Shenmue 3

Posiadasz jedną z platform firmy Sony? A może więcej? Tu możesz wymienić się swoimi poglądami na temat PSX, PS2, PS3, PS4, PSNow, PSP oraz PSVita.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: Shenmue 3

Postautor: Dreamcaster » wtorek 22 sie 2017, 13:53

Mam nadzieję, że popracują nad mimiką i to naprawią, bo te twarze wyglądają trochę dziwnie.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Filar Portalu (1)
Posiadany sprzęt: PS3, PSP, Dreamcast, GBA, GBC, NDS

Postautor: Tomcio » środa 23 sie 2017, 12:40

Poziom odrobinę przypomina część drugą na Dreamcasta :-) Wiadomo, inny silnik, ale jak dotąd Yu się nie przyłożył. Może po prostu za wcześnie pokazał teaser światu?

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » środa 23 sie 2017, 20:31

Jak na grę o niskim budżecie nie jest źle. Scenerie wyglądają bardzo ładnie. Gorzej z postaciami. Brakuje im po prostu mimiki twarzy.
Pewnie dopracują to bo fani ostro piali, że pękły już dwa lata a nie otrzymali żadnego nowego filmiku z gry...
Ja tam jestem zadowolny, kupię w dniu premiery. Muszę skończyć tą przygodę nawet gdyby graficznie był to poziom z Saturna!
Największy fuck należy się oczywiście Sony! Szmaciarze reklamują grę na swoich mediach społecznościowych a grosza do projektu nie dołożyli... Dlatego zobaczycie - wersja PC rozejdzie się w dużo większej ilości egz.
PS. U nas na forum w dziale PC & Arcade jest podobny temat i cieszy się dużo większą popularnością.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » piątek 25 sie 2017, 07:35

Dla tej gry kupię PS4, jakkolwiek by nie wyszła:). Mam nadzieję, że dalsze etapy gry nie będę wyglądać oszczędniej, bo budżet.

Poprzednia

Wróć do ● KONSOLE SONY