[Multi] Shenmue 1&2

Posiadasz komputer PC, laptopa, grasz na automatach lub przez Steam? Wpadnij tutaj - ten dział jest właśnie dla Was miłośnicy PC i salonów Arcade.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

[Multi] Shenmue 1&2

Postautor: miodo » sobota 11 sie 2018, 19:19

Premiera już niebawem, bo 21.08. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo cieszę się że w końcu SEGA zrobiła remastera w HD. Posiadam co prawda oryginałki na DC, ale i tak chętnie zakupię po raz drugi. Od lat powtarzam sobie, że odświeżę sobię przygody Ryo, ale za każdym razem zniechęcał mnie głośny napęd DC + problemy z odczytem płyt Shenmue 2, co równało się bardzo długim loadingom.
Zapewne grę zakupię dopiero jesienią, ale i tak czekam z niecierpliwością ;)
///

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Re: [Multi] Shenmue 1&2

Postautor: Rolly » niedziela 12 sie 2018, 11:12

U mnie zamówienie już złożone ;) Przysiądę pewnie na wakacje a w kolejce czeka jeszcze Yakuza :)
Świetnie będzie wrócić do gry dzięki której zafasynowałem się na dobre Dreamcastem.
Na cuda nie liczę - D3T to nie AM2 ale świetnej gry nie da się skopać :)
PS. Wytrawni gracze już zauważą pewnie trochę różnic (notes Ryo ^^) :)

Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » niedziela 12 sie 2018, 18:17

żeby tam jakiegoś autorun nie zapdowali czy obniżenia poziomu trudności:)

Junior to Ja!
Aktualnie gram w: Heh czekam na 3 części Shenmue.
Posiadany sprzęt: Xbox Classic. 3x Dreamcast. gamecube. Ps4

Postautor: One x Box » środa 05 wrz 2018, 23:57

Ja właśnie ogrywam. Jest dobrze a czasem nawet źle,kiedy zamiast rozmowy pokazuje się zanik ekranu. Nie pamiętam tego z.wersji dc. Powiem wam,że warto gram na Ps 4 129zl to jak za free. Ładny plakat w pudełku.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » piątek 07 wrz 2018, 09:15

Działa to jakoś normalnie? Czytam o przeróżnej maści bugach gorzej niż na emu xd Kaczki giganty, Ryo biegający na wysokości 1.5 metra (w powietrzu) etc. Nie ma obniżonego poziomu trudności?

Junior to Ja!
Aktualnie gram w: Heh czekam na 3 części Shenmue.
Posiadany sprzęt: Xbox Classic. 3x Dreamcast. gamecube. Ps4

Postautor: One x Box » piątek 07 wrz 2018, 23:52

Nie bez przesady. Napewno w pierwszej części takich bugów nie ma. Owszem nie poprawili wiele,bo nie widzialny motor czy rower czasem wyskoczy. Na YouTube nie ma co wierzyć we wszystko bo ktoś mógł się nudzić i pokazywać różnego rodzaju wtopy,które nie koniecznie są akurat z wersji konsol. Mi się podoba a zapewne i tak jakieś patche pojawia się zaraz. Moje zdanie to kwestia podejścia jak ktoś chce się czepiać to znajdzie sobie błędów masę i mu wierze Shenmue ma 20 lat na karku.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » sobota 08 wrz 2018, 23:18

Dokładnie. Nie wiem gdzie się doczytałeś o tej masie bugów. Wersja steamowa jest bardzo chwalona. Dodatkowo SEGA zbiera wszystkie błędy aby dopieścić tyle ile się da. Ja czekam na finalny patch i kupuje swoją sztukę (albo wysępię na urodziny ^^ ).

Dla chcących porównać zmiany, poprawki etc. polecam poniższy świetny film :

Obrazek
Obrazek

Wróć do ● PC & ARCADE