[Anime] Berserk

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » wtorek 12 lut 2008, 18:17

Szczerze to nie ma większych informacji na temat tego, kim naprawdę jest SK. Na razie można się tylko domyślać kim był kiedyś. Nieznany jest także powód, dla którego pomaga (?) Gutsowi...

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » sobota 01 mar 2008, 21:07

kypq, wojtas-nm wiecie moze co znaczy ten tekst podkreslony na czerwono i te liczby zaznaczone na zielono -?
Obrazek
Wrocilem do 1wszego chaptera zeby sobie podbic level i akurat ta liczba 2/5 mi sie pojawila :zdegustowany: Jak podchodze do czerwonych ikonek z brand of sacrifice i wygram walke to liczba w menu mi sie nie zmienia
Pardą ze tutaj zadaje te pytania, ale nie chcialem zakladac nowego topica
Obrazek

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » sobota 01 mar 2008, 22:20

hmm... dokładnie nie wiem. Nie zwracałem na to uwagi. Domyślam się, że chodzi o Spriggans'y. Na każdej mapie jest ich jakaś ilość. Chodzi o te miniaturowe stworki, które po zebraniu dają exp, odnawiają hp lub pozwalają osiągać wyższe levele doświadczenia.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: [Anime] Berserk

Postautor: Dreamcaster » poniedziałek 18 sie 2014, 19:59

Nie wiem czy wiecie, ale manga Berserk doczeka się tłumaczenia. Pierwszy tom ma się ukazać w październiku i będzie miał premierę na festiwalu komiksu w Łodzi.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [Anime] Berserk

Postautor: kolo » środa 20 sie 2014, 11:36

Wiesz kto odpowiada za wydanie? Bo zamówiłbym sobie prenumeratę jeśli cena będzie niska.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: [Anime] Berserk

Postautor: Dreamcaster » środa 20 sie 2014, 11:41

Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [Anime] Berserk

Postautor: kolo » środa 20 sie 2014, 13:13

Dzięki, od razu biorę preorder wszystkich 3 tomów <3 Trochę zejdzie zanim dojdą do moich ulubionych, ale trzeba ich wspierać tak czy inaczej.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [Anime] Berserk

Postautor: kolo » sobota 11 paź 2014, 14:51

Wczoraj manga przyszła, dzisiaj zacząłem czytać i po niecałej godzince tom pękł. Jestem przyzwyczjony do czytania angielskich tłumaczeń, ale tym razem wszystko wchodziło dość gładko czego nie mogę powiedzieć o kilku innych mangach. Szkoda że muszę tak długo czekać na następny tom (dopiero 2015).
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: [Anime] Berserk

Postautor: Dreamcaster » czwartek 11 sie 2016, 07:34

Szukając informacji o nowej grze w uniwersum Berserka przez przypadek dowiedziałem się, że powstało nowe anime. Jak dotąd wyszło 6 odcinków, serial miał premierę w lipcu. Na razie miałem czas żeby obejrzeć tylko pierwszy odcinek i jestem zadowolony (walka w lesie i surowy dźwięk dragon slayera...jest moc!). Akcja dzieje się po Zaćmieniu, czyli nareszcie seria rusza do przodu i mamy przygody Black Swordmana po ciężkich przejściach.

Pod tym linkiem znajdziecie wszystkie odcinki w bardzo dobrej jakości - http://www.crunchyroll.com/berserk/epis ... yer-714981
Jak ktoś nie lubi streamów to widziałem, że Berserk śmiga na popularnych torrentach, wersja 1080p.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: [Anime] Berserk

Postautor: Rolly » środa 28 wrz 2016, 00:29

Czekam na wersję Steam - szkoda, że trochę zbyt zajeżdża klonem Dynasty Warriors jak popatrzę na filmiki z rozgrywki. Ale i tak pewnie kupię, nawet jak wyjdzie z tego średniak ;) Graficznie będzie dobrze! To tak apropo anime :)

BERSERK AND THE BAND OF THE HAWK

Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [Anime] Berserk

Postautor: kolo » środa 28 wrz 2016, 22:55

No niestety Koei jest znane z kupowania losowych licencji z anime i robienia z tego kolejnego klona <tu wstaw pierwszy człon> Warriors. Ja obecnie jestem nastawiony sceptycznie, nie kręciły mnie inne gry tego typu i trochę wątpię żeby Berserk zdołał na tyle odmienić rozgrywkę żeby mnie bardziej zainteresowało.
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości