[Sprzedam] Konsola PSone - NIEAKTUALNE

W tym dziale możecie kupować, sprzedawać i zamieniać każdy towar. Here you can buy,sell or exchange your stuff.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

[Sprzedam] Konsola PSone - NIEAKTUALNE

Postautor: Tomcio » niedziela 20 mar 2016, 15:10

OGŁOSZENIE JUŻ NIEAKTUALNE!

--

Cześć,

Mam dzisiaj do sprzedania konsolę PlayStation One. W zestawie znajdują się:

* konsola
* oryginalny pad od PSone (Dual Shock)
* oryginalny pad od PlayStation 2 (Dual Shock 2)
* oryginalny zasilacz
* oryginalne pudełko (niestety - brzydko obklejone taśmą przez poprzedniego właściciela)
* kabel RGB Scart
* nieoryginalna karta pamięci o rozmiarze 2MB (łącznie 30 bloków)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Stan konsoli mogę śmiało ocenić na dobry z plusem. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty sprzęt, który nie posiada wad ukrytych.

Konsola jest przerobiona. Do zestawu dorzucam kilkadziesiąt gier - oczywiście największe hity. Jest to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie najlepsze gry z pierwszej konsoli Sony. Dzięki niej po latach ograłem wszystkie części Spyro, Resident Evil oraz moją ulubioną serię, Parasite Eve. Gry nagrane są na płytach Verbatim Azo - swojego czasu najlepszych CD na rynku, dzięki którym laser nie męczy się w takim stopniu, jak przy słabej jakości tworach.

Cena: 140 zł.

Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszam Cię do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Lubię negocjować ceny - nie bój się podać własnej oferty.

Numer telefonu: 726 396 692
Adres e-mail: tomasz.nolberczak@gmail.com

Pisz też na PW - postaram się odpisać jak najszybciej.

Dziękuję za Twoją uwagę!

PS: Istnieje również możliwość zakupu przez Allegro. Pamiętaj, że wtedy cena wzrośnie o parę złotych (koszt wystawienia w serwisie).
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Wróć do ● GIEŁDA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości