Muzeum Video Gier w Polsce - wasze opinie

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
No prawie jak Member
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: czwartek 11 sie 2011, 18:49

Muzeum Video Gier w Polsce - wasze opinie

Postautor: Roketto » wtorek 11 gru 2012, 18:19

Co myślicie o tym projekcie, czy wg was są szanse na powstanie takiego muzeum w PL? Zapraszm do dyskusji.

LINK DO POLAK POTRAFI, ABY WESPRZEĆ AUTORÓW PROJEKTU
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Muzeum Video Gier w Polsce- wasze opinie

Postautor: Rolly » wtorek 11 gru 2012, 19:51

Szczerze - wątpię aby się im udało.
Ja dla mnie też mało kasy przeznaczyli na start tego projektu. Poźniej trzeba będzie opłacać lokal, prąd (wypadałoby coś podłączyć do prądu aby chociaz płyty z demkami leciały), media, ewentualnie bulić na płace na pracownika. Dużo na samym biletach nie zarobią bo chyba nie liczą aby tysiące ludzi przychodziły tylko po to aby zobaczyć pada od PSOne :/
Pozatym - gdzie jest Sega Game Gear, SMS? Sega CD i Sega Saturn ?? Co to za historia niedorobiona - albo robią coś porządnie albo kładą na temat laskę.
Ja osobiście chciałbym aby to się im udało ale naprawdę chyba nie przemyśleli za bardzo sprawy - poza tym bardzo dużo ogólników.. Wrocław, gdzieś w centrum.. narazie tylko wirtualne muzemu.. hmm.. nie przekonuje mnie to nawet do wpłacenia 50zł.
Obrazek
Obrazek

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 01:46
Lokalizacja: Gdynia
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Re: Muzeum Video Gier w Polsce - wasze opinie

Postautor: Han » czwartek 13 gru 2012, 00:07

Idea fajna ale mam złe przeczucie że nawet gdyby uzbierali fundusze to po jakimś czasie wycofają się z pomysłu.. Jakoś tak małoprofesionalnie to wygląda.
P.S. nie widziałem że w Polsce istnieje serwis podobny do Kickstartera :P
Obrazek

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości