Zjazd SSS-manów :)

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Zjazd SSS-manów :)

Postautor: wojtas-nm » środa 05 mar 2008, 02:29

Temat wałkowany już wiele razy na kilku forach o DC. Stwierdzono nawet że takie coś, w naszym przypadku, jest praktycznie niewykonalne ^^ Myślę jednak, że warto jeszcze raz poruszyć tę kwestię. Co myślicie o spotkaniu użytkowników forum? :> Przeglądając strony nt. mangi i anime, zauważyłem, że takie zjazdy stały się rutyną w okresie wakacyjnym, i nie muszą odbywać się przy okazji jakiegoś konwentu anime. Co o tym myślicie?
Rzucajcie propozycjami i pomysłami.
Załóżmy że teraz jest to pierwsza faza zlotu. Szkic. Ilość litrów na łeb omówimy w fazie drugiej, a ewentualny nocleg i suchy prowiant w fazie trzeciej ;)

PS: Obleśne te emoty :P

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » środa 05 mar 2008, 16:13

Najlepiej w czerwcu albo pod koniec sierpnia, bo wtedy ju¿ nie bêdzie tak s³oñce dogrzewaæ.
A miejsce tak by nikt nie mia³ za daleko i ¿e by by³ pr±d :).
I czy wogóle ktos wogóle na to pojedzie :)
Nocleg zbêdny, % kto chce (swoj± dzia³kê mogê odst±piæ :) ), a prowiant wg. ws³asnego widzimisie.

Jak nie bêdzie za du¿o osób, to mo¿e nawet pojadê na taki zlocik :)

Daje radę ^^
Awatar użytkownika
Posty: 294
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 19:43
Aktualnie gram w: Shenmue (DC) & Crush (PSP)
Posiadany sprzęt: Dreamcast & PSP & PS3

Postautor: Torqe » czwartek 06 mar 2008, 14:29

Czyli u ciebie na działce ? :) Podaj lokacje dokładniejsza to z checią się wpisze na listę

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » czwartek 06 mar 2008, 15:11

Pare dni temu napisałem na szałcie za popieram ten pomysł, teraz tylko czekac na wiecej chetnych osob i mozna by zrobic taki zlocik latem. Miejsce i data dopiero bedą do uzgodnienia jesli bedzie wiadomo ze taki zlot dojdzie do skutku.
Pare zlinkowanych konsol + kilkadziesiąt litrów nalewy = niezly fun :hyhy:
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » czwartek 06 mar 2008, 21:59

U mnie na dzia³ce dobra idea, ale odpada.

Co wy z tym %?
Na trze¼wo nie mo¿na?

Ja siê piszê, jak bêdzie mi siê chcia³o i nie bêdzie jaki¶ gigantycznych t³umów i nie bêdê mia³ too far :)

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » czwartek 06 mar 2008, 23:07

martinex 2017 pisze:Co wy z tym %?
Na trzeźwo nie można?

nie :)

martinex 2017 pisze:jak będzie mi się chciało i nie będzie jakiś gigantycznych tłumów

jak nie będzie tłumów, to nie opłaca się czegoś takiego organizować :)

Co do miejsca, proponowałbym, np. Wrocław, przy okazji Ligi Playstation (jakby w tym roku była organizowana).

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » piątek 07 mar 2008, 01:59

wojtas-nm pisze:Co do miejsca, proponowałbym, np. Wrocław, przy okazji Ligi Playstation (jakby w tym roku była organizowana).


Liga PS jest chyba organizowana w kilku wiekszych miastach, wiec czemu akurat Wrocek ? :P Najlepiej chyba wybrac miejscowke jak bedzie wiadomo kto by pojechal na taki zlocik na 100%. Wtedy by sie zrobilo mapke uczestnikow i wybralo mozliwie jak najbardziej "wygodna" miescienie zeby ktos sie nie musial pier.dolic pociagami po calej Polsce :rotfl:
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » piątek 07 mar 2008, 11:24

jak nie bêdzie t³umów, to nie op³aca siê czego¶ takiego organizowaæ


Co za du¿o to i ¶winia nie ze¿re (niewiem jak to siê pisze, nie czepiaæ siê), ale w sumie te¿ racja.

Ja jestem pewien na 8%, ¿e pojadê.
Róbta listê zlotowiczów :)

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 01:46
Lokalizacja: Gdynia
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Postautor: Han » piątek 07 mar 2008, 13:28

Wrocek bo wojtas ma najbliżej... Popieram Samuela, najlepiej obcykać jakąś większą mapkę, ewentualnie wybrać najbliższą lokację skąd pochodzi największa ekipa tych którzy mogli by przyjechać,a nie myśleć o własnym tyłku. Liga PS to liga Sony więc pierdolić to. To mam być nasz zlot.Martinex najpiewr walisz smuty o dzialce ze zrobisz,potem ze pojedziesz a potem wszytko odkrecasz wiec na grzyba to pisać?
Dobra - ja GDYNIA i do Wrocka na pewno tłuc sie nie bede przez cały kraj.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » piątek 07 mar 2008, 16:37

To może województwo łódzkie? Centrum kraju, każdy bardzo daleko nie będzie miał... Przynajmniej ja, samuel666 i Rolly ;P
Mam małe pytanie... czy na listę wpisać się może także człowiek mający niespełna 17 lat :P? Bo jak widzę to bez procentów się nie obejdzie a ja jeszcze nie jestem pełnoletni, hehe

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » piątek 07 mar 2008, 17:04

Rzucajcie propozycjami i pomysłami.

Napisałem tak w pierwszym poście. Zainteresowanie tym tematem jest bardzo chujowe, więc zaproponowałem miejsce Wrocław. Prawda że mam blisko (130km), ale równie dobrze mogłem zaproponować Zieloną Górę (40km) lub Bolesławiec (chuj wie). Więc proszę nie pierdolić bzdur tylko wziąć udział w temacie.
Łódź też mi pasuje.

Liga PS to liga Sony więc pierdolić to. To mam być nasz zlot.

Co z tego że Sony? Masz zamiar czekać na Sege? Sony przynajmniej obecnie zapewnia jakąś rozrywkę xD Przy takiej imprezie, połowa problemów organizacyjnych rozwiązuje się sama...

Następna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości