Ulubione Anime.

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
No prawie jak Member
Posty: 49
Rejestracja: czwartek 06 lip 2006, 21:58

Postautor: Baryla » środa 29 lis 2006, 15:49

Jak byłem małym dzieckiem to oglądałem Dragonball (mam też wszystkie tomiki JPF 8) ), a potem Pokemony. Jak podrosłem to oglądałem na Hyperze różne anime, z których najlepsze wg. mnie to Cowboy Bebop i Vision of Escaflowne. Inne ulubione tytuły to The Twelve Kingdoms, Kino's Travels i Blood+

Kinowe filmy
Ghost in the Shell
Cowboy Bebop
Spirited Away
Ruchomy zamek Hauru
Appleseed
Tokyo Godfathers

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: środa 08 lis 2006, 00:42

Postautor: equimanthorn » piątek 05 sty 2007, 10:19

mareczek82 hehehe golden boy mnie rozwalił :P

Jako, że anime to tylko coś co ma przekaz (GB też jakiś miał :P) to tylko Ghost in the Shell... Bogowie! Ja to kocham !

Członek ^^ Forum
Awatar użytkownika
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 13:30

Postautor: Venra » poniedziałek 25 cze 2007, 12:28

Ja osobiście uwielbiam anime takie jak:
Evangelion,totalna klasyka
Erementar Gerad naprawde fajne przygodowe anime fantasy.Polecam
Shin Getter Robo totalna masakra z robotami w roli głównej
Burn Up seria(bez Scramble) na koniec tak delikatniej,komedia i to w sumie fajna
Gundamy wszelakie również ostatnio mnie zachwyciły
To by było na tyle
Ostatnio zmieniony czwartek 06 gru 2007, 12:27 przez Venra, łącznie zmieniany 1 raz
One shall stand,One shall fall

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » niedziela 29 lip 2007, 21:25

Ostatnio przesiadłem się na 2 anime. Pierwsze to dość specyficzne 3 odcinkowe anime Interlude - motyw naprawdę wciągający (ludziom odrywają się ich własne cienie) - świetna kreska i mistyczny klimat.
Drugie to Baldr Force Resolution - gra bardzo przypadła mi do gusty więc zdecydowałem się obejrzeć coś serial (który jak na razie ma 3 na 4 epizody).
Dynamiczna akcja, czasem dość ostra (a to pilotom eksplodują mózgi, a to gwałty), scenariusz ten sam jak Baldr Force Exe, mechy i świetny openning - miodek.
Polecam nie tylko fanom tej gry.
Ostatnio zmieniony niedziela 29 lip 2007, 22:02 przez Rolly, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 19:20

Postautor: kypq » niedziela 29 lip 2007, 21:58

Rolly, Baldr Force Resolution jest już cały ( KissSubs przetłumaczył 4 ep).

Osobiście kończę oglądać CodeGeass (mechy + knucie intrygi :D ) . Jestem w trakcie Higurashi no Naku Koro ni Kai ( dobry horror - można się bać gdy sie ogląda w nocy ) i Tengen Toppa Gurren Lagann ( trochę inne podejście do mechów jak i ciała akcja pozwalają się delektować serią ).
“Do you think suicide is a bad thing? Hmm.. let’s say I had a terrible virus and it was strong enough to kill everyone in the world. If I killed myself because of that, it’s not so bad. But I think suicide is an easy way out. It takes courage to kill yourself, but it takes even longer courage to fight the virus in this example”

Moj blog: http://kypq.blogspot.com/

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » niedziela 29 lip 2007, 23:15

kypq pisze:Higurashi no Naku Koro ni Kai


Właśnie zaczynam oglądać tą serie, tym samym probuje wciągnąć się w anime :)
Zna ktoś jeszcze jakieś dobre horrory (najlepiej gore ^^) ?

PS. A jakieś erotyczne anime ktoś zna ? ^^

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » poniedziałek 30 lip 2007, 03:16

Claymore, Berserk (choć tak naprawde, nie o machanie mieczem tam chodzi :P), Hellsing...

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » poniedziałek 22 paź 2007, 14:18

Love Hina za humor :)

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Ulubione Anime.

Postautor: Rolly » poniedziałek 05 maja 2014, 18:46

Zaległości w Anime mam spore, przydałoby się dokończyć Xenosagę, Bleacha, Run=Dim czy obejrzeć w końcu Berserk: Golden Age Arc.
Trailer mnie ... porusza :)



A tu czeka jeszcze Bayonetta Bloody Fate czy choćby nowy HeroBank..
Ach... ten brak czasu i pomyśleć, że ostatnio coś dłuższego z animacji jakie oglądałem to dość stary już Dantes Inferno.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Ulubione Anime.

Postautor: kolo » poniedziałek 05 maja 2014, 23:30

Ostatnio miałem dużą przerwę od anime (po prostu przestało mnie kręcić), ale odnowionego Berserka oglądałem i bardzo mi się podobał. Ostatnio wziąłem się też za oglądanie Persona 4: TA, całkiem niezłe, ale bez przesady. Za jakiś czas pewnie będę się brał za nową serię Mushishi (ponoć jest) bo to jeden z moich ulubionych serialów.
Obrazek

Zaawansowy Forumowicz
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 09 lis 2009, 15:33
Lokalizacja: Łódź
Aktualnie gram w: The Legend of Zelda Wind Waker
Posiadany sprzęt: NES, SNES, PSX, PS2, PS3, PSP, XBOX, X360, NGC, NDS, WII, SATURN, DC, N64

Re: Ulubione Anime.

Postautor: szczuru » wtorek 06 maja 2014, 01:10

Ja aktualnie oglądam tylko DB Kai - wyszła ostatnia saga i aż łezka kręci się w oku jak po tylu latach zn ów widzę te postacie ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości