Prasa

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Prasa

Postautor: wojtas-nm » czwartek 19 paź 2006, 21:18

Ema. Krótko... jakie pisma konsolowe czytasz? PE? Neo+? tutaj możesz się wypowiedzieć na ten temat. Ja dam swoją odpowiedź po kilku innych :P pozdro

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 70
Rejestracja: piątek 04 sie 2006, 10:59
Aktualnie gram w: Phantasy Star Portable
Posiadany sprzęt: Android, DC,PC, Mega Drive

Postautor: Rina » czwartek 19 paź 2006, 21:22

Ja kiedyś kupiłam parę numerów Neo+ tak z ciekawosći ,całkiem miło się czytało,ale raczej jesli już czytam to wybieram troszkę inną lekturę (jakieś poradniki z np. darmowym filmem itp.) :lol:
Reszty gazet z branży gier wideo nie widziłam ,te ceny troszkę mnie odstraszają . :shock:

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 19 paź 2006, 21:31

Za czasów grania na PC byłem wiernym czytelnikiem Click'a, teraz, co miesiąc gości u mnie PE lub N+, lecz ten drugi - znacznie żadziej.

Członek ^^ Forum
Awatar użytkownika
Posty: 36
Rejestracja: środa 11 paź 2006, 14:46

Postautor: ad50 » czwartek 19 paź 2006, 23:55

Dla mnie tylko PE!, NEO+ jest hmm troche za sztywne jak dla mnie choć czasami warto kupić obie gazetki i posprawdzać jakie są róznice w ocenianiu danej gry

Under Defeat Master
Awatar użytkownika
Posty: 499
Rejestracja: wtorek 27 cze 2006, 16:36
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, XBOX

Postautor: radEk » piątek 20 paź 2006, 14:01

Z gazet konsolowych to PE i czaaasem Neo+
Z komputerowych to CDA (jak fajne gry dają) i Komputer Świat (jak fajne programy dają)
Z gazet codziennych to Fakt, Dziennik
Poza tym lubie plotkarsko-babskie gazety :wink:

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » piątek 20 paź 2006, 14:13

Co ja tam czytałem (aktualnie już informacje czerpię z netu).
I jako,że żadna gazeta nie pisze nic o DC czy SS wole poczytać ulotki z promocji w hipermarkecie :)
Dawno temu uwielbiałem Secret Service ile oni pisali o Saturnie (b.dobre recki) miodek - wtedy jeszcze goście z PE grzebali kijkami w piasku i puszczali sobie bąki.
Później z sentymentu przesiadłem się na Neo+ którzy jako jedyni także pisali o Satku a potem o DC (w PE gdy DC zdobył popularność zaczęli nagle pisać o tym sprzęcie - wcześniej wszystko co Segi by mieszane z błotem i za to m.in. nie lubię).
Neo+ szanuje za profesjonale podejście do tematu i niefaworyzowanie sprzętów.

PE to lamerzy (pamiętam poradnik do Xenogears żywcem zerżnięty z netu - nawet pewnych rzeczy nie tłumaczyli) i olewanie totalnie kiedy jeden pedzio z wąsem (nie pamiętam ksywy) z kącika rpg przypisał sobie moje tipsy z kliku gier jako swoje - wielki FAAK dla niego !

Z gazet codziennych - Dziennik Łódzki (bo ma dobre dodatki jak np. Gratka).
W babskie pismo także spojrzę - nieraz coś ciekawego można tam wyczytać :)
Ostatnio zmieniony wtorek 21 sie 2007, 19:30 przez Rolly, łącznie zmieniany 1 raz

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » wtorek 19 gru 2006, 13:22

Od 55 numeru czyta³em PE, teraz kupujê jak siê trafi, bo tak czytam tam g³ównie listy.
Je¶li chodzi o gazetki codzienne to czasem mama kupuje Naj czy inn± Pani± Domu, mam bierze gazetê, a ja zgarniam film (o ile jest).
Kupujê jeszcze Play DVD, bo tam dorzucaj± dwa filmy na DVD
za 11.99pln, wiêc w miarê.

BTW:ten idiota ma ksywê Star, on to ju¿ przegi±³.

BTW:kiedy¶ tam dawno temu kupywa³em Oficjalny Polski Playstation magazyn (o cenie nie wspominam, bo to najtañszych nie nale¿a³:).
Kupywa³em g³ównie dla demek na CD.

Jaki¶ bym zgarn±³ dwa numery Official Xbox Magazine, ale jak to bywa przesy³ka z Londynu nie dotar³a, trudno:).

Pro User
Posty: 199
Rejestracja: środa 08 lis 2006, 22:20

Postautor: Century Child » wtorek 19 gru 2006, 22:10

Z polskich pism konsolowych to jedynie NEO+. PE to jak dla mnie DNO, podobnie jak Rolly z sentymentem wracam do czasów SS. PE z resztą ma IMO dziwny styl, i bardzo, ale to bardzo lamerskie podejście do tematu... nie chcę wytykać palcami, itp., ale relacja z takich imprez jak Ś.p E3 lub X06 są dla mnie śmieszne - ktoś blisko mieszkający sobie pojedzie na imprezę, a że ktoś z PSX go zna, to poprosi o relację. Za to N+ to fachowy team, który widział się z Kojimą 8) .
Po za tym, M@jk - WTF ? Zostawię to sobie bez komentarza, a jeśli już od czasu do czasu kącik o DC w PE poprowadzi, to dlaczego recenzja, np. Under Defeat zajmuje nie więcej niż stopka redakcyjna ?! :|. Pozdrawiam,

No prawie jak Member
Posty: 49
Rejestracja: czwartek 06 lip 2006, 21:58

Postautor: Baryla » wtorek 19 gru 2006, 23:33

Ja czytam PE i N+.... Co do ocen pism, to nie wypowiadam się, wszystko należy przyjmować z rezerwą i poddawać samokrytyce.... 8)

Członek ^^ Forum
Awatar użytkownika
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 13:30

Postautor: Venra » piątek 22 gru 2006, 14:12

Ja osobiście czytam oczywiście PSX Extreme,kiedyś się czytało Secret Service i Kawaii.Ale zmarło im się(niestety).No i namiętnie komiksy,ale to już inna bajka
One shall stand,One shall fall

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: środa 08 lis 2006, 00:42

Postautor: equimanthorn » piątek 05 sty 2007, 09:19

hmmm... tylko "Detektyw" :)
A czy PSX Extreme to dno? No nie sądzę ale jakoś skomercjalizowali się biorąc w obroty resztę platform.

Następna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości