Ulubione Anime.

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Ulubione Anime.

Postautor: kolo » piątek 20 kwie 2018, 15:38

Jakoś mi od dłuższego czasu anime po prostu nie wchodzi, zarówno nowe serie jak i stare, które kiedyś oglądałem z zapartym tchem. One Punch Man o którym pisałem w moim poprzednim poście był ostatnim razem kiedy oglądałem coś z dużą przyjemnością.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Ulubione Anime.

Postautor: Rolly » niedziela 22 kwie 2018, 21:06

Ja oglądam anime zupełnie z doskoku. Czas nawet przeskakując co kilka minut epizody byle szybciej.
Nowy Tsubasa ostatnio oraz na pewno stary, który z okazji piłkarskich Mistrzostw Świata będzie emitować TVP Sport!

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/tsu ... 64375.html
Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Ulubione Anime.

Postautor: Rolly » czwartek 31 paź 2019, 20:55

Ostatnio anime nie oglądam zbyt dużo. Cieżko trafić na coś dobre a pozycji jest masa.
Z czystym sercem mogę polecić dwa tytuły które bardzo przypadły mi do gustu na przestrzeni kilku miesięcy.
Pierwszy to Kengan Ashura - mocne anime z ulicznymi walkami. Aktualnie na Netfilxie ruszył drugi sezon.



oraz Kabaneri of the iron fortress - świat pełny zombie, gdzie do walki wysyłane są specjalne jednostki.

Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Ulubione Anime.

Postautor: Rolly » wtorek 12 maja 2020, 22:43

Hi Score Girl.
Nie sądziłem, że trafie na taki lajtowe i nostalgiczne anime.
Automaty, gry, szkolne czasy i pierwsze zauroczenia.
No gdzie usłyszę informację jak grać w Street Fightera czy Virtua Fighter?
Że główny bohater woli Saturna niż Playstation? No i..że mama kupi mu Satka bo ostro zakuwał ? <fan>
Odcinek 9 i 10.. Łezka w oku.

Dwa sezony z polskim dubingiem są już na Netflix. https://www.netflix.com/pl/title/80997338
9/10 :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Ulubione Anime.

Postautor: Rolly » poniedziałek 20 lip 2020, 17:50

3 sezon Baki za mną. Ale strasznie słaby, samych walk o 80% mniej niż w pierwszym i drugim sezonie, dodatkowo potyczki i scenariusz na niskim poziomie. 6/10

Dorohedoro - całkiem brutalne i klimatyczne anime o Caimanie, na którego ktoś rzucił urok i zamienił głowę w Jaszczura. W dodatku w jego ciele mieszka pewien osobnik.. Oglądałem z przyjemnością. Bardzo podobała mi się również kreska i styl świata oraz postaci. Poniżej zajawka i czekam na Sezon 2. 8/10

Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Ulubione Anime.

Postautor: Rolly » środa 30 gru 2020, 14:53

Tokyo Ghoul - mocne, brutalne, dramatyczne i ciekawe. Pękły wszystkie 3 sezony dostępne na NF. Wchodziło i ryło banię. Naciągane 9/10 ;)

Tym anime żegnam się z Netflixem.
Aktualnie nie ma już na tej platformie dla mnie nic ciekawego, a szkoda mi życia na niskiej jakości Netflixowe serialowe pierdy i klikanie w bele co.
Wróce może w 2022 - jak pojawią się kontynuacje tytułów na które czekam. Tytuły zapisane w notesie.

Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Ulubione Anime.

Postautor: miodo » niedziela 14 lut 2021, 13:45

Co prawda nie anime, ale serial animowany więc dopiszę tutaj - The Boondocks. Bardzo rasistowski, aż przyjemnie się ogląda ^^
Polecam zobaczyć, bo więcej takich seriali już nie będzie. Wszystkie odcinki są na darmowym cda, ale polecam poszukać bez lektora :)
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Ulubione Anime.

Postautor: kolo » wtorek 09 mar 2021, 01:33

Od jakiegoś czasu zacząłem znowu oglądać anime i to dość intensywnie, niestety jak to zwykle bywa większość nie jest szczególnie ciekawa.
Z bardziej interesujących które oglądałem:
Youjo Senki: Saga of Tanya the Evil - https://www.anime-planet.com/anime/youj ... a-the-evil
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation - dość klasyczny fantasy isekai, z tym że nie dość że nie jest beznadziejny to jeszcze ma dość ciekawe postacie przez co fabuła kręci się sama

Można rzucić też okiem na:
ZombieLand Saga - https://www.anime-planet.com/anime/zombieland-saga - pierwszy odcinek wymiata, choć ma trochę problemów, drugi odcinek był dla mnie po prostu męczący więc reszty nie zamierzam oglądnąć
In/Spectre - https://www.anime-planet.com/anime/in-spectre - intrygujące pierwsze kilka odcinków, później się niestety rozłazi, ale i tak warto rzucić okiem

Ogólnie polecam tą stronę: https://www.anime-planet.com/anime/watch-online/
Mają całkiem sporo anime na legalu i całkowicie za darmo z oficjalnym angielskim tłumaczeniem.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Ulubione Anime.

Postautor: Tomcio » sobota 22 maja 2021, 23:00

Ostatnie anime, jakie oglądałem, było nazwane Japan Sinks. Oglądało się to naprawdę nieźle, zwłaszcza gdy za oknem siano panikę związaną z koronawirusem. Oczywiście na Netflix.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Ulubione Anime.

Postautor: kolo » niedziela 18 wrz 2022, 23:58

Ostatnio zacząłem oglądać Uncle from Another World, wspominam o tym tutaj ze względu na olbrzymią ilość odniesień do gier Segi, nawet spora część efektów dźwiękowych pochodzi z gier lub konsol.
Poza tym jest to też bardzo udana komedia parodiująca popularny obecnie gatunek isekai (reinkarnacja w świecie fantasy).

Serial jest dostępny na Netflixie.
Obrazek

Poprzednia

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości