Zakupy u King-1982

W tym dziale możecie kupować, sprzedawać i zamieniać każdy towar. Here you can buy,sell or exchange your stuff.
Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2012, 13:16

Zakupy u King-1982

Postautor: King » poniedziałek 23 kwie 2012, 01:07

Na sprzedaż mam konsolę PS3 SLIM w perfekcyjnym stanie. Model ostatni, dostępny aktualnie CECH-3004A (160GB). Firmware zaktualizowany do wersji najnowszej wypuszczonej 16 lutego 2012 (4.11). Konsola została kupiona 16 stycznia 2012 roku w sklepie Conrad w Berlinie i ma aż 3 lata gwarancji. Sklep jest również w Polsce więc problemu nie powinni zrobić żadnego w razie ewentualnej (odpukać w niemalowane) awarii. Kupiłem z myślą o MGS4, lecz nie znajdę na to czasu teraz, więc szkoda aby nikt z niej nie skorzystał. MGS4 poczeka sobie z 2 latka na PS4. Przez 3 miesiące zdążyłem przejść mały kawałek gry Rayman Origins (6 godzin może razem wyszło przez ten czas i po skończonej grze konsola trafiała znowu do folii ochronnej i kartonu). Konsola kosztowała 250 euro co daje 1000zł i rachunek kupna, co jest podstawą gwarancji, będzie oczywiście dołączony. Wtedy też kupiłem Rayman Origins płacąc 55 euro (220zł), obecnie w sklepach 25 euro (100zł). Rachunek również dołączę. Grę Rayman Origins daję gratis. Kolejny gratis to kabel HDMI. Absolutnie ani na konsoli ani na płycie gry nie ma najmniejszych rys użytkowania. Każdy sprzęt, który posiadam jest w stanie perfekcyjnym. Cena za zestaw przez forum to tylko 670zł). Cena dla kupującego jest atrakcyjna i nie podlega negocjacji. Jeśli ktoś życzy sobie kupić prze Allegro albo Ebay musi dopłacić 30zł, czyli razem 700zł. Przez forum rezerwacja słowna, przelew dla mnie co oczywiste z góry na moje polskie konto i jak tylko kasa znajdzie się na moim koncie, sprzęt wyślę w najbliższym dniu roboczym. Zrobiłem ogłoszenie na razie tylko u nas aby ktoś z Sega Support Site mógł kupić tą konsolę. Czekam maksymalnie nowy tydzień do niedzieli aż ktoś z was się do mnie zgłosi. Jeśli tak się nie stanie, wtedy konsola trafi na aukcję w Allegro. Czas dostarczenia to max 4-5 dni roboczych. Ewentualne pytania kierować na priv. Pozdrawiam.

P.S. Owszem zapomniałem dodać, że jest cały komplet łącznie z padem, kablami, pudełkiem. Wszystko jak z fabryki. Teraz jest jasne.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 23 kwie 2012, 12:36 przez King, łącznie zmieniany 1 raz

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » poniedziałek 23 kwie 2012, 12:14

W opisie nic nie pisało o padzie więc domyślam się że go nie ma? Gdyby był to bym z chęcią wziął (nie uśmiechami się dokupywać osobno).

------------
Zatem biorę.
Obrazek

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2012, 13:16

Re: Zakupy u King-1982

Postautor: King » czwartek 30 sie 2012, 21:05

Na sprzedaż mam konsolę Wii Limited BLUE Edition, w perfekcyjnym stanie. To jest ostatni model więc nie posiada kompatybilności wstecznej. Konsola została kupiona w lipcu 2012 w Berlinie. Używana przez miesiąc (1h dziennie) tylko z nowym Resident Evil Zero. Po skończonej grze konsola trafiała znowu do folii ochronnej. Konsola kosztowała 120 euro co daje około 480zł i rachunek kupna, będzie oczywiście dołączony. Resident Evil Zero kosztował 20 euro (80zł). Rachunek również dołączę. Oprócz tego zakupiłem oryginalny PRO controller w kolorze czarnym za 30 euro (120zł) oraz oryginalny kabel RGB za 10 euro (40zł). Pudełka od nich, full stan i rachunki również posiadam. Na konsoli nie ma znaków użytkowania. Resident Evil Zero po wyciągnięciu z folii był zawsze w konsoli więc nie ma prawa mieć najmniejszej rysy. Każdy sprzęt, który posiadam jest w stanie perfekcyjnym. W pudełku konsoli znajdują się również pozostałe rzeczy z kompletu łącznie z grą. Cena za opisywany zestaw przez forum to tylko 470zł. Cena dla kupującego jest atrakcyjna i nie podlega negocjacji ponieważ za wszystko trzeba wybulić 720zł. Można łatwo wyliczyć, że z ceny zszedłem aż 250zł plus wysyłka kurierem gratis. Jeśli ktoś życzy sobie kupić przez Allegro albo Ebay musi dopłacić 30zł, czyli razem 500zł. Przez forum rezerwacja słowna, przelew dla mnie co oczywiste z góry na moje polskie konto i jak tylko kasa znajdzie się na moim koncie, sprzęt wyślę w najbliższym dniu roboczym. Zrobiłem ogłoszenie na razie tylko u nas aby ktoś z Sega Support Site mógł kupić ten zestaw. Czekam maksymalnie do niedzieli aż ktoś z was się do mnie zgłosi. Jeśli tak się nie stanie, wtedy konsola trafi na aukcję w Allegro. Czas dostarczenia to max 4-5 dni roboczych ponieważ wysyłkę zrealizuję kurierem. Ewentualne pytania kierować na priv. Zapraszam do kupna i pozdrawiam.

Ten filmik jest czysto poglądowy na to co macie w środku tej limitowanej wersji Wii...

KONSOLA ZNALAZŁA NOWEGO WŁAŚCICIELA xD Oferta jest od tego momentu nieaktualna !!!


Wróć do ● GIEŁDA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości