Nowości na stronie, sugestie, propozycje.

W tym dziale zapoznacie się z nowościami na stronie. Czekamy na Wasze opinie i sugestie. Jeśli macie pytania, pomysły - piszcie śmiało.
Prosimy równiez o zapoznanie się z Regulaminem obowiązującym na naszym Forum.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Re: Nowości na stronie, sugestie, propozycje.

Postautor: Rolly » poniedziałek 01 paź 2018, 22:19

https://www.cushycms.com - nie spodziewałem się, że znajdę narzędzie, które bez problemu uda się zintegrować z html-owym portalem i da się zrobić z tego prostego cmsa. Zależało mi głównie na niusach i listach gier - miało to zachęcić kogoś do pisania. Niestety chętnych brak :)
Ale gdybyś chciał potestować, napisać cokolwiek - daj znać. Dodam Cię z pełnymi uprawnieniami ;)
Wymiękłem z przenoszeniem i pisanie wszystkiego od nowa, sam nie dałem rady. Aktualnie portal to ponad juz 400 podstron.. Stąd decyzja i chęć poprawek.

Od piątku w pracy w wolnych chwilach poprawiam też recenzje (dodając również screeny). Tu też przyda się pomoc, tym bardziej że i na necie jest tego więcej (filmy, skriny) jak i emulacja poszła do przodu.

Przydałoby się również jakiś sensowny javascript z mobilnym menu (ala hamburger). Niestety nic co mnie zadowoli nie znalazłem aktualnie w sieci.
Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise

Postautor: Rolly » niedziela 21 paź 2018, 13:53

Cześć!
Raport z pola bitwy :)

Dodałem już ponad 400 (!) wysokiej jakości screenów (aktualnie do literki "O") do naszych portalowych recenzji + tekstowe poprawki moich własnych! Planuję tą mega aktualizację wrzucić na serwer przed 20-tymi urodzinami konsoli SEGA Dreamcast ^^ Musicie uzbroić się w cierpliwość.

Dodatkowo przed jubileuszem mam zamiar zbombardować zaprzyjaźnioną stronę JRK's RPGs i dodać szoty z wszystkich gier rpg i pochodnych, które ukazały się na DeCe - https://jrkrpg.pl/gry/dc/
Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » niedziela 28 paź 2018, 13:56

Update!
Recenzje do litery "T" zobrazkowane! Jedziemy dalej i coraz bliżej do premiery!

Obrazek

Ruszyliśmy również z opcją wsparcia naszego portalu - chętnych, którym los strony przez lata nie był obojętny, zapraszam do patronowania pod linkiem https://patronite.pl/SEGASKY
Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » czwartek 08 lis 2018, 23:53

Jak pewnie wiecie niedawno świętowaliśmy 30 urodziny konsoli SEGA Mega Drive a już za kilkanaście dni czeka na 20 rocznica premiery konsoli SEGA Dreamcast. Z tej okazji wprowadziłem masę poprawek i usprawnień w silniku portalu oraz od dziś zaczynam publikację odświeżonych recenzji wraz z kompletem przygotowanych przeze mnie ponad 450 (!) nowych obrazków. Dzięki czemu będziemy jedynym serwisem mającym tak kompleksowe materiały na świecie! Zachęcam do lektury i powrotu do przeszłości, gdy zaczynaliśmy zabawę z grami i konsolami Niebieskich. Jeśli macie chęć, podsyłajcie również i Wasze świeże artykuły - możemy wspólnie świętować i publikować je na bieżąco aż do 27 listopada. Zgodnie z zapowiedzią - w pierwszej kolejności poprawki doczekały się :

♦ 18 Wheeler: American Pro Trucker / Autor - radEk
♦ 4 x 4 Evolution / Autor - radEk
♦ 90 Minutes / Autor - Kamillo
♦ 90 Minutes / Autor - radEk
♦ Aero Dancing i / Autor - Rolly
♦ After Burner: Black Falcon / Autor - skizo
♦ Alien: Isolation / Autor - Tom19

Kolejne partie aflabetycznie będą pojawiać się co kilka dni na portalu oraz Twitterze ;)
Obrazek
Obrazek

Poprzednia

Wróć do ● REGULAMIN | FAQ | NOWOŚCI NA STRONIE