Muzyka - wasi foworyci .

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Daje radę ^^
Awatar użytkownika
Posty: 297
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 19:43
Aktualnie gram w: Shenmue (DC) & Crush (PSP)
Posiadany sprzęt: Dreamcast & PSP & PS3

Postautor: Torqe » środa 25 lis 2009, 21:23

Ostatnio kawałki Lil Jona, Snoop Dooga :P
A także klubowe cuda np. ostatnio kawałek Lady Gagi w remixie Bimbo Jones'a :p Fajnie się przy tym brykało po pijaku :D
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » sobota 19 gru 2009, 16:19

Ostatnio intensywnie Pitbull :P Na imprezach sprawdzał się doskonale (Calle ocho i Shake wymiatają ^^) !! Biodra pań idą w ruch :D
No i wypasiony remix Lil Jon'a i Elephant Man'a - Get Low (szalona końcówka!) http://www.youtube.com/watch?v=8cG0rYIwPzQ .
No i ostatnio troszkę Dave Darrel'a i lajtowo-rockowy Fall Out Boy ;)
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » wtorek 06 kwie 2010, 21:54

Spróbuję mniej więcej alfabetycznie, bo tematycznie się nie da :D
Abradab (rap, PL)
Aussitot Mort (coś niby melodyjny metal, francja)
Camel (stara dobra progresywa)
Cradle of Filth (nie trzeba przedstawiać)
Emperor (tak jak z Cradle)
Faithless (dobra alternatywa od tej całej agresji, ma w sobie to coś)
Helmet (podstawa współczesnego niby metalu (nu-metal), żeby było zabawnie prawie nikt go nie zna, a wokalista nie rapuje (ale śpiewem też tego nazwać nie można), naprawdę świetne płyty typu: In the Meantime i Betty)
Isis (dla mnie podstawa, wolę raczej starsze płyty, a ubóstwiam Celestial, ale nowe też nie są złe)
King Crimson (każdy fan progresywy zna)
KSU (świetny punk, PL)
Lux Occulta (wspaniały metal i coś tam innego na ostatniej płycie, PL)
Old Man Gloom (nie wiem co to jest, coś z pogranicza metalu, podoba mi się)
Pig Destroyer (grindcore moje ulubione to świetny Terrifier, genialny Painter of Dead Girls i zaskakująca Natasha)
Pixies(nie trzeba przedstawaic fanom alternatywnego podejścia do muzyki)
Rammsein (do Mutter włącznie, reszta to shit)
Rosetta (wspaniałe rozległe przestrzenie które potrafią nagle zmienić się w pudełko od zapałek wypełnione przednim i ostrym metalem)
Russian Circles (trochę podobne do Rosetty, choć spokojniejsze, no i nie ma wokalu z czego jestem zachwycony)
Samael (wszystko co stare ale bez Worship Him)
Sepultura (od początku do Chaos AD + Dante XXI)
Słoń (chyba nie trzeba przedstawiać?)
Trauma (bardzo dobry polski zespół z pogranicza trash i death metalu)

I oczywiście baaardzo dużo soundtracków (wszelkiej maści, najbardziej chyba lubię spokrewnione z MIDI).

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 08 kwie 2010, 17:04

O sobie w kwestii muzyki nigdy nie piszę ogólnie, ale nie wykraczając poza teraźniejszość, biorąc pod uwagę moją tendencję do ciągłych zmian w tym temacie.

Standardowo słucham tego, co wyda się przyjemne dla mego ucha. Są to głownie popowe hity Eski, więc pozwolę sobie je pominąć ^^ Z muzyki, do której muszę dotrzeć sam to houseowe kawałki (dobrym electro czy trance także nie zgardzę ; ] ), jednak zważywszy na fakt, iż w naszym forumowym gronie chyba tylko ja lubię ten rodzaj , więc tutaj także oszczędzę Wam czytania (^^,) No, może prócz kawałka, który dosłownie robi mi kisiel z mózgu : C-Mos 2 Millions Ways w remixie Axwella. Dalej leci Hip-Hop. W domowym zaciszu aktualnie zapuszczam tylko olschoolowe polskie kawałki takich ludzi jak Karamba (kultowe "Pocałuj Mnie W Dupę", "Dzieci Gorszego Boga", "Jaka Kochanie Twoja Cena?" "A gdzie Była Policja?" czy "Dla Ciebie Synu"), 003 ("Dlaczego?") No i oczywiście Peja z całym ogromem swych pozycji, ale to raczej przy wieczornych wypadach z kumplami w kabinie naszego oldskulowego BMW ^^. Z zagranicznych kilka kawałków Ricka Rossa (głównie "Hustlin"). Jadąc dalej - nowoczesno-gotycki styl Ery z takimi kawałkami jak "Ameno" czy przepiękne "Mother". Zważywszy na ostatnio panujący klimat nie zabrakło też Boba Marleya ze świetnymi "One Love", "Bad Boy", "Iron Lion Zion" czy "Don't Worry Be happy". Jak to powiedział mój kumpel - "Bob byłby z nas dumny" (^^,)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » sobota 10 kwie 2010, 11:04

Mój faworyt ostatnich kilku miesięcy to Don Guralesko. Jego piosenki są... mało powiedzieć, że zajebiste. Może teksty nie są aż tak dobre, ale za to rytm... Nie mam k*rwa pytań. 'To my', 'Inwazja Porywaczy Ciał' na szczycie. A w czerwcu, już po maturach, pojawi się jego nowy album - Totem Leśnych Ludzi. I can't wait anymore (a co, trzeba szlifować angielski przed ustną maturą, nie? ;P).

W ucho wpadła mi piosenka Timbalanda i Kate Perry - 'If we ever meet again'. Miodzio.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » sobota 10 kwie 2010, 13:56

Gural po Manewry Mixtape zaczął pajacować. Jak bardzo lubiłem Drewnianą Małpę tak teraz nie mogę słuchać jego muzyki. Ale wiadomo, kwestia gustu. Od siebie polecam toruńskiego rapera Małpe i jego album Kilka Numerów O Czymś. Do ściągnięcia na tej stronie:

http://kilkanumerowoczyms.pl/

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » sobota 10 kwie 2010, 14:57

Heh, a propos Malpy. Niebawem pojawi sie razem z O.S.T.R w moim miescie na osiedlu Karsznice. Malo przyjazna to okolica - same dresy i karki - ale moze tam zawitam. Tylko boli mnie cena za bilet (30 zl). Za te cene moge bowiem miec oryginalna plyte DGE chociazby.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » niedziela 11 kwie 2010, 12:34

Don Guralesko był ostatnio w moim mieście. Przedpremierowo można było usłyszeć nieco ze wspomnianej przez tomcia płyty "Totem Leśnych Ludzi". A nieco z samego "koncertu" - średnia wieku wahała się pomiędzy 15 a 16, balansujące dzieciaki i straszny ścisk. Ogólnie żenada. Na przestrzeni tygodni w tym samym klubie ma pojawić się Hemp Gru... jeszcze brakuje Firmy, i inwazja bachorów z bluzami JP gwarantowana.

zresztą... zobaczcie sami co się działo na Guralu http://mojaolesnica.pl/article.php?id=1291 ;)

PS. Klub w którym odgrywał się koncert jest największym w mieście, normalnie zapodającym muzykę klubową, toteż tam bywam i widząc ludzi , którzy normalnie w weekendy chodzą w cekinach, a na Gurala ubierają ubranie XXXXXXL można je*nąć :rotfl:

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » niedziela 11 kwie 2010, 13:23

Polski rap chcąc nie chcąc zawsze był muzyką dla dzieciaków. Nie ma co się dziwić że gimbusy przychodzą na koncerty. Na szczęście nie wszyscy sięgają głębiej, aż do podziemia. Tam poziom jest znacznie wyższy. Dinal, Brudne Serca, do niedawna Tetris, Ortega Cartel. Długo by wymieniać ;) Ale niech sobie każdy słucha czego chce, ja po prostu staram się nie chodzić na koncerty mainstreamu, bo wiem co tam zastanę. Przez to często wstydzę się że słucham rapu ;>

Daje radę ^^
Awatar użytkownika
Posty: 297
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 19:43
Aktualnie gram w: Shenmue (DC) & Crush (PSP)
Posiadany sprzęt: Dreamcast & PSP & PS3

Postautor: Torqe » czwartek 15 kwie 2010, 14:47

A ja tam wolę stare kawałki Liroya z jajem przynajmniej :P a nie jakieś obecne dołujące gówienko, zasypiam przy tym :D
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 15 kwie 2010, 17:48

Od kilku dni leci tylko Kaliber 44, wszystkie psycho kawałki z Magikiem... chyba każdy zna, więc nie ma co polecać ;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości