Spolszczenie / Tłumaczenie Evil Twin: Kroniki Cypriena na Sega DreamcastWitajcie na stronie projektu tłumaczenia na język polski gry Evil Twin: Cyprien's Chronicles dla konsoli SEGA Dreamcast. Wszystkie prace zostały zakończone a sama łatka wraz z polskim dubbingiem (!) wydana.

*** Jeśli masz chęć wesprzeć mnie i podziękować za obecne i przyszłe projekty, możesz skorzystać z darowizny wykorzystując Paypal w poniższym linku : https://www.paypal.me/segasky lub https://buycoffee.to/segasky

O grze:
Evil Twin: Cyprien's Chronicles autorstwa studia In-Utero rozgrywa się w całkowicie trójwymiarowym otoczeniu nocnych koszmarów. Jej bohaterem jest Cyprien, naiwny lecz rezolutny dziesięcioletni sierota, którego nieznane siły przeniosły w świat snu. Tej eterycznej krainie grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego źródło musimy odkryć podróżując przez przerażające, koszmarne wizje bohatera.
W trakcie wędrówki odnajdujemy przeróżne wskazówki prowadzące do celu. Równie pomocne w naszej misji są rozmowy z innymi postaciami. Aby uwolnić innych od wpływu mrocznej mocy, będziemy musieli również zmierzyć się ze straszliwymi potworami i orzebrnąć przez wszystkie platformowe poziomy. Podczas przygody i walki ze złem poznajemy również alter-ego Cypriena – zwane SuperCyp
. Otrzymujemy wówczas specjalne moce, które pozwolą nam na pokonanie świata ciemności.

  Data wydania : 23.12.2018
Patch jest w pełni dopasowany do wersji gry przygotowanej dla konsoli SEGA Dreamcast z możliwością odczytu CD lub ODE typu GDEMU, ewentualnie może zostać uruchomione przez emulator typu Redream, NullDC, Demul, Flycast czy Makaron. Nie działa ono z portami na konsolę PS2 oraz PC Windows.


  Pliki do pobrania :
Patch + instrukcja : Link do pobrania | Gotowy obraz CDI : Link do pobrania
UniversalDreamcastPatcher dla GDI : Link od pobrania

  Zespół :
- Rolly (lider projektu, hacking, grafika, tłumaczenie i poprawki, VMU, testy, dźwięk)
- megavolt85 (pomoc przy konwersji dubbingu, narzędzia i patch 16:9)
- Oketado (Lazyboot, narzędzie do tworzenia obrazów selfboot dla DC)

  Co oferuje łatka ?
- Dodano tryb panoramiczny 16:9 autorstwa megavolt85
- Pełny polski dubbing
- Pełne tłumaczenie dialogów, menu etc.
- Wszystkie teksty zawierają polskie "ogonki"
- Region FREE
- 60HZ fix dla europejskich konsol


  Wiadomości
5 Stycznia 2019 - poprawki dla zdań zaczynających się literą "Ś" oraz dla modyfikacja ekranu wyświetlanego na karcie pamięci VMU. 
  Kontakt, informacje, linki :

* SEGA-SKY Portal : http://sega.c0.pl oraz  @ kontakt(at)sega.c0.pl
* Youtube : https://www.youtube.com/c/SEGASKYPortal
* Twitter : https://twitter.com/SEGA_SKY
* Discord (chcesz się ze mną skontaktować lub porozmawiać o projektach?) : https://discord.com/invite/JvzZSsT


  Komentarze & Feedback :