[23.07.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Komentuj poniżej
Dziś na stronie miały pojawić się aż 4 nowe materiały, które opisuje już od 2 tygodni. Wstrzymam się jednak z ich publikacją ze względu masę zapowiedzi nowych gier (25-lecie Niebiebieskiego Jeża)
oraz na kosmetyczne poprawki do artykułów. Zdradzę Wam, że znajdzie się coś o DC, importach, androidzie i hackowaniu.
Wracamy do nowości. Na trwającej w San Diego imprezie urodzinowej Sonica ogłoszono aż 3 nowe tytuły w których pojawi się gwiazda firmy SEGA - Sonic The Hedgehog.
Pierwszy i najważniejszy to Project Sonic 2017 za który odpowie ponownie Sonic Team. O jakość produktu możemy być więc spokojni. Tym razem świat będziemy ratować na Xbox One, PS4, NX (tak Niebiescy mają juz devkity) i PC! Poniżej pierwszy trailer!

Drugi urodzinowy nowy tytuł to Sonic Mania. Tym razem ucieszą się wszyscy fani starych odsłon 2D. Oprócz starych etapów znanych z Mega Drive (które oczywiście zostaną poddane graficzynym poprawkom), pojawią się zupełnie nowe poziomy na który oprócz głownego bohatera pojawią się również Knuckles i Tails. SEGA do współpracy przy tym tytule zaprosiła m.in. Chrisa Whiteheada, który tworzył niezależne projekty oparte o uniwersum Sonica. W zakończeniu newsa premierowe wideo. Premiera - początek roku 2017. Platformy - PC,XONE,PS4.
Jakby tego było mało, firma LEGO potwierdziła że do ich gry pt. LEGO Dimension trafi postać Sonica. Szybki jeż nie tylko będzie walczył w świecie pełnym klocków, ale i kierował różnymi pojazdami, oczywiście korzystając ze wszystkich swoich umiejętności znanych wszystkim fanom serii. Oglądając pierwszy zwiastun możecie zauważyć, że developer naprawdę dopieścił naszą maskotkę.

Powyższe wiadomości optymistycznie nastawiają wszystkich grających na PC. W końcu ta omijana kiedyś platforma pozwala cieszyć się nowymi grami od japońskich producentów. Dużym zaskoczeniem więc pewnie będzie dla Was (i dla miłośników bitek 2D) iż na Steamie pojawi się już 29 lipca Blade Arcus from Shining: Battle Arena! Studio Saizensen przeniesie ten segowy hit z salonów Arcade na PC, wzbogacając go o tryb rozgrywki sieciowej! Czekamy! Strona produktu - http://store.steampowered.com/app/446040/

 

Dobre wieści nie ominą również posiadaczy konsoli Dreamcast. Dziś Jonas Karlsson poinformował, że do gry The Next Tetis wraca tryb sieciowy! To już kolejna gra, w którą zagramy w trybie Online na DeCe! Oczekiwanie na polskie modulatory napięcia powoli nabiera dodatkowego smaczku! Strona projektu dostępna jest dla Was pod linkiem : www.dreamcastlive.net
Bedąc przy Deceku (Mega Drive również ma w tym swój udział) trzeba wspomnieć o grze Rent a Hero. Ta humorystyczna fikcyjna postać, która ratowała z opresji niejedną kobietę doczeka się ekranizacji filmowej. Za scenariusz i reżyserię odpowie Steve Pink (znany z Hot Tube Machine) a realizacją zajmie się Stories LLC, które współpracowało m.in z LMFAO czy Natalią Lesz.
Na koniec jeszcze coś dla VMU! guacasaurus_mex stworzł bowiem nową grę dostępną dla charakterystycznej karty pamięci Segi. Street Race VMU Oprócz kilku tras mamy możliwość również bica rekordów. Pliki do ściągnięcia po kliknięciu w obrazek.

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
 Project Sonic 2017 [Multi   Sonic Mania [Multi]   Lego Dimension: Sonic Debut [Multi]
  Blade Arcus From Shining [PC]   Next Tetris Online Edition [DC]   Street Race VMU [DC]