Najlepsze gry na podstawie komiksów

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Członek ^^ Forum
Awatar użytkownika
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 13:30

Najlepsze gry na podstawie komiksów

Postautor: Venra » czwartek 21 gru 2006, 12:18

Witam!
Jako wielki fan i "zbieracz" komiksów poszukuję również gier na nich opartych
Jakie według Was są najlepsze gry,oparte na komiksach??
Bez podziału na sprzęt na jaki wyszły?
Oto moje propozycje:
Punisher(Arcade)-wyszła również wersja na SMD,ale wersja automatowa jest nie porównywalnie lepsza.
Spiderman(Psx i DC)-świetna platformówka z Pajączkiem w roli głownej
X-Men:Mutant Academy 2(Psx)-fajna bitka 3D,z systemem walki typowym dla bijatyk 2D
Marvel Ultimate Alliance(PS2)-zebranie śmietanki bohaterów Marvela w jednej grze.Niezłe wykonanie idzie w parze z grywalnością
Batman Begins(PS2)-podobne to do Splinter Cell,oczywiście jeżeli chodzi o wykonanie i system gry.Ale przyjemne:)
To na chwilę obecną wszystko co mi utkwiło w pamięci
Ale jeszcze cos dorzucę
One shall stand,One shall fall

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » czwartek 21 gru 2006, 20:12

Ja zbytnio nie znam się na komiksach (prędzej na anime) więc wymienię tylko kilka tytułów, które przychodzą mi do głowy.

Na DC to niewątpliwie Spawn (niewiem jak sklasyfikować gatunek tej gry - shooter/action i zadyma w jednym). Potem Marvel vs Capcom 1&2 (bardzo dobra bijatyka 2D z masą postaci z komiksów Marvela), i ostatnie co przychodz i mi na myśl i wiem że wiąże się z komiksem to Blue Submarine no.6 (przygodówka + symulator łodzi).

Na Genesis/MegaDrive było tego naprawdę sporo a esenicją tego typu gier jest chyba Comix Zone (bitka).

Tylko tylę kojarze :]

Dodane po 56 sekundach:

Ja zbytnio nie znam się na komiksach (prędzej na anime) więc wymienię tylko kilka tytułów, które przychodzą mi do głowy.

Na DC to niewątpliwie Spawn (niewiem jak sklasyfikować gatunek tej gry - shooter/action i zadyma w jednym). Potem Marvel vs Capcom 1&2 (bardzo dobra bijatyka 2D z masą postaci z komiksów Marvela), i ostatnie co przychodz i mi na myśl i wiem że wiąże się z komiksem to Blue Submarine no.6 (przygodówka + symulator łodzi).

Na Genesis/MegaDrive było tego naprawdę sporo a esenicją tego typu gier jest chyba Comix Zone (bitka).

Tylko tylę kojarze :]
Obrazek
Obrazek

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości