[FILM] Horrory

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Postautor: miodo » niedziela 17 sie 2008, 11:53

Martwe Ptaki(ang. Dead Birds)- kiedy ogladałem za pierwszym razem byłem konkretnie wystraszony, w jednym momencie mało nie spadłem z fotela, mój ojciec zresztą też ^^

Tożsamość - może nie taki straszny ale fabuła ciekawa i klimacik fajny ;]

Klątwa - spać nie mogłem później
Egzorcyzmy Emily Rose - długo spać nie mogłem choć był nudny jak flaki z olejem xD

Pokemon - to jest do prawdy przerazające, po ujrzeniu pikachu już zawsze będe się bał prądu :P
Nie no, to był joke :P
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » poniedziałek 18 sie 2008, 11:34

Raczej w horrorach nie gustuję (preferuję filmy akcji czy inne komedie), lecz ostatnio nadarzyła mi się okazja oglądać film pt. "Grzybki". Jego historia nie jest zbyt zawiła - ot, grupka przyjaciół robi wypad gdzieś na skraj zapomnianego lasu, zabierając ze sobą przy okazji kilka paczek tytułowych grzybków halucynogennych... Po wzięciu kilku zaczyna się jazda. Pewna panna widzi krowę, która mówi i na dodatek pięknie używa łaciny, zaś inny koleś ucieka przed nożownikiem... Ostatecznie przy życiu ostaje się zaledwie jedna "dziołuszka". Zdecydowanie jest to kino klasy B, aczkolwiek mozna obejrzeć.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 76
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 02:19

Postautor: Amigoo » poniedziałek 18 sie 2008, 21:00

Kultowy Ring...ale nowy,nie te japonskie shity.

Under Defeat Master
Awatar użytkownika
Posty: 499
Rejestracja: wtorek 27 cze 2006, 16:36
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, XBOX

Postautor: radEk » poniedziałek 18 sie 2008, 23:44

Amigoo pisze:Kultowy Ring...ale nowy,nie te japonskie shity.

chyba kpisz sobie ?!

amerykańce to beztalencia w temacie horrorów, robią same remake'i znanych horrorów z Europy/Azji, np. niedawny [REC]

... są daremni do bólu.

EDIT.

... ostatnio oglądałem dwa nowe horrory:
Przesilenie - typowo amerykański horror o grupie nastolatków wyjeżdżających odpocząć w wakacje do domu mieszczącym się na mega zadupiu. Dodatkowo siostra bliźniaczka głównej bohaterki nagle umiera i po przyjeździe na miejsce zaczyna się cyrk. W sumie nic ciekawego, choć końcówka filmu jest nawet nawet. Można obadać.

[REC] - nie powiem film ciekawie zrobiony, coś na wzór Blair Wich Project lub niedawnego Projekt Monster. Pewna reporterka (niezła dupa :hyhy: ) wraz z kamerzystą kręcą dokument o pracy strażaków, dostają wezwanie do pewnej kamienicy w której dochodzi do dziwnych krzyków... po przyjeździe na miejsce historia nabiera tępa ; )
Film wg bardzo dobry, ma kilka niezłych momentów i trzyma klimat. Wart obejrzenia!

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 28 sie 2008, 00:55

radEk pisze:amerykańce to beztalencia w temacie horrorów, robią same remake'i znanych horrorów z Europy/Azji, np. niedawny [REC]

[REC] to produkcja Hiszpańska ;)

P.S Twoja wypowiedź na temat tego filmu przekonała mnie do jego obejrzenia, obym nie żałował jej przeczytania ^^

Poukładałem wszystkie ważniejsze produkcje jakie oglądałem, dzieląc je na b.dobre, dobre oraz kiepskie...

Bardzo Dobre :

- Droga bez Powrotu [9/10]
- Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną [9/10]
- Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną : Początek [8/10]
- Wzgórza Mają Oczy [8/10]
- The Ring USA [8/10]
- Omen [8/10]
- Egzorcyzmy Emily Rose [8/10]
- Zmierch [-9/10]
- Mgła (2007) [8/10]
- Oni [9/10 z zajebistym subiektywizmem]
- Nosferatu (1922) [klasyk, pozostawię bez oceny]

Dobre :

- Silent Hill [-7/10]
- Oko [6/10]
- 1408 [5+/10]
- Blair Witch Project [5/10]
- Amityville [7/10]
- Resident Evil : Apocalypse [-6/10]
- Hostel [6+/10]
- Hostel 2 [-6/10]
- Klucz do Koszmaru [6/10]
- Dom Woskowych Ciał [-7/10]
- Pora Mroku [-6/10]
- Underworld : Bunt Lykanów [6+/10]
- Nieodebrane Połączenie [5/10]

Kiepskie :

- Żywe Trupy Saga [4/10]
- Boogeyman [3/10]
- Dom na Przeklętym Wzgórzu [3+/10]
- The Ring JP [3/10]
- Wymarzony Rejs [4/10]

Pewnie o wielu zapomniałem, gdyż 90% filmów jakie oglądam to horrory. Jak przypomnę sobie większą ilość to dopiszę ^^

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sobota 28 lut 2009, 15:31 przez Kamillo, łącznie zmieniany 11 razy

Under Defeat Master
Awatar użytkownika
Posty: 499
Rejestracja: wtorek 27 cze 2006, 16:36
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, XBOX

Postautor: radEk » czwartek 28 sie 2008, 13:14

Kamillo pisze:
radEk pisze:amerykańce to beztalencia w temacie horrorów, robią same remake'i znanych horrorów z Europy/Azji, np. niedawny [REC]

[REC] to produkcja Hiszpańska ;)

... Hiszpania leży w Europie ; )

nie zgodzę się z tobą w kwestii kilku filmów, zwłaszcza w temacie Japońskiego Ringa, który dla mnie osobiście jest świetny ( wersji USA nie oglądałem ) i Blair Witch Project który w zasadzie wprowadził nową formę ukazanie akcji z ujęcia amatorskiej kamery video poza tym film ma genialny klimat!

o ile pierwsza część Wzgórza Mają Oczy jeszcze mi podeszła to druga odsłona jest totalnie beznadziejna - dużo flaków, zero sensu.
Podobnie jest z drugą częścią Masakry Piłą Mechaniczną - flaki, flaki, krew... zero pomysłu na dalsze rozwinięcie akcji. Na uznanie zasługuje rola R. Lee Ermey'a i cycki głównej bohaterki ; )

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 28 sie 2008, 14:54

radEk pisze:
Kamillo pisze:
radEk pisze:amerykańce to beztalencia w temacie horrorów, robią same remake'i znanych horrorów z Europy/Azji, np. niedawny [REC]

[REC] to produkcja Hiszpańska ;)

... Hiszpania leży w Europie ; )

ehem, ale z Twojej wypowiedzi wynika, jakoby Amerykańce go zrobili ;)

radEk pisze:nie zgodzę się z tobą w kwestii kilku filmów, zwłaszcza w temacie Japońskiego Ringa, który dla mnie osobiście jest świetny ( wersji USA nie oglądałem ) i Blair Witch Project który w zasadzie wprowadził nową formę ukazanie akcji z ujęcia amatorskiej kamery video poza tym film ma genialny klimat!

o ile pierwsza część Wzgórza Mają Oczy jeszcze mi podeszła to druga odsłona jest totalnie beznadziejna - dużo flaków, zero sensu.
Podobnie jest z drugą częścią Masakry Piłą Mechaniczną - flaki, flaki, krew... zero pomysłu na dalsze rozwinięcie akcji. Na uznanie zasługuje rola R. Lee Ermey'a i cycki głównej bohaterki ; )

Po kolei - Japoński Ring mnie nudził, nie mogłem wręcz doczekać się końca. Akcje w studni byly OK, ale prócz tego dla mnie nuda... Blair Witch Project umieściłem w dobrych filmach. A dlaczego tylko 5/10? Sam film ma klimat, oj ma. Ale nie mogę dać nic wyżej, kiedy tak na prawde nic się nie dzieje, a końcówka nieco rozczarowuje. Gdyby film faktycznie był na faktach, dałbym 10/10.

Mówiąc o Teksańskiej Masakrze 2 masz na myśli "Początek
, tak ? Otóz film także bardzo dobry, choć racja - więcej gore a mniej klimatu w stosunku do poprzedniczki. Co do Wzgórz 2 to jeszcze nie oglądałem, ale jedyneczka bardzo mi się spodobała i mam zamiar ;)

Under Defeat Master
Awatar użytkownika
Posty: 499
Rejestracja: wtorek 27 cze 2006, 16:36
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, XBOX

Postautor: radEk » czwartek 28 sie 2008, 15:53

radEk pisze:
Kamillo pisze:
radEk pisze:amerykańce to beztalencia w temacie horrorów, robią same remake'i znanych horrorów z Europy/Azji, np. niedawny [REC]

[REC] to produkcja Hiszpańska ;)

... Hiszpania leży w Europie ; )

Kamillo pisze:ehem, ale z Twojej wypowiedzi wynika, jakoby Amerykańce go zrobili ;)

... nie, amerykańce robią remake [REC] jak napisałem.
czytaj ze zrozumieniem ; )
Ostatnio zmieniony czwartek 28 sie 2008, 15:57 przez radEk, łącznie zmieniany 1 raz

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 28 sie 2008, 15:55

łaaa... wybacz, myślałem, że chodzi Ci o obecnego RECa ;)

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 76
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 02:19

Postautor: Amigoo » czwartek 28 sie 2008, 16:33

Bylem z kumplem na tym Rec...nie najgorsze ale tez nic wielkiego.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » poniedziałek 01 wrz 2008, 19:54

Ja słyszałem, że podchodzi pod banię ostro... Czy to prawda?
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości