów oglądam sobie stare odcinki Pogromców Mitów (bo da się je w miarę łatwo znaleźć po polsku, w przeciwieństwie do Top Gear), dobre do zabicia czasu i powspominania starych dobrych czasów, a poza tym...
Kung Fury, tak debilne że aż genialne, naprawdę warto :) Nie ma to jak walka złego gliny / mistrza kung fu ze zmutowanym, wkurzonym automatem arcade, czy Hitler rozstrzelujący policjantów przez telefon komórkowy <fan>
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » wtorek 16 cze 2015, 00:00

Po 19 wróciłem z nowego Mad Maxa w 3D. Świetna samochodowa (pomysły twórców na auta są epickie), postapokaliptyczna jatka. Efekty i popisy kaskaderskie ufff! Z najwyższej półki. Klimat wciąga. Ot niby zwykły konwój i się zaczyna... Przydałoby się trochę więcej gadania i więcej trójwymiaru (ale zaraz... non-stop akcja a ja narzekam!). Polecam! 9/10

Zajawka : xD
Obrazek
Obrazek

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 01:46
Lokalizacja: Gdynia
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Han » poniedziałek 09 lis 2015, 20:16

Dziewczyna namawia mnie na "Listy do M. 2"
Jestem uległy, więc pewnie się wybierzemy już na dniach :)
Mam nadzieje, że wytrzymam bo pierwsza cześć to typowy polski komediowo-romantyczny średniak.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Kamillo » wtorek 10 lis 2015, 16:04

Han pisze:Dziewczyna namawia mnie na "Listy do M. 2"
Jestem uległy, więc pewnie się wybierzemy już na dniach :)
Mam nadzieje, że wytrzymam bo pierwsza cześć to typowy polski komediowo-romantyczny średniak.


Moja mnie też ;) I nawet chętnie się wybiorę, ale bliżej świąt, coby klimat jakiś był.

Co ja tam ostatnio oglądałem...
Z kinowych "Pakt z Diabłem" , oparta na faktach historia, gdzie Depp wciela się w gangstera. Polecam
TRAILER : https://www.youtube.com/watch?v=sRAOkBfM-Z4

Komedia "Za jakie Grzeczy Dobry Boże" , raczej nie polecam.

"Testament Młodości" , historia (prawdziwa) młodej laseczki, której marzenia o studiowaniu na Oxfordzie przerwała wojna. Jak ktoś lubi takie klimaty to polecam.

No i po raz n-ty zaliczyłem serię Pusher... Znowu gangsterka, ale nie ta ze splendorem ukazana od świata bossów, ale ta u dołu, mająca miejsce na ulicach naszych miast. Panowie, lubicie takie klimaty czy nie - must see!
TRAILER : https://www.youtube.com/watch?v=dLEaPB9UBWM

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Tomcio » czwartek 12 lis 2015, 12:56

Ze dwa tygodnie temu byłem na Marsjaninie (wersja 3D). Dobre kino, pozwala wyobrazić sobie, co ludzie mogą osiągnąć za 10-20-30 lat. Realizacja i reżyseria świetna, podobnie jak efekty specjalne. No i te zapierające dech w piersiach widoczki :)
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

No prawie jak Member
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: czwartek 11 sie 2011, 18:49

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Roketto » niedziela 06 gru 2015, 17:40

A ja sobie ostatnio kupiłem magnetowid i oglądam produkcje od klasy C do klasy Z z lat '80. Te filmy są lepsze niż hollywoodzkie komedie :D
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: martinex 2017 » wtorek 08 gru 2015, 18:46

Obejrzałem ostatniego Terminatora po angielsku. Przypomniałem sobie "Niekończącą się opowieść", dodałem do tej biblioteki też "Bury the Ex".

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » poniedziałek 04 sty 2016, 15:24

Wczoraj przypadkowo, żono namówiła mnie na obejrzenie dość starej "komedii romantycznej" jak reklamowali na Stopklatce. Rok 1997 i tytuł Podryw (Booty Call) niestety nic mi nie mówił ale zaryzykowałem.
Jak się okazało po 20 minutach oglądania to kawał całkiem niezłej śmiechawki. Denerwował mnie trochę lektor, który cenzurował dużo fajnych tekstów. W skrócie dwóch kolegów zapoznaje dwie dziewczyny i zakładają się, kto pierwszy pójdzie z jedną z nich do łóżka. Wiele zabawnych perypetii w trakcie i szalony humor.
Polecam! Mocne 8/10!

http://stopklatka.pl/film/podryw
Obrazek
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Kamillo » wtorek 09 lut 2016, 01:56

Ostatnio byłem w kinie na dwóch pozycjach:

PITBULL NOWE PORZĄDKI - łapy na ten tytuł zacierałem od dawna. Spodziewałem się mocnego, poważnego filmu którego fabuła będzie mi chodziła po głowie przez kolejnych kilka dni. Mocno było, nawet ponad oczekiwania, ale za dużo wstawek stricte komediowych i wątków bez znaczenia. Nie zawiodłem się, ale mogło być lepiej. 7/10

ZJAWA - nie poszedłbym, gdyby nie kobieta. Ale nie żałuję. Strasznie długi, ale ciekawy, z kilkoma naprawdę dobrymi scenami. 7/10

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: miodo » środa 07 wrz 2016, 23:50

Ostatnio zacząłem oglądać filmy, w których poziom debilizmu sięga zenitu, głównie niskobudżetowe horrory :) Wymienię kilka ciekawszych:
- Bobry Zombie - standardowa historia, beczka z chemikaliami wpada do rzeki i zamienia bobry w krwiożercze bestie. Film wyróżnia świetna gra aktorska i efekty specjalne, w szczególności wykonanie samych bobrów :D

- Zabójczy jogurt/substancja/the stuff - z ziemi wypływa bardzo smaczny i silnie uzależniający jogurt, który przejmuje kontrolę nad jego konsumentami.

- Riaru Oniggoko - tym razem coś z kkw. Nie obejrzałem do końca, ale to świetna porcja japońskiego kina. Jest tu wszystko co powinno być w japońskim filmie - uczennice liceum w mundurkach, nauczycielka strzelająca do uczniów z działka gatlinga, wiatr przecinający ludzi na pół itp. Polecam ;)
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Tomcio » czwartek 08 wrz 2016, 11:06

Nie film, ale serial: Narcos sezon drugi. Obejrzałem sześć odcinków, zostały mi cztery. Fenomenalny serial, polecam z całego serca. Jeżeli ktoś lubi klimaty mafii, kartelów narkotykowych - nie mógł trafić lepiej :-) Kamillo, coś dla Ciebie!
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości