Zjazd SSS-manów :)

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » piątek 07 mar 2008, 17:09

Na poczatek rzuce linkami http://pl.wikipedia.org/wiki/Geometrycz ... dek_Polski

Obrazek

http://www.eholiday.pl/noclegi-4925.html

Kazdy miałby w miare 'blisko'. Blisko w cudzyslowiu bo np ktos z Zakopanego czy np Gdyni musialby sie troche pomeczyc pekaesem. Wiec jeszcze raz sie powtorze niech sie wpisza osoby ktore na 50% > by pojechaly i dopisza nazwe swojej miesciny. Zrobi sie mapke i wymierzymy ten geometryczny srodek.
Wiadomo ze to tylko takie gdybanie, do czerwca, lipca, sierpnia jeszcze duzo sie moze zmienic i sie okaze ze zlotu sss-manów nie bedzie :rotfl:
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » piątek 07 mar 2008, 17:12

No ja z chęcią bym pojechał. Mieszkam w Zduńskiej Woli i zlot najlepiej pasowałby mi w województwie łódzkim.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 840
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Postautor: miodo » piątek 07 mar 2008, 22:40

Fajny pomysł z takim zlocikiem, tylko mieszkamy każdy na innym końcu kraju. Ja mieszkam w Pasłęku(szukali tu bursztynowej komnaty, było trochę głośno o tym, może słyszeliście? hehe)w warmińsko-mazurskiem więc do Wrocka to bym sie nie taszczył raczej.
///

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » niedziela 09 mar 2008, 13:12

Mogę się wpisać na listę - lokacja w sumie nie gra roli - także dojadę gdzie się da, termin także obojętny bo wakacji już nie uświadczam. Kto wie jeśli się postarać to można i coś u mnie zrobić ,tyle że mieszkanie nieduże.
W najgorszym wypadku, jeśli pomysł upadnie - zawsze mogą przyjechać fani w okolic - adresuje to do Samuela i Tomcia i reszty z łódzkiego ;)
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 20 mar 2008, 23:12

wojtas-nm pisze:
martinex 2017 pisze:Co do miejsca, proponowałbym, np. Wrocław, przy okazji Ligi Playstation (jakby w tym roku była organizowana).


Jeżeli Wrocek to już wpisujcie mnie na listę ;)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » środa 25 cze 2008, 19:25

Wakacje praktycznie się zaczęły więc pozwoliłem sobie odświeżyć temat. Jest ktoś nadal zainteresowany zjazdem SS-manów ? :niepewny:
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » środa 17 wrz 2008, 20:46

Rozmawialiśmy dzisiaj z Tomciem na temat tego zlotu, mogę coś zorganizować u siebie na chacie.
Udostępniam TV, kilka borowców (nalewki - jak kto woli), giery, Saturna. Nie pytajcie o DC bo niedawno mi padł i jestem wkurwiony..
Jeśli ktoś ma chwilę czasu może bez problemu wpaść do Łodzi.
Chętni niech dadzą znać jaki termin odpowiada im najbardziej i co mogli by ze sobą wziąć.
Oczywiście zakładamy ,że będzie to któryś z weekendów (wiadomo szkoła,praca itd).

Na listę na pewno wpisuje się :
- Tomcio
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » środa 17 wrz 2008, 20:59

Wpisuje się, moge wziąść ze sobą DC + 3 controllery no i jakiś royal z mety ; )
Obrazek

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: środa 08 lis 2006, 00:42

Postautor: equimanthorn » środa 17 wrz 2008, 21:02

Pakujcie się wszyscy do wrocka na 4-5 październik. BAKA konwent czy coś w ten deseń...

A jak by co? Kiedy to miało by być Rolly... i co twoja kobieta na zgraje urżniętych w trupa facetów wykrzykujących "jeszcze jeden hit!" (dosłownie i w przenośni)? Luz?

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » środa 17 wrz 2008, 22:56

Co do mojego zboczenia jest luz, pełne wsparcie nawet rzekł bym ^^ Natomiast na grupę chlejących i grających facetów ciężko patrzeć, także zarządzę ewakuację - jeden dzień u rodzinki moja kobietka przeżyje bez problemu ^^'

Także mamy już :

-> Tomcio
-> Ja
-> Samuel

1 lub 2 DC + 5 padów
2 Saturny + 3 pady, Gun, Mycha
sporo gier + kupa chlania

Termin październikowy wydaje mi się odpowiedni, dokładnie można ustalić pod koniec tygodnia, jak ktoś jeszcze się dopisze ;)
Ostatnio zmieniony sobota 20 wrz 2008, 13:22 przez Rolly, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » środa 17 wrz 2008, 23:39

Na ten czas, z mojej strony łódzkie spotkanie jest nastawione bardziej na tryb nieobecności, jednak zainteresował mnie konwent BAKA i jest bardzo duże prawdopodobieństwo że tam podbiję :>
ale rozwijajmy ten temat jeszcze...

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości