Gdzie imprezujecie?

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Gdzie imprezujecie?

Postautor: Rolly » sobota 29 cze 2013, 21:29

Większość z nas jeszcze 50-tki nie przekroczyła więc pewnie często imprezujecie gdzieś w waszych okolicach.
Stąd też ten temat aby Was wypytać gdzie najcześciej spędzacie sobotnie wieczory, czy po prostu chlejecie aby odstresować się po całym tygodniu pracy :D
Kto wie, może kiedyś uda się spotkać i wspólnie coś obalić :P

Ja przeważnie staram się bywać w sprawdzonych łódzkich klubach.
Ambasada - całkiem fajnie, dwie sale, co jakiś czas jakieś tematyczne imprezki. Szkoda tylko, że kible się zapychają notorycznie.
Bedroom - moje ulubione miejsce w LDZ, świetny wsytrój i te wygodne łóżeczka - nie wiadomo czy spać czy densować. No i panie które w męskim dosypują Ci lodu na który możesz sobie spokojnie sikać :D
Kaliska - ogólnie ok, tyle że czasem jest tyle ludzi że nie da się ruszyć - no i drogie %%%.
Czekolada - nieduży klub ale fajna muza i klimat.
Riff-raff - już nie tak często jak kiedyś.. w sumie klub ok ale jakoś nam nie po drodze do niego.

Poza Łódź sporadycznie wybywam byłem tylko raz w Protektorze ale nic specialnego tam nie zauważyłem.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Gdzie imprezujecie?

Postautor: Kamillo » wtorek 02 lip 2013, 15:03

Jeśli mowa o klubach ;) W moim mieście, czyli w Oleśnicy pod Wrocławiem nie ma wielkiego wyboru.
Euphoria Music Club - klub niezły, dwie sale, dobra muzyka, tylko wieśniaków nie brakuje
Meteor Music Club - Jest nieco podzielony, bar z billardem, rzutkami oraz sala z kręglami i jednosalowy, średnio udany klub.
PIWNICA Pub - biorę pod uwagę tylko dlatego, iż na fejsie poinformowali, że będzie parkiet. Wcześniej był pub + ogródek piwny.
Do niedawna w rynku była sławna Avangarda, ale zamknęli. Przypuszczam, że niedługo otworzy się pod nową nazwą :)

To jeśli chodzi o moje miasto. Chyba nawet częściej bywam jednak we Wrocławiu. Nie muszę chyba przedstawiać :) Raj dla imprezowiczów. Sławny Pasaż Niepolda, a tam klub na klubie, moje ulubione to Mundo 71, Klub 13, Melanż, Garaż, Bezsenność, Intymność. Wszystkie trzymają poziom :) Poza pasażem to zaraz nieopodal moim zdaniem najlepszy - Eter, no i w rynku Teatr Club (dawna sławna Oławska 9) i Daytona. Do niedawna jeszcze świetne Senso czy WZ.

Rolly, w Protectorze też byłem kilka razy (ostrów?) i też nie jaram się za bardzo :)

Czasem, jednak znacznie rzadziej bywami w Epoce w Kobylej Górze oraz w Heaven w Lesznie.

Trochę tego wymieniłem, gdyż w klubach bywam często. Chociaż ostatnio wolę plenerowe wypady.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Gdzie imprezujecie?

Postautor: Rolly » środa 10 lip 2013, 11:49

Daytona :-P jee! Nazwa udana ;-) Przed wyjazdem zaliczyłem Pewex w LDZ - fajno, pozytywni ludzie, muzyka starsze (np. Mallorca) i nowsze hity, dwie duże sale i tani browar - polecam.
Tutaj w Borkach jest jakis marny klubik przy ośrodku, ale dj gra takie gówno że lepiej bawiłbym się przy discopolo :-D
Obrazek
Obrazek

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości