Zjazd SSS-manów :)

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Pro User
Posty: 199
Rejestracja: środa 08 lis 2006, 22:20

Postautor: Century Child » czwartek 18 wrz 2008, 18:24

24-26 Listopad - Poznań Game Arena. Sam event biedny, ale towarzystwo zacne. I nie mówcie że daleko czy coś - ja robię do Poznania 500km, ale uwierzcie mi że warto - kto by wyraził stu procentową chęć pojawienia się mogę wykminić nocleg u wujaszka. Łódź mi nie pasuje o tyle, że jest to miasto mi obce, chodź mam tam kilku zajebistych znajomych, ale jednak PAździernik ogólnie mam - pardon' za wyrażenie, zjebany (m.in. dlatego pod znakiem zapytania staje przedpremierowy pokaz GoW2 w siedzibie Microsoftu... :/). Ale czekam na wasze dalsze propozycje. Pozdrawiam!
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » piątek 19 wrz 2008, 16:43

Jak zdążył już wspomnieć Rolly, mój przyjazd do Łodzi jest już zatwierdzony. Co do terminu - ja proponuję 4. października. Raz, że to sobota, a dwa - dwa dni przed moimi urodzinami :D
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » sobota 20 wrz 2008, 13:37

Co do wbijania się na jakieś imprezy typu BAKA czy imprezy Sony.
Pojedziemy i co? Będziemy grać na PS3, czytać mange i przez 15 minut konwersować/wyobrażać sobie jak się to ma się nasz DC, powiemy sobie cześć i tyle? Dla mnie bezsens.

Jeśli jesteśmy makaronu to po kiego grzyba wbijać się na zlot fanów ziemniaków..

Ja chce luźnej imprezy gdzie można obalić flachę, spokojnie pograć na tym czym chce i pogadać o tym co lubię.
Jak już kiedyś wspomniałem - ja dojadę w każde miejsce byle zlot był miłośników niebieskich a nie zlot wszystkiego o wszystkim...

Czekamy do końca września może jeszcze ktoś wyrazi chęć wpadnięcia.

Mały zrzut lokalizacji - co i gdzie można namierzyć moje rejony.

Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 20 wrz 2008, 20:50

Rozmawiałem na GG z Amigoo, który mieszka jedyne kilkanaście kilometrów ode mnie. Ma prawko i samochód, jednak nie wiadomo jak z wolnym czasem... Jeżeli los będzie Nam sprzyjał, my także się pojawimy. Więcej powie Amigoo, kiedy tylko pojawi się na forum ;)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » sobota 20 wrz 2008, 21:03

Eeeee, to zanosi się na prawdziwy zlot :) oby wszyscy dopisali, a będzie ekstra i już nie mogę się doczekać czwartego października (prawdopodobny termin imprezy).
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 76
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 02:19

Postautor: Amigoo » niedziela 21 wrz 2008, 00:12

Kamillo pisze:Rozmawiałem na GG z Amigoo, który mieszka jedyne kilkanaście kilometrów ode mnie. Ma prawko i samochód, jednak nie wiadomo jak z wolnym czasem... Jeżeli los będzie Nam sprzyjał, my także się pojawimy. Więcej powie Amigoo, kiedy tylko pojawi się na forum ;)

Wiecej powiedziec w sumie nie ma co;P obecnosc niezalezna ode mnie na szczescie bede wiedzial o wszystkim kilka dni przed wiec dam znac. Sa jeszcze 3 wolne miejsca w aucie wiec jak ktos z okolic wrocka to dajcie znac:)

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: środa 08 lis 2006, 00:42

Postautor: equimanthorn » wtorek 23 wrz 2008, 13:30

Jak mam wybierać - Baka i zjazd alkoholików to zdecydowanie wybieram akcje u Rolly'iego. Nie to, że lubię pić czy coś... nie lubię M&A ;-) No i w końcu w tego Last Blade 2 bez lagów wypadało by pograć... ja się na 98% piszę. Flacha jak by co też przyjedzie ze mną.

Rolly pisze:Co do wbijania się na jakieś imprezy typu BAKA czy imprezy Sony.
Pojedziemy i co? Będziemy grać na PS3, czytać mange i przez 15 minut konwersować/wyobrażać sobie jak się to ma się nasz DC, powiemy sobie cześć i tyle? Dla mnie bezsens.


Daj spokój... myślisz, że ja bym na BAKe z powodu gier, czy mang jechał? Pic, Panie! Pić! A no i ludzi poznać. Przemyślcie to :)


Aha. Kofik 2k2 jak by będzie?

Pro User
Posty: 199
Rejestracja: środa 08 lis 2006, 22:20

Postautor: Century Child » wtorek 23 wrz 2008, 15:52

Życzę Wam w takim razie panowie wspaniałej zabawy, ja być może zjawię się na kolejnym zjeździe (wakacje FTW!) ;).
Obrazek

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Posty: 237
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 01:46
Lokalizacja: Gdynia
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Postautor: Han » wtorek 23 wrz 2008, 18:40

Ja niestety podobnie jak CC - rezygnuje ale bez owijania w bawełne z Gdynii mam trochę daleko - sam bilet na pociąg w jedną stronę 5 dyszek... Także nie uśmiecha mi sie to bardzo. Wybaczcie ale spłukany jestem....
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 840
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Postautor: miodo » wtorek 23 wrz 2008, 20:42

Podobnie jak wyżej - odległość :/
Chętnie bym wpadł ale nawet nie mam pociągu pośpiesznego, 6 przesiadek to minimum...
Mam rodzinkę we wrocku więc w wakacje bardzo chętnie :)
Bo teraz szkoła, nauka, granie i czsu mi h*j zostanie....
///

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 76
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 02:19

Postautor: Amigoo » środa 24 wrz 2008, 17:27

Niestety moje negatywne przypuszczenia sie sprawdzily;/ niestety 4 pazdziernika moj i tym samym kamillo przyjaz jest niemozliwy,po prostu wypadlo mi cos waznego i nie moge... Wlasnie sie dowiedzialem i pisze od razu,zeby potem nie bylo. Pozdrawiam:)

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości