Wasz ulubiony serial

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Daje radę ^^
Awatar użytkownika
Posty: 294
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 19:43
Aktualnie gram w: Shenmue (DC) & Crush (PSP)
Posiadany sprzęt: Dreamcast & PSP & PS3

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Torqe » sobota 23 gru 2017, 01:03

TVP2 - The Good Doctor. Świetnie opowiadana historia autystycznego młodego genialnego doktora, który stara się zdobyć zaufanie snobistycznych chirurgów mimo swej choroby. Serial z przesłaniem, humorem i świetnym scenariuszem. Czwartki po godz. 21. Jesli przegapiliście 2 odcinki - szukajcie na necie , VOD TVP lub tv hybrydowej :P
Obrazek

Rozpisałem się, prawda ? ^^
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 17 kwie 2018, 07:57
Aktualnie gram w: Heh czekam na 3 części Shenmue.
Posiadany sprzęt: Xbox Classic. 3x Dreamcast. gamecube. Ps4

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: One x Box » czwartek 19 kwie 2018, 08:22

Walking Dead się pogubil. Jednak najbardziej lubię Lyncha i jego Twin Peaks

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: martinex 2017 » czwartek 19 kwie 2018, 10:13

Świat wg. Kiepskich, Sprawiedliwi i policjanci i policjantki:)

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » poniedziałek 21 sty 2019, 12:59

Ostatnio dużo z Netflixa.
YOU - świętny thriller, trzyma w napięciu, lekko zakręcony ale wciąga. Czekam na 2 sezon.
Nawiedzony dom na wzgórzu - objerzałem cały sezon. Trochę postraszyło, trochę ryło głowę. Ale warto. 1 sezon.
Van Helsing - poległem po 1 odcinku. Straszny chłam, nic wspólnego z filmem, zero klimatu.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: miodo » piątek 21 cze 2019, 18:02

Czarnobyl - miniserial HBO, bazujący na prawdziwych wydarzeniach z tamtych dni. Mimo iż o katastrofie słyszał każdy, powstało mnóstwo filmów dokumentalnych i reportaży, to serial potrafi wciągnąć i trzymać w napięciu. Jak dla mnie 9,5/10.
Jeden z najlepszych seriali ever.
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » poniedziałek 24 cze 2019, 11:05

Też widziałem. Serial nie spodobał mi się tak bardzo, jak innym - jak dla mnie solidne 8+/10. Część wątków mogła zostać spokojnie wydłużona lub pokazana inaczej. Niezmiernie mierziło mnie to, że bohaterowie mówią w języku angielskim (tak, wiem, czepiam się). Jednak jeżeli chodzi o wartość dodaną do serialu, czyli próbę pokazania, jak wyglądała cała katastrofa, o której każdy z nas słyszał... Tutaj nota maksymalna. Bezapelacyjnie.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » piątek 05 lip 2019, 21:57

Aktualnie tylko Netflix.

Dark - mroczny, pokręcony, stworzony przez Niemców serial o podróżach w czasie, ludzkich relacjach, tajemnicach itp. Pierwsze seria była świetna, druga już trochę się pogmatwała i ciężko ogarnąć wszystko na trzeźwo. Obcy 3 sezon wyjaśnił już fabułę do końca. Po dwóch sezonach średnia 8/10.

Stranger Things - wciągłem się na maksa. Świetny serial, który wczoraj rozpoczął już 3 sezon. Genialny klimat, lata 80, tajemnice, nadprzyrodzone zdolności, intrygi. Polecam - celowo bez spoilerów. 9+/10

Miłość, Śmierć, Roboty - krótkie 10 minutowe różnego rodzaju animacje 3D i 2D. Wciągłem się na tyle że w ciągu 2 dni obejrzałem wszystkie epizody. Fajne historie, ciekawe, wzruszające, mocne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Doskonałe szybkie kino. 9+/10.

Ultraviolet - polski serial, który kręcono w Łodzi, niedaleko mojej pracy :D Ogólnie okazał się nawet ciekawy. Łódzka policja zaczyna korzystać z usług pseudo-grupy detektywów. Zagadki, morderstwa etc. 7/10
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 836
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: miodo » wtorek 06 sie 2019, 14:57

Lucyfer - szału nie robi, ale od biedy można sobie obejrzeć. Jest to taki lajtowy kryminał o diable, który postanowił zrobić sobie wakacje od władania piekłem i pomaga policji w LA rozwiązywać zagadki kryminalne. 5/10
///

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » poniedziałek 12 sie 2019, 14:36

Tym razem zabrałem się za kilka seriali Netflixa gdzie akcja dzieje się w kosmosie. Ogólnie lubię tego typu kino, ale oprócz efektów liczę również na ciekawy scenariusz.

Lost in Space - pewnie kojarzycie film, to losy tej samej rodziny która w kosmosie walczy o przetrwanie. Fajne epizody dla starszych i młodszych, lekki scenariusz i miłe dla oka efekty. Czekam na drugi sezon. Mocne 7/10


Anohter Lifer - nowość... nie obejrzałem wszystkich odcinków, tragedia. Efekty gorsze niż w polskich filmach (statek ma wnętrzna jak tramwaj, gdzie załoga używa tabletów), inne planety to ziemia gdzie dodano inny kolor światła. Obcy to jakieś.. stworzonka ze skrzydełkami.. No parodia serialu S-F. Nawet dla beki ciężki to zmęczyć. 2/10



Nightflyers - uuu to coś dobrego! Świetny mroczny klimat, czym dalej tym ciekawiej, fajne efekty, tajemnice, dramaty, nadprzyrodzone moce.. Warto sprawdzić. 9/10

Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Rolly » piątek 27 wrz 2019, 11:08

OZARK - bardzo dobry i mroczny serial, rodzina umoczona w mafijne interesy. 8/10
BATES MOTEL - genialny! Perypetie matki i syna, który ma dość specyficzne problemy psychiczne. Dla mnie TOP 5 życia. Mega ciekawy, pełen zwrotów akcji, zaskakujący mimo dostępnych aż 5 sezonów. Polecam! 10/10
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Wasz ulubiony serial

Postautor: Tomcio » piątek 27 wrz 2019, 15:40

BATES MOTEL - genialny! Perypetie matki i syna, który ma dość specyficzne problemy psychiczne. Dla mnie TOP 5 życia. Mega ciekawy, pełen zwrotów akcji, zaskakujący mimo dostępnych aż 5 sezonów. Polecam! 10/10


Muszę się przyznać, że nie udało mi się dokończyć pierwszego sezonu. Tak się bałem. Klimat wręcz wycieka z ekranu.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości