Ulubione Anime.

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Ulubione Anime.

Postautor: Rolly » sobota 19 sie 2006, 11:14

Pewnie wśród was jest sporo fanów mangi i anime.
Więc z tym wiąrze się mój post - jaki jest wasz ulubiony film do którego najczęściej wracacie i wywarł na was duże wrażenie.

Mój bezapelacyjny lider to : Blue Submarine No.6 wyprodukowane przez studio Gonzo. Świetny scenariusz,muzyka,niesamowite efekty 3D. Oglądam sobie tak raz na miesiąc :) Pierwszy raz obczaiłem je na niemicekim kanale VOX - mimo iż mało rozumiałem to odrazu wapdło mi oko. Pomimo iż została wydana w 1998 robi nadal wrażenie !

http://www.vintango.com/bluemain.html - pod tym linkiem znajdziecie troszkę informacji

Obrazek


Z moich dziecięcych lat wspomniam wspaniałego Capitana Tsubasę i fasycynację tym anime (przegapiłem tylko 2 odcinki) i samą piłką nożną :)

Oprócz tego mogę polecić wielę innych anime : Serią Gundam,Nadesico,Run=Dim,Dragon Ball,Record Of Lodoss,Cowboy Bebop i jeszcze masę innych.
Co ważne wiele z tytych tytułów ukazało się w postaci gier na mojego kochanego DC :lol:

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » niedziela 20 sie 2006, 01:37

co jakiś czas oglądam filmy kinowe Dragon Balla. Aktualnie zaliczam wszystkie odcinki serialu po kolei :) do końca roku się uwinę :D
Co do Tsubasy... też wymiata :) widział ktoś Galactik Football czy jakoś tak, na Jetix? xD co to ma byc? :)
kiedys jeszcze oglądałem jakieś anime o kierowcy F1... nie pamiętam jak to się nazywało (to było tak dawno że nie wiedziałem nawet co to anime :D)

ja mogę polecic m.in: Dragon Ball, Naruto, Cowboy Bebop, Berserk, Hellsing, Bleach i jeszcze troche :D

pozdro

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 70
Rejestracja: piątek 04 sie 2006, 10:59
Aktualnie gram w: Phantasy Star Portable
Posiadany sprzęt: Android, DC,PC, Mega Drive

Postautor: Rina » niedziela 20 sie 2006, 14:34

Mi osobiścię podoba się całkiem nowe anime pt. Bleach - całkiem fajna kreska.
I troszkę możę bardziej kobiecy film - smutny,opowiadający i koszmarze wojny i co się z nim wiąż. Popłakałam się przy nim :oops:
Tytuł - Grobowiec Świetlików.
Polecam każdemu fanowi anime mimo iż ten film ma już swoje lata.
DB oglądałam ale nie bawią mnie takie pojedynki :lol:

No prawie jak Member
Awatar użytkownika
Posty: 46
Rejestracja: piątek 04 sie 2006, 11:05
Lokalizacja: Nippon
Aktualnie gram w: Guwange, Karous
Posiadany sprzęt: PC i DC

Postautor: PalRose » poniedziałek 21 sie 2006, 13:32

Cowboy Bebop - bez dwóch zdań. Ogólnie nie oglądam dużo anime ale ten serial przypadł mi do gustu na maksa.
Każdu odcinek był zupełnie inny - czasami śmieszny,czasami głupi itd.
Ostatnie odcinki doprowadziły mnie prawie do łez - strasznie dramatyczne zakończenie.... T_T
Radzę nie przegapić !!! ^_^'

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: sobota 07 paź 2006, 14:15

Postautor: ceszka » poniedziałek 09 paź 2006, 01:08

Cowboy Bebop - PalRose swieta racja o/
-"What? What is this?"
-"What is it?"
-"Blood."

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » poniedziałek 09 paź 2006, 16:46

Nie wiem czemu, ale anime już nie oglądam. Za to za czasów pokemonów było nieźle, przed i po szkole TV, dni spedzone na przegrywaniu wszystkich TAZO na betaonie, płacz i lament :) A z czasów wczesnego dzieciństwa, byłem wiernym fanem Muminków ;)

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » poniedziałek 09 paź 2006, 16:51

no ba... przecież Pokemony, Badamany, Bey Blade'y to anime hehehe :)
panowie, nie mylmy pojęć ;)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » poniedziałek 09 paź 2006, 16:54

wojtas-nm pisze:no ba... przecież Pokemony, Badamany, Bey Blade'y to anime hehehe :)
panowie, nie mylmy pojęć ;)

Nie ? A może... :) Najwidoczniej nie przepadam zani za tym, ani za tym :)

Under Defeat Master
Awatar użytkownika
Posty: 499
Rejestracja: wtorek 27 cze 2006, 16:36
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, XBOX

Postautor: radEk » poniedziałek 09 paź 2006, 20:08

Z anime to preferuję GTO, które wiele razy rzucił mną o glebę :wink: Jest jeszcze Berserk - ostatnio miałem okazję oglądnąć kilka odcinków i powiem jedno te anime rządzi :)
Ostatnio oglądałem Chobits na "hajperze" i tez w sumie spodobało mi się :roll:
Ogólnie oglądam anime na wyżej wymienionej stacji, a że nie każde mi się podoba to już inna broszka 8)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » środa 29 lis 2006, 00:14

Ostatnio oglądałem niezły Anime - Hellsing, myślę, iż większość z was kojaży ten tytuł.

PS. Wie ktoś ile jest odcinków tejże serii ?

No prawie jak Member
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 19 paź 2006, 09:02

Postautor: mareczek82 » środa 29 lis 2006, 11:34

ja ogladam kilka serii naraz:]
jestem obecnie przy ok 80 odcinku bleach'a, i 6 samurai depp kyo. z obejrzanych polecam bebopa i trigun. niezłe tez były trinity blood i full metal alchemist. w sumie prawie każde jest niezłe. nie lubie tylko romansów a tak każde łykam. a mam tego juz całkiem sporo a obejrzałem moze tylko z 20 % swoich zbiorów-czekam na emeryture albo złamanie nogi żeby nadrobic zaległości :)
rolly jezeli spodobał ci sie gto to polecam golden boy'a i he is my master czy green green.
kamillo seria ma 13 odcinków i chyba 2 ova.
ogólnie polecam stronkę www.anidb.info gdzie znajdziecie informacje o czym jest dany serial, ile wyszło epek i czy warto ogladać oraz www.animesub.info jak nazwa wskazuje sa tu napisy do anime no i oczywiście www.anfo.pl czyli polskie fansuby

Następna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości