[S] Mordoklepki na DC

W tym dziale możecie kupować, sprzedawać i zamieniać każdy towar. Here you can buy,sell or exchange your stuff.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

[S] Mordoklepki na DC

Postautor: kolo » wtorek 30 sty 2018, 15:23

Sprzedam następujące bijatyki na DC.
Power Stone, nie ogarniam tej klepki.
Pudełko (nic nie jest połamane, lekko porysowany przód) i płyta stan dobry+, instrukcja bardzo dobry (bardzo nieznaczne ślady od walania się po pudełku) - miewałem problemy z wczytaniem na jednym z moich laserów, ale potwierdziłem że była to wina konsoli (zużyte zębatki, po odświeżeniu, oraz dwóch zupełnie innych konsolach gra śmiga bez zażutu) a nie gry. Język angielski
Cena - 90zł + koszty wysyłki (polecam paczkowe, pudełka od DC lubią się połamać w transporcie listowym)
Obrazek

Psychic Force 2012
Pudełko pęknięte na plecach, widoczne na zdjęciu, reszta OK, instrukcja, płyta w stanie dobrym+ (nigdy nie miałem najmniejszych problemów), wszystko w języku angielskim.
Cena - 70zł + koszty wysyłki jak wyżej

Marvel vs Capcom
Pudełko całe, jakieś ślady po naklejce, tył ma wszystkie ząbki, z przodu paru brakuje, brak instrukcji, okładka wielojęzykowa bez angielskiego, płyta wizualnie stan dostateczny, technicznie loteria - czasem działa a czasem nie, nawet jeśli załapie przy weryfikacji to czasami lubi się krzaczyć podczas wczytywania etapów, czasem zgrzytnie muzyka itp.
Cena: 45zł + wysyłka

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela 11 mar 2018, 21:32 przez kolo, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [S] Król Lew na Mega Drive + Power Stone (DC)

Postautor: kolo » piątek 02 lut 2018, 18:37

Podbijam, dochodzi Power Stone na DC.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [S] Mordoklepki na DC

Postautor: kolo » niedziela 11 mar 2018, 21:33

Podbijam i aktualizuję, sprzedałem Króla Lwa, wraca Power Stone oraz dochodzi Psychic Force 2012 oraz zarżnięty Marvel vs. Capcom.
Obrazek

Wróć do ● GIEŁDA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości