[Sprzedam] Różne związane z Segą

W tym dziale możecie kupować, sprzedawać i zamieniać każdy towar. Here you can buy,sell or exchange your stuff.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

[Sprzedam] Różne związane z Segą

Postautor: kolo » niedziela 08 sty 2012, 02:09

Mam na sprzedaż kasetę z bajką Adventures of Sonic the Hedgehog, jest to 3cia kaseta z serii, zawiera odcinki Too Tall Tales, Big Daddy, Tail's New Home.
Film jest po angielsku (brytol), niestety draństwo jest uszkodzone, początek filmu (opening i kilka minut Too Tall Tales) jest rozmagnesowany (jest dźwięk ale nie ma obrazu), reszta OK.
Dla was mendy 2zł + koszty wysyłki (nie wiem jeszcze jakie). Za tyle kupiłem w szmateksie i taniej nie sprzedam...

Części do DC, sprawdzone, wszystko działa (oprócz płyty głównej i modemu). Cena do ugadania jakby był ktoś chętny. Obudowa pożółknięta i ogólnie w "takim sobie" stanie, jakby ktoś chciał do malowania to też mogę opchnąć.

Nie sprzedaję lasera!

Nieaktualne
Ostatnio zmieniony sobota 01 sie 2015, 11:53 przez kolo, łącznie zmieniany 3 razy
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » środa 15 lut 2012, 01:13

Jakby ktoś chciał to mogę rozstać się z kilkoma grami.
Dreamcast:
Sega GT - komplet, działa - nie podeszła mi...
Roadsters - komplet, działa, pudełko popękane (zawiasy i to niebieskie co trzyma płytę, o dziwo ząbki się trzymają) - gra jest do dupy
Mega Drive:
Fifa 96 - komplet, działa - nie lubię sportówek
Master System:
Spider-Man - cart i pudełko (nie ma instrukcji), nie mam SMS żeby sprawdzić (i jakoś nie mogę wyrwać), ale co tam się może do cholery zepsuć...

Ceny do ustalenia gdyby ktoś był zainteresowany, oferta tylko dla tutejszych, jak nikt nie chce to pewnie u mnie zostaną (miejsca jeszcze mam sporo, n kasę też nie narzekam).

Nieaktualne
Ostatnio zmieniony sobota 01 sie 2015, 11:54 przez kolo, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » niedziela 15 kwie 2012, 17:43

Wystawiłem na alle parę rzeczy, jak chcecie to dajcie znać - mogę zdjąć i jeszcze jest szansa że dogadamy się co do ceny.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22130694
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [Sprzedam] Różne związane z Segą

Postautor: kolo » czwartek 30 sie 2012, 21:46

Dobra, czas na oferty, niestety zdjęcia później bo matka zakosiła aparat (na którym są już zrobione zdjęcia, tylko nie zdążyłem zgrać).

Game Boy Color - stan techniczny: sprawny, stan wizualny: prawie do dupy - porysowana szybka, brak klapki z tyłu, nie przeszkadza w graniu, ale znając wasze perwersje nie zaszczycilibyście go splunięciem
W zestawie także wszystkie moje gry na niego, czyli: Wacky Races, Wario Land 3, Magical Drop - oryginalne i w pełni sprawne (choć Wario zazwyczaj trzeba dmuchnąć żeby zaskoczył) + plastikowe pudełko na 1 cart
Obrazek
Cena: 50zł + koszty wysyłki
Niezwiązany z segą ale i tak chcę się go pozbyć ;)

Sega Saturn - stan techniczny: sprawny, stan wizualny: dobry - normalnie
Sprzedaję samą konsolę, musiałem podkręcić laser żeby łyknęło cokolwiek, ale teraz bierze nawet moją najbardziej porysowaną płytę, ale od tego czasu wszystko działa idealnie.
Model 1 (z diodą access) PAL, trzeba wymienić baterię trzymającą save (łatwe i tanie)
Obrazek
Cena: 80zł + koszty wysyłki

Sega Dreamcast - stan techniczny: sprawny, stan wizualny: dobry+ - wszystko jest mniej więcej tak jak w moim, no może jest trochę bielszy bo niedawno go wykąpałem ;)
W skład zestawu wchodzi: konsola, 1x pad oryginalny, 1xVMU, 1x kabel od zasilania, 1x kabel AV (czincz, nieoryginalny z rozłączonymi żyłami - w pełni sprawny, nie widziałem różnicy w jakości obrazu pomiędzy nim a tym którego używam), gra Roadsters (komplet, popękane pudełko, płyta: dobry) oraz gra Ready 2 Rumble Boxing (płyta: bardzo dobry i pudełko zastępcze).
PAL 1, czyli ten najczęściej spotykany, czyta gry na płytach CD. Musiałem wymienić w nim laser bo się nie włączał, ale teraz wszystko OK.
Obrazek
Cena: 120zł + koszty wysyłki

Sega Master System 2 - stan techniczny: sprawny, stan wizualny (bardzo?) dobry
W skład zestawu wchodzi: konsola, oryginalny zasilacz, oryginalny pad, gry: G-Loc, Champions of Europe, F16 Fighter, Air Rescue - wszystkie w pudełkach, chyba żadna nie miała instrukcji. Nie sprzedaję kabla RF - mam u siebie ich niedobór :(
zdjęcie wkrótce
Cena: 55zł + koszty wysyłki

Koszty wysyłki są ustalane wg. cennika poczty polskiej - kiedy ktoś będzie chciał to je zważę.

Jutro wieczorem / niedługo potem sprzęt ląduje na allegro, więc jeśli ktoś chce to niech się pospieszy z zaklepaniem.

Ze starych rzeczy nadal mam:
Zasilacz, włącznik, wiatrak do DC
Fifa 96 na MD
Sega GT (DC)
kaseta

Spider Man pewnie wyląduje w zestawie Master System 1, ale to (dużo) później.


Nieaktualne
Ostatnio zmieniony sobota 01 sie 2015, 11:54 przez kolo, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: [Sprzedam] Różne związane z Segą

Postautor: Rolly » czwartek 30 sie 2012, 23:43

Kolo daj fote DC - brat jest zainteresowany ;) Mam nadzieje że tam nic nie spitoliłeś przy serwisowaniu xD
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [Sprzedam] Różne związane z Segą

Postautor: kolo » czwartek 30 sie 2012, 23:54

Nie mogę nigdzie znaleźć skarpetki :D
Raczej nic nie skopałem co skopane nie było już wcześniej. Rozebrałem na części pierwsze, dokładnie odkurzyłem pędzelkiem (nie uwierzysz ile tam było kurzu), obudowę umyłem, laser wymieniłem... Po złożeniu grałem kilka godzin i nawet bateria trzyma datę.

PS
Foty dodane przy opisie.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: [Sprzedam] Różne związane z Segą

Postautor: Rolly » piątek 31 sie 2012, 00:18

Jutro dam Ci znać czy brat bierze i tylko jeszcze klika pytań o stan pada i vmu? Technicznie i wizualnie oki?
Laser Samsung, Sanyo czy Yamaha?
Wole wyptać, żeby poźniej nie miał do mnie pretensji.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [Sprzedam] Różne związane z Segą

Postautor: kolo » piątek 31 sie 2012, 00:25

Laser: Samsung - była Yamaha ale konsola się z nią nie włączała (odsyłam do problemów technicznych).
Pad i VMU pochodzą z innej martwej konsoli (z tej samej co laser i kabel) - trochę bardziej pożółknięte niż konsola, ale sprawne. VMU piszczy dłużej i tak jakby bardziej rozpaczliwie niż ta którą używam, ale save trzyma, obraz wyświetla (chyba) cały... Pad też mniej wyślizgany niż ten co go zawsze obmacuję, choć do nowości to mu daleko.

Jakiś gość na retroage się mnie pytał tak jakoś wczoraj ile i jaki ten DC, ale jeszcze go wtedy składałem i kazałem mu poczekać - no ale wy macie pierwszeństwo (i mały rabat już wliczony).
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: [Sprzedam] Różne związane z Segą

Postautor: Rolly » piątek 31 sie 2012, 18:29

Kolo brat bierze tego DeCeka ;) Podaj mi na PW koszta z wysyłką i nr. konta na przelew. Paka może być z deklaracją wartości. Jeśli do 20zł się zmieści biorę Pocztę, inaczej zamówię Ci DHL :D

No i zabezpiecz pożądnie pakę bo nieestety powędruje mi na drugą pocztę a tam nie mam pani Marzenki :D
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [Sprzedam] Różne związane z Segą

Postautor: kolo » niedziela 02 wrz 2012, 13:29

Na allegro właśnie poszła całość mojej kolekcji Master System... W tym Golvellius!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22130694
Oprócz tego parę innych rzeczy.


Nieaktualne
Ostatnio zmieniony sobota 01 sie 2015, 11:54 przez kolo, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: [Sprzedam] Różne związane z Segą

Postautor: kolo » środa 03 paź 2012, 17:51

Licytacje od złotówki:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22130694

Nieaktualne
Ostatnio zmieniony sobota 01 sie 2015, 11:54 przez kolo, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Następna

Wróć do ● GIEŁDA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 470 gości