(Sprzedam) Proszę o wycenę gier na Sege

W tym dziale możecie kupować, sprzedawać i zamieniać każdy towar. Here you can buy,sell or exchange your stuff.
Tylko oglądam...
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 03 lis 2015, 00:39
Aktualnie gram w: Nie gram. Pozdro :)
Posiadany sprzęt: Lapek :) Troche antyk, ale działa :)

(Sprzedam) Proszę o wycenę gier na Sege

Postautor: Marcin » czwartek 05 lis 2015, 00:54

Witam.
Jestem nowy i jeśli nie ten temat, czy dział, to proszę o sprostowanie:)
W trakcie sprzątania strychu znalazłem karton z grami i jakąś kartę. Pamiętam jak dostałem te gierki od starszej Pani dla mojego synka. Miałem wtedy stacjonarnego kompa (2003). Nie mogłem odmówić i przyjąłem wiedząc, że nie pogram. Za dzieciaka miałem Pleja jedynkę i na tym granie się skończyło. Gierki trafiły na strych, robiąc porządki stwierdziłem, że sprzedam nie wyrzucę, bo dla Kogoś mogą być coś wartę. Nie wiem czy działają.
Proszę o wycenę. Chętnie sprzedam najlepiej wszystkie i kartę też.
A no "The Flintstones" i "Anex Kidd in Miracle Word" to puste pudełka:( W środku były kartridże z: Space Harrier i Duble Dragon. Reszta się zgadza, pudełka i kartridże, w "Castle of illusion" jest instrukcja obsługi.
Obrazek
Obrazek
Cenę i ogłoszenie dałem tylko po to aby zamieścić zdjęcia na forum:) Jeśli będę znał wartość zestawu, to zmienię treść ogłoszenia.

Pozdrawiam Marcin

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: sobota 09 sie 2008, 01:01
Medals: 1
Złota rączka (1)
Posiadany sprzęt: 3x DC, Saturn, 3x PS2, PSX, Xbox Classic, Pegasus iq502, NDS, PSP i złomy

Re: (Sprzedam) Proszę o wycenę gier na Sege

Postautor: xzer0 » czwartek 05 lis 2015, 11:59

Warte jest to tyle, ile ktoś za to zapłaci. Mało ludzi ma i gra na starym Master Systemie. Jest to tania konsola i gry na nią nie są szczególnie drogie. Wiem jedno 1000zł na pewno to nie wart.
3x Dreamcast (w jednej konsoli HDD mod, SD mod i wkrótce bios mod i vga mod)
PStwo (HDD mod)
2x PS2 fat + Network Adaptor
PSP Fat
Pegasus IQ 502
Sega Saturn
Xbox Classic
PSX 5502
NDS

Daje radę ^^
Awatar użytkownika
Posty: 294
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 19:43
Aktualnie gram w: Shenmue (DC) & Crush (PSP)
Posiadany sprzęt: Dreamcast & PSP & PS3

Re: (Sprzedam) Proszę o wycenę gier na Sege

Postautor: Torqe » wtorek 10 lis 2015, 21:04

Najlepszą cenę na pewno wyciągniesz za Alexa Kidda, Wonder Boya i Castle of Illusion. Możesz spróbować od 30zł.
Columns od 15,90.
Resztę spokojnie możesz wystawiać od 9,90zł. ;)
Obrazek

Wróć do ● GIEŁDA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości