Prasa

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » wtorek 21 sie 2007, 19:34

Ostatnim czasem wzięło mi się na snetymenty, przytachałem z domu rodziców wszystkie moje stare numery N+ (uchował się nawet jeden Secret Service) i kilka PE.
Czytam i łezka się w oku kręci :P
Sami popatrzcie ile tego mi się uchowało - co najważniejsze w bardzo dobrym stanie (sorry za jakość zdjęcia ^^).

Obrazek
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » sobota 01 wrz 2007, 03:56

Ja mam przesz³o 50 numerów PE, ale ju¿ nie kupujê.
Jak znajdê chwilkê to strzelê fotê (bêdzie niskiej jako¶ci :) )

No prawie jak Member
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 19 paź 2006, 09:02

Postautor: mareczek82 » czwartek 20 wrz 2007, 10:05

z gazet o grach kupowałem/czytałem:
jakiś tytuł o amidze-niepamietam nazwy
secret servis i top secret -(bardziej wolałem SS-było anime, były konsole-zaczynali od GB, SNES i MD-niepamietam czy było coś o "pegazusie" czyli nes-wtedy królu konsol w polsce. prawde mówiąc nie znałem i nie znam nikogo kto by miał SNES'a czy MD. no ale oni z "warszawki "byli to pewnie mieli :D)
pierwsze numery neo
no i kompedium SS nr 3 o grach na DC

teraz czytam tylko KS ekspert i net.
gazet konsolowych nie czytam bo pisza głównie o next-genach a ja za biedny jestem na taka konsolke- zanim ja kupie to pewnie będą pisali o ps4 i xbox 1080-czy innym sprzęcie

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » czwartek 20 wrz 2007, 14:13

z tego co pamiętam, o amidze i spectrumie był Bajtek :D

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » czwartek 20 wrz 2007, 16:11

mam dwa numery jakiej¶ gazety o Amidze, ale nie pamiêtam tytu³u.
Na pewno nie by³ to Bajtek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » środa 07 sty 2009, 20:33

Wyjątkowo zakupiłem N+ - dział retro naprawdę jest miłą odskocznią od skostniałej ramówki Neo (czyżby bali się że dzięki temu Engarde zyska więcej czytelników..).
Felieton o DC świetny - zasługuje na pochwały. Dobra robota CC (gazetka dzięki Tobie trochę więcej zarobiła) ;)
No i przy okazji postawie piwo za reklamę SSS :piwo:
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » środa 21 sty 2009, 18:57

Kupując 5. stycznia najnowszy numer N+ byłem wniebowzięty - ciekawe felietony i recenzje. No i ten luźny styl, zatrważająco odmienny od tego znanego z PE. Prawie byłem pewien, że przesiądę się do obozu "enplusa". Jednak nagle przyszedł dzień 20. 01.2009, pobiegłem prędko do kiosku i... wyplułem wypowiedziane ponad dwa tygodnie temu słowa. PSX Extreme zdecydowanie w ciągu ostatnich miesięcy zyskało na jakości. Cudowna szata graficzna, lepszy jakościowo papier i w końcu ciekawsze oraz lepiej napisane materiały niż w N+... Kocham to pismo i zawsze będę jego nabywcą. Ubóstwiam tych wszystkich redaktorów - Mazziego, Majka, Butchera, HIVa i Ścierę (tego już trochę mniej, głównie przez jego nadpobudliwość :)) i całą zwariowaną resztę Zg(Red.)ów. Ale czy może być inaczej, skoro kupuję PE nieprzerwanie od 5 lat? Oczywiście, że nie.

Wg mnie, PE jest w czołówce europejskich pism branżowych. Neo Plus jest przy nim... a zresztą, nie będę się na ten temat wypowiadał, bo jeszcze sobie narobię dzięki temu wrogów. Może tylko ja tak myślę, lecz PE może być za parę lat przyrównywane do świętej pamięci EGM.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Pro User
Posty: 132
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 12:59

Postautor: dreamcast25 » niedziela 01 kwie 2012, 23:34

Neo plus i Neo to najlepszy Polski magazyn zakupilem ponad 120 nr za 130 zł..Mam wszystko w nich o Dreamcascie..Warto czasem zajrzec na allegro;)

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2012, 13:16

Postautor: King » poniedziałek 02 kwie 2012, 16:59

Byłem od samego początku z pismem PSX EXTREME przez równe 10 lat (numery od 1-120). Moja kolekcja została przekazana kumplowi plastykowi, który rysuje postacie.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » poniedziałek 02 kwie 2012, 17:32

Nie kupuję PE od stycznia bieżącego roku. Zmiana wydawcy zrobiła swoje. Co więcej, z miesiąca na miesiąc z pokładu uciekali kolejni majtkowie, związani z pismem od wielu, wielu lat. Przestał pisać HIV, Myszaq, Shiva, Mazzi też jakoś zwolnił tempo. Poza tym, już nie interesuje mnie tematyka konsol obecnej generacji.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Prasa

Postautor: miodo » niedziela 24 lut 2013, 19:39

Nieprzerwanie od 2005r. kupowałem N+, lecz chyba właśnie jesteśmy świadkami zgonu pisma - od grudnia nie ukazał się nowy nr, nic nie zapowiada aby kolejny miał się ukazać, do tego brak oficjalnego stanowiska Gulasha. Szkoda, zdążyłem się zżyć z tym pismem przez te kilka lat :(
///

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości