Spotify i inne tego typu serwisy muzyczne

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Spotify i inne tego typu serwisy muzyczne

Postautor: Tomcio » środa 16 lip 2014, 23:04

Dzisiaj po raz pierwszy wykupiłem dostęp do konta Unlimited na Spotify. Wcześniej przez miesiąc korzystałem z darmowego rozwiązania w postaci konta Free i cały pomysł spodobał mi się na tyle, że połączyłem swoją kartę z tym serwisem. Koszt na miesiąc to dziesięć złotych - w ramach tego oczywiście otrzymujemy dostęp do ogromnych nakładów muzyki.

Jakoś wcześniej byłem przeciwnikiem tego typu stron, które oferują cokolwiek w postaci abonamentu. Jednak świetna aplikacja na Linuxa, która wspaniale komponuje się z Ubuntowym Unity, a także ogrooooooomna ilość albumów najlepszych wykonawców z każdego gatunku sprawiły, że postanowiłem zmienić zdanie.

Co myślicie o podobnych serwisach? Ktoś z Was korzysta z Deezer'a, Spotify właśnie, etc.?
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: Spotify i inne tego typu serwisy muzyczne

Postautor: Dreamcaster » czwartek 17 lip 2014, 20:01

Od kilku miesięcy korzystam z tej aplikacji na tablecie a od niedawna z wersji na Windows. Spotify jest świetne. Wcześniej miałem swoją ulubioną muzykę na płytkach DVD, po każdym formacie musiałem przerzucać kilka płyt na dysk komputera. Teraz nie dość, że nie muszę szukać płyt które się walają po całym domu, to jeszcze zaoszczędziłem kilka gigabajtów na dysku. Jedyny minus to reklamy, ale da się znieść, na szczęście pojawiają się mniej więcej co 5-6 utwór i trwają chwilę. Nie zamierzam przejść na premium, wolę wydać dychę na piwo ;].

Wszystkim którzy jeszcze nie wypróbowali Spotify polecam ściągnąć go na telefon/tablet. Jedna z lepszych aplikacji na playstore.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Spotify i inne tego typu serwisy muzyczne

Postautor: Tomcio » niedziela 10 sie 2014, 10:24

Sam place 10 zlotych, chociaż musialem się zajebiscie natrudzic żeby ominąć opcje za 20 zlotych. Skubance nieźle to ukryli :P w sumie nie dziwne, lepiej zeby użytkownicy placili co miesiąc dwie duchy, a nie jedna :P
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Spotify i inne tego typu serwisy muzyczne

Postautor: Rolly » niedziela 10 sie 2014, 14:18

Ja czasami słucham, ale w małoznanych utworach mają jeszcze braki.
Mimo to fajne się słucha np. na fonie czy tablecie.
Plusy za własne playlisty i za porządek wśród utworów ;)
Wersja darmowa aktualnie w zupełności mi wystarcza.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Re: Spotify i inne tego typu serwisy muzyczne

Postautor: martinex 2017 » wtorek 13 sty 2015, 09:33

Od jakiegoś czasu mam, używam od czasu do czasu. Darmowa wersja wystarcza, szkoda że nie obejmuje ona smartfonów:). Takie aplikacje są chyba uśmiechem w stronę tych piratów, którzy piracą w ramach sprawdzenia przed zakupem oryginału:).

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Spotify i inne tego typu serwisy muzyczne

Postautor: Tomcio » piątek 16 sty 2015, 10:34

Jestem subskrybentem Spotify od ponad pół roku i naprawdę jestem zadowolony. Za dziesięć złotych miesięcznie ("Unlimited") nie mam żadnych reklam, a w słuchawkach w pracy leci non stop dobra muzyka. Polecam.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości