Szkoła

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.

Jaką szkołę ukończyłeś?

Szkoła Podstawowa
0
Brak głosów
Gimnazjum
2
11%
Szkoła Zawodowa
0
Brak głosów
Technikum
6
33%
Liceum
6
33%
Studia
4
22%
 
Liczba głosów : 18
Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 76
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 02:19

Szkoła

Postautor: Amigoo » niedziela 21 wrz 2008, 00:22

Jako referat potrzebuje ankiete kto z jakiego srodowiska po jakiej jest szkole wiec bardzo prosilbym kazdego kto tu juz zagladnal o zaznaczenie ktorejs z opcji;) a sam temat niech posluzy do rozmowy o szkole,mianowicie gdzie chodzimy i gdzie mamy zamiar isc,a jesli juz po to gdzie chodzilismy;)
Ja chodze do ostatniej,czyli czwartej klasy technikum mechanicznego.Lubie ta szkole.Nie tylko dlatego,ze profil wiaze sie z moja pasja ale takze poprzez dobrych znajomych i ciekawosc niektorych lekcji. Teraz i tak nie jest tak jak kiedys,wydoroslelismy;) 1-2 klasa to wspanialy okres wyglupow,wagarow i slodkiej beztroski,nigdy tego nie zapomne. Po ukonczeniu tej szkoly wybieram sie na studia,ale wiem,ze dostac sie na dzienne bedzie trudno...mimo wszystko sprobuje;)
pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi.

PS. Co do ankiety-jezeli nie ukonczyliscie jeszcze edukacji zaznaczcie to,na czym prawdopodobnie zaprzestaniecie. Nie musi byc mega dokladnie:P

Pro User
Posty: 199
Rejestracja: środa 08 lis 2006, 22:20

Postautor: Century Child » niedziela 21 wrz 2008, 05:35

Liceum Ogólnokształcące o profilu humanistycznym - next: studia dzienne - kierunek: dziennikarstwo are calling ;]. Warszawa, Kraków, Rzeszów - któreś z tych miejsc. Pozdrawiam.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » niedziela 21 wrz 2008, 13:05

Ja podobnie, wręcz identycznie jak CC. Uczęszczam do drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego (jedno z dwóch the best w moim mieście). Profil humanistyczny z edukacją europejską. Lubie tę szkołę, panuje w niej przyjemny klimacik ;] Ogromny obszar (budynek szkolny, tereny zielone, zapełnione drzewami gdzie można położyć się na przerwie, boisko, sala gimnastyczna, parking gdzie zawsze na długich przerwach uczniowie kozaczą swoim audio w samochodach - można iść na całodzienne wagary nie opuszczając terenu szkoły :] ), w porządku ludzie itp. Gdyby nie trzeba było wstawać rano, byłoby idealnie ^^

Dalej... wybieram się także na studia dziennikarskie, chciałbym na dzienne, ale wiadomo jak to jest.

Z przeszłości to oczywiście Podstawówka i Gimnazjum. Ta pierwsza szkoła to wiadomo, jednak Gim nie mam pojęcia dlaczego, nie darze pozytywnymi uczuciami. Poznałem tam zaje*istych ludzi, co prawda pod koniec miałem mały przejeb, ale to szczegół :]

Lubie wagary, pośmiać się, powygłupiać na lekcjach. Regularnie ucze się tylko pod koniec roku, mimo tego oceny nie są najgorsze :P Nie znaczy to jednak, że w ogóle nie zaglądam do książek, na zapowiedziane kartkówki czy sprawdziany, jednak w LO powinno uczyć się z każdego przedmiotu z lekcji na lekcje... Ja tak nie potrafie (^^,)

Z dodatkowych zajęć... zapisałem się na kółko dziennikarskie ^^

W ankiecie zaznacze studia gdyż tak prawdopodobnie będzie.

Pozdro

Under Defeat Master
Awatar użytkownika
Posty: 499
Rejestracja: wtorek 27 cze 2006, 16:36
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, XBOX

Postautor: radEk » niedziela 21 wrz 2008, 15:51

... technikum hotelarskie, trzeci rok.
a potem?
coś związanego z humanistyką, filologia Polski może.

podstawówki nie pamiętam za bardzo
... a gimnazjum to najgorszy okres w kształceniu - od tego buntu niektórym za bardzo odpie*dala ; ]

Daje radę ^^
Awatar użytkownika
Posty: 294
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 19:43
Aktualnie gram w: Shenmue (DC) & Crush (PSP)
Posiadany sprzęt: Dreamcast & PSP & PS3

Postautor: Torqe » niedziela 21 wrz 2008, 22:20

Obecnie zaocznie studiuje elektronikę, a wcześniej skończyłem technikum mechaniczne. Czasy średniej wspominam zajebiście, wagarki, klimat itd. Bezstresowo ogólnie. Teraz muszę się bardziej mobilizować i płacić kaskę za naukę co nie uśmiecha mi się bardzo.. Mam nadzieje że w robocie po skończeniu eduakcji dadzą mi się rozwinać i nie będzie źle.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » wtorek 28 paź 2008, 20:00

Nom Gimnazjum by³o przeje****, 90% to byli gangole po wyrokach za pobicia, napa¶cie, gwa³ty modercerstwa. By³em jednym z dwóch którzy mieli czyste konto :P
for real.
LO z kolei ju¿ lepiej, bardziej normalni ludzie, bardziej normalni nauczyciele i dyrekcja.
Ofkoz na wej¶ciu do mnie podbili najgorsi w klasie.
Numer z telem, pisa³em ponad rok temu na shoucie, ale wysz³em na plus. :P
I bardziej wy¿szy poziom nauczania :P
Podst. to okres wagarów i totalnej olewki :P.

w ogóle szko³a to jeden wielki syf, a studia jeszcze wiêkszy shit.

Lubię to Forum ^^
Posty: 74
Rejestracja: niedziela 10 cze 2007, 23:31

Postautor: Carmelo » czwartek 30 paź 2008, 18:30

martinex 2017 pisze:Nom Gimnazjum było przeje****, 90% to byli gangole po wyrokach za pobicia, napaście, gwałty modercerstwa. Byłem jednym z dwóch którzy mieli czyste konto :P
for real.
LO z kolei już lepiej, bardziej normalni ludzie, bardziej normalni nauczyciele i dyrekcja.
Ofkoz na wejściu do mnie podbili najgorsi w klasie.
Numer z telem, pisałem ponad rok temu na shoucie, ale wyszłem na plus. :P
I bardziej wyższy poziom nauczania :P
Podst. to okres wagarów i totalnej olewki :P.

w ogóle szkoła to jeden wielki syf, a studia jeszcze większy shit.





Sorry.... ale człowieku co ty za głupoty wypisujesz ??
Obrazek
Wu Wear !!

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » czwartek 30 paź 2008, 19:07

Tak by³o w moim przypadku, oparte na faktach.

Rookie
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: wtorek 12 wrz 2006, 22:55

Postautor: Crash » sobota 06 gru 2008, 23:38

3 klasa gimnazjum aktualnie, trochę lipa w tym roku bo fajni ludzie odeszli w zeszłym "sezonie". Potem jakieś liceum i studia. Jakie ? jeszcze nie wiem.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » niedziela 08 kwie 2012, 12:44

Skończyłem liceum, uczęszczam na zajęcia do zaocznego technikum o profilu informatycznym. Nie pojawiam się w nim za często, ale okazjonalnie (wiadomo, praca nie pozwala zawsze się pojawiać w szkole).

Od października - informatyka na UŁ, podejście drugie. Tym razem kasa na szkołę odłożona, więc o aspekt finansowy nie mam się o co martwić (jak to było dwa latka temu). Nie wiem, czy dzienne, czy zaoczne, ale najprawdopodobniej będę chodził do szkoły w weekendy.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości