Czy któraś z gier wzruszyła was do łez ?

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Wpadam i wypadam
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2009, 22:08

Postautor: Patrick » sobota 13 mar 2010, 00:49

No way!!! Chłopaki, no co wy? Jedyne emocje przy konsoli towarzyszą mi kiedy gramy w coś o skrzynke piwa :P

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » poniedziałek 27 wrz 2010, 22:02

Jak już ogólnie w temacie się przyjęło, nie rozmawiamy o - damn - płakaniu, ale o emocjach. A te wywołała we mnie scena w Mafii 2, w której na oczach bohatera zadźgany zostaje TASAKAMI jeden z naszych przyjaciół, do którego zdążycie się przywiązać telepatycznie od początku gry. Wrzucam filmik z tą sceną, oglądajcie całą, cut-scenka będzie kontynuowana po strzelaninie. Wyobraźcie sobie przy tym, że tak ginie np. Ren w Shenmue (bo zakładam, że nikt tutaj drugiej Mafii jeszcze nie ukończył), zostalibyście wtedy bez emocji? ; ]

http://www.youtube.com/watch?v=qksYG_Rff5E

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 06 sty 2011, 01:46

Wybaczcie podwójny post, ale jak edytuje to nikt nie zobaczy.

Aktualnie jak już pisałem gram w Amnesię (2010). Raz na tydzień, ale gram. I już zdążyła mnie wystraszyć tak, jak żadna inna gra od wielu, wielu lat... Umywa się nawet "moje" Silent Hill. Idę sobie ciemnym korytarzem, słychać kroki na schodach, które mijałem kilka sekund temu, wszystkiemu towarzyszy ŚWIETNA, mroczna, lekko schizowata nutka. Nagle słychać ryk, odwracam się i w delikatnym promieniu światła padającego z okna w lochu widać stworzenie (prawdopodobnie miało głowę byka, tak myślę). Chowam się między regał a szafę. Serce bohatera bije, moje nie mniej. Potwór robi kilka kroków w moim kierunku, "ja" świruję (nie można zetknąć się z monstrum a nawet na nie patrzeć, gdyż bohater traci zdrowie psychiczne), nagle stwór staje, odwraca się i znika w mroku... lecz kroki nadal słychać. Uwierzcie mi, siedziałem za tą szafą około 10 minut, co chwila tylko wyglądając. Otwarta japa, szybkie tętno i dziwnie przeszkadzające odgłosy w pokoju.

Jeśli tak samo jest dalej, szykuję się horror w jakiego jeszcze nie grałem, a przypominam, że było ich wiele.

POLECAM !!!

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2012, 13:16

Postautor: King » sobota 14 kwie 2012, 13:07

Szczególne podniosłe emocje towarzyszą mi zawsze przy Metal Gear Solid i Shenmue. Bardzo ludzkie momenty :)

Wpadam i wypadam
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 08 sty 2012, 23:57
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Aktualnie gram w: Jet Set Radio
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Xbox, Playstation 2

Re: Czy któraś z gier wzruszyła was do łez ?

Postautor: Przemek222 » poniedziałek 27 sie 2012, 19:37

Tak jak większość użytkowników bardzo emocjonalnie podchodzę do Shenmue.Jak dotąd żadna gra nie oddziałuje na mnie jak Shenmue.Grając mam wrażenie,że sam uczestniczę w tej wspaniałej przygodzie.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Re: Czy któraś z gier wzruszyła was do łez ?

Postautor: martinex 2017 » poniedziałek 27 sie 2012, 21:26

Shenmue, moment śmierci Ady w RE2 oraz zgon Steve'a w REC:V. I to chyba tyle, bez przesady z tymi łzami. Ale to było najsmutniejsze momenty w tych RE, Shenmue rządziło, gdy na końcu cała trójka tj. Tom, Ryo i Nozomi się wyjechali w trzy różne miejsca z Japonii..

Poprzednia

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości