Xbox One X

Posiadasz w domu konsole Xbox, X360, XboxOne? Wpadnij tutaj - ten dział poświęcony jest Wam - miłośnikom sprzętu Microsoft.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

Junior to Ja!
Aktualnie gram w: Heh czekam na 3 części Shenmue.
Posiadany sprzęt: Xbox Classic. 3x Dreamcast. gamecube. Ps4

Xbox One X

Postautor: One x Box » środa 18 kwie 2018, 22:15

Czy ktoś posiada wersje one X? Mam zamiar kupić,ale wiecie zapewne jak to jest z awaria,chyba poczekam na drugi model l,bo boje się dostać bubla po kimś. A często sklepy takie dają miałem już przykład z Ps2 slim i laptopem

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Re: Xbox One X

Postautor: martinex 2017 » środa 18 kwie 2018, 22:46

Wydzieliłem. Słyszałem o kimś komu siadł po 4 dniach, był szczęśliwy jak na własnym ślubie. Ale ludzie raczej nie krzyczą by padały one jak muchy.

Rookie
Awatar użytkownika
Aktualnie gram w: Gears Of War: Ultimate Edition (Xbox One X), Destiny [PS4 Pro], Battlefield 1 [PS4 Pro]
Posiadany sprzęt: Nintendo Switch, PS4 PRO, XboxOne, WiiU, DC, Wii, X360, PS3, XBOX, 3DSXL, PSV

Re: Xbox One X

Postautor: Onikage » środa 09 maja 2018, 19:23

Posiadam Xbox One X i to już od dłuższego czasu. Wszystko działa sprawnie (no może z wyjątkiem pada), który rozłączał mi się na samym początku ale po ostatniej aktualizacji systemu chyba to naprawili, bo podobnych anomalii już nie mam.

Co do modeli to posiadam ten drugi czyli Xbox One X.

Wróć do ● KONSOLE MICROSOFT