Importowanie z Japoni.

W tym dziale możecie kupować, sprzedawać i zamieniać każdy towar. Here you can buy,sell or exchange your stuff.
Rookie
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 19:20

Importowanie z Japoni.

Postautor: kypq » wtorek 01 paź 2013, 16:31

Jestem w stanie zaimportować praktycznie każdą grę na Dreamcasta/Saturna i inne konsole.
Przykłady cenowe:
ELEMENTAL GIMMIC GEAR - 500yen
Sega rally 2 - 100yen
CAPCOM vs. SNK millennium fight 2000 -350yen
Sakura Taisen 3 -400yen
DEAD OR ALIVE 2 [first limited edition] -400yen ( Amerykańska zwykła wersja jest po 400 yen :P )
GUILTY GEAR X -350yen
Shenmue[limited edition] - 550yen
PuyoPuyo4 -800yen
Rent a Hero -750yen
ETERNAL ARCADIA [normal version] - 1500yen
Outtriger -1100yen

Przesyłka którą wszystkie gry idą to EMS, a to oznacza wysokie ceny( ale również szybkość i bezpieczeństwo).
Cena przy większych paczkach kształtuje się 8zł za każde 100gram
Typowe gry na DC ważą 150gram, na Saturna 130gram, a na PSX'a 230gram. Wersje Limitowane i gry na kilku płytach ważą więcej( Grandia 2 LE waży 400gram).

Zamówienie zwykle składam 1 w miesiącu. Zwykle sklep dodaje opłatę za pakowanie ( zwykle koło 1000yen). Niestety trzeba się też liczyć z watem.

Jeśli ktoś jest chętny to niech wpisuje co chce a ja postaram się to wycenić( niestety sklepy japońskie nie podają wagi towaru i czasem jest to loteria 0.
“Do you think suicide is a bad thing? Hmm.. let’s say I had a terrible virus and it was strong enough to kill everyone in the world. If I killed myself because of that, it’s not so bad. But I think suicide is an easy way out. It takes courage to kill yourself, but it takes even longer courage to fight the virus in this example”

Moj blog: http://kypq.blogspot.com/

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: Tomcio » wtorek 01 paź 2013, 17:16

Sega Rally 2 (3 złote za grę, jak tu nie brać?), Dead or Alive 2 LE i Shotoku Battle 2. Kiedy mogę wpłacić kasę? :hyhy: #ujowo trochę, że za każdą grę musiałbym dopłacić 8 złotych. Czyli w przypadku w/w gier jest to 24 złote...
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: Rolly » wtorek 01 paź 2013, 18:49

Jakieś guide booki mają może? Bo byłbym zainteresowany.
Z gier tylko DeCe i tylko japońce bo ich wersje są najlepsze :

- Sega Rally2
- Le Mans 24
- F355 Challange
- Outtrigger
- Rayblade
- Nadesico The Mission
- D+Vine
- Undercover 2025
- Rent a Hero no.1
- Last Blade 2
- KOF 99 Evo
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: kolo » wtorek 01 paź 2013, 18:59

Interesuje mnie kilka gier na Saturna, ale nie bardzo wiem jakie mają ceny (problem w tym że nie mam za bardzo kasy).
Mógłbyś dać znać po ile mniej więcej chodzą:
Street Fighter Zero 3 - wersja bez RAMu i kartonika (RAM już mam, więc to dla mnie niepotrzebne koszty)
KoF '95 (wystarczy mi sama płyta, mam całą resztę)
Baroque
Mahou Kishi Rayearth
Princess Crown
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: Dreamcaster » wtorek 01 paź 2013, 19:30

Prosiłbym o ceny: What's Shenmue, SF III: 3rd Strike, Sword of Berserk, REZ, Capcom vs SNK 2.
Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 19:20

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: kypq » wtorek 01 paź 2013, 19:33

Rolly pisze:Jakieś guide booki mają może? Bo byłbym zainteresowany.


Oczywiście mają tak jak i same konsole i ich akcesoria.

- Sega Rally2 -100yen
- Le Mans 24 -1300yen
- F355 Challange -550yen
- Outtrigger - 1100yen
- Rayblade - aktualnie niema ( ale w ciągu tygodnia na pewno będą znów mieli)
- Nadesico The Mission
- D+Vine - Normalna wersja 1372yen
- Undercover 2025 -455yen
- Rent a Hero no.1-750yen( perfect guidebook 615yen, complete guidebook 720yen)
- Last Blade 2 -aktualnie niema ( ale w ciągu tygodnia na pewno będą znów mieli)
- KOF 99 Evo - 650yen
“Do you think suicide is a bad thing? Hmm.. let’s say I had a terrible virus and it was strong enough to kill everyone in the world. If I killed myself because of that, it’s not so bad. But I think suicide is an easy way out. It takes courage to kill yourself, but it takes even longer courage to fight the virus in this example”

Moj blog: http://kypq.blogspot.com/

Rookie
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 19:20

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: kypq » wtorek 01 paź 2013, 19:40

kolo pisze:Interesuje mnie kilka gier na Saturna, ale nie bardzo wiem jakie mają ceny (problem w tym że nie mam za bardzo kasy).
Mógłbyś dać znać po ile mniej więcej chodzą:

Street Fighter Zero 3 - wersja bez RAMu i kartonika (RAM już mam, więc to dla mnie niepotrzebne koszty) - aktualnie niema ( ale w ciągu tygodnia na pewno będą znów mieli)
KoF '95 (wystarczy mi sama płyta, mam całą resztę) - 250yen( raczej wersji z sama płyta nie znajdem
Baroque -600yen
Mahou Kishi Rayearth- aktualnie niema ( ale w ciągu tygodnia na pewno będą znów mieli)
Princess Crown - 4000yen
“Do you think suicide is a bad thing? Hmm.. let’s say I had a terrible virus and it was strong enough to kill everyone in the world. If I killed myself because of that, it’s not so bad. But I think suicide is an easy way out. It takes courage to kill yourself, but it takes even longer courage to fight the virus in this example”

Moj blog: http://kypq.blogspot.com/

Rookie
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 19:20

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: kypq » wtorek 01 paź 2013, 19:45

Dreamcaster pisze:Prosiłbym o ceny: .

What's Shenmue -440yen
SF III: 3rd Strike -1370
Sword of Berserk - 970yen
REZ-2800yen
Capcom vs SNK 2 -680yen
“Do you think suicide is a bad thing? Hmm.. let’s say I had a terrible virus and it was strong enough to kill everyone in the world. If I killed myself because of that, it’s not so bad. But I think suicide is an easy way out. It takes courage to kill yourself, but it takes even longer courage to fight the virus in this example”

Moj blog: http://kypq.blogspot.com/

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: kolo » wtorek 01 paź 2013, 21:51

Dobra, na chwilę obecną zdecydowałem się że zostanę tylko przy Baroque i Rayearth (jeśli się pojawi), resztę odpuszczam bo nie mam na to kasy.
Gdybyś znalazł to przygarnąłbym także chętnie Guidebook do Baroque (ten wydany przez Koei), taki jak tu: http://www.ebay.pl/itm/BAROQUE-Official ... 53e85349f6 Jeśli go nie będzie to się raczej nie popłaczę, ale jeśli znajdziesz to daj mi znać za ile.
Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 19:20

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: kypq » wtorek 01 paź 2013, 22:03

kolo pisze:Gdybyś znalazł to przygarnąłbym także chętnie Guidebook do Baroque (ten wydany przez Koei), taki jak tu: http://www.ebay.pl/itm/BAROQUE-Official ... 53e85349f6 Jeśli go nie będzie to się raczej nie popłaczę, ale jeśli znajdziesz to daj mi znać za ile.

760yen
“Do you think suicide is a bad thing? Hmm.. let’s say I had a terrible virus and it was strong enough to kill everyone in the world. If I killed myself because of that, it’s not so bad. But I think suicide is an easy way out. It takes courage to kill yourself, but it takes even longer courage to fight the virus in this example”

Moj blog: http://kypq.blogspot.com/

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Importowanie z Japoni.

Postautor: kolo » wtorek 01 paź 2013, 22:18

Czyli biorę te 3 rzeczy.
Obrazek

Następna

Wróć do ● GIEŁDA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości