[Anime] Berserk

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: [Anime] Berserk

Postautor: Dreamcaster » wtorek 11 paź 2016, 00:04

Najnowszy i chyba ostatni trailer.



Nie oczekuję cudów, ale dla fana Berserka to must play. Wracając do tematu, obejrzał ktoś najnowszego Berserka? Jak wrażenia? Ja daje mocne 8, ocena bardzo subiektywna bo jestem fanbojem :). Nie mogę się doczekać następnego sezonu. Cieszę się, że nareszcie wszystko rusza do przodu bo trochę się zawiodłem, że poprzednie pełnometrazówki skończyły się tylko na Zaćmieniu, tak jak pierwsza seria anime.
Obrazek

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Re: [Anime] Berserk

Postautor: wojtas-nm » wtorek 11 paź 2016, 14:47

również jestem fanbojem, dlatego serce mi krwawi. Ledwo przebrnąłem przez pierwszy epizod.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: [Anime] Berserk

Postautor: Dreamcaster » środa 12 paź 2016, 11:56

wojtas-nm pisze:również jestem fanbojem, dlatego serce mi krwawi. Ledwo przebrnąłem przez pierwszy epizod.


Berserk stoi w miejscu, Miura wypuszcza tak wolno te rozdziały, że nie mogę być wybredny. Ciesze się z każdego projektu około Berserkowego :).

W życiu obejrzałem jakoś ze 3 anime (GitS, Applesee Alpha, Berserk i może coś jeszcze) więc nie jestem ekspertem i nie mam porównaniu do innych. Nie podoba ci się strona techniczna nowego anime czy chodzi o coś innego? Bo to, że jest uboższa od mangi to chyba żadne zaskoczenie.
Obrazek

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Re: [Anime] Berserk

Postautor: wojtas-nm » piątek 14 paź 2016, 15:22

Strona techniczna.
Berserk to oczekiwana seria. Jedna z lepszych marek jeśli chodzi o mangę, że zasługuje na konkretną realizację, a dostaliśmy chaotyczne wypociny jakiegoś stażysty. Sceny są niby dynamiczne, ale ich konstrukcja nie ma żadnej przemyślanej kompozycji...

W filmach CGI było jeszcze do zniesienia, bo tam w miarę spoko to ze sobą grało, ale już balansowało na granicy dobrego smaku. W Berserku 2016 przesadzili.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: [Anime] Berserk

Postautor: Rolly » czwartek 20 maja 2021, 11:06

Przykra wiadomość dla fanów Mangi, samego Berserka no i oczywiście gier m.in. na Dreamcasta, która dotarła do wszystkich z opoźnieniem.
Kentaro Miura nie żyje. Zmarł w wieku 54 lat...
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: [Anime] Berserk

Postautor: Tomcio » sobota 22 maja 2021, 22:34

Młody chłop. Cóż, życie bywa przewrotne.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Poprzednia

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości