[12.06.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Komentuj poniżej
Znalazłem dziś trochę czasu aby opisać (i zrazem zachęcić do zakupu) moją nową zabawkę do konsoli SEGA Dreamcast. Tematem materiału jest przejściówka VGA2HDMI, dzięki której jeszcze bardziej podkręcimy rozdzielczość w grach na naszą konsolę. Test dostępny jest pod tym linkiem. Za tydzień kolejny materiał - tym razem recenzji gry na platformy mobilne oraz lista stanów gier na DC wraz z ilością bloków jakie zajmują.
Będąc przy temacie gier wspierających wysoką rozdzielczość na Makarona, chciałem Wam przypomnieć że na naszym portalu znajduje się obszerny FAQ dla tego trybu, opisujący mase tytułów - dziś przeze mnie zaktualizowany. Lista dostępna w tym oto odnośniku.

Czas na wieści.
SEGA Live Creation zaczyna współpracę z pionierem technologi VR w Australi i sprowadya do Japonii nowy typ rozgrywki do salonów Arcade. Mowa o Zero Latency VR, która wprowadza nowe pojęcie do strzelanin.
Kazukiko Hayami z firmy SEGA jest bardzo zainteresowany wirtualną rzeczywistością i nie wyklucza kolejnych projektów, jeśli gracze będą zainteresowani tym tematem. Więcej informacji na : https://www.zerolatencyvr.com/

Pisaliśmy jakiś czas temu o projekcie Xenocider - niestety pomysł nie cieszył się taką popularnością na Kickstarterze jak chciała ekipa z Retro Sumus (kwota też mała nie była..) i zakończył się fiaskiem. Mimo to produkcja nie została zatrzymana. Inni develeoperzy jak Orion, nie czekają na wsparcie graczy i sami w prosty sposób wydają swoje gry. Wczoraj francuzki koder poinformował, że do finalnej produkcji trafia składnka gier logicznych pt. Orion's Puzzle Collection, która już niebawem trafi do sprzedaży. Dodatkowo jrpg Zia & Godesses of Magic jest właśnie tłumaczony na język angielski. Poniżej pierwszy zwiastun filmowy z nowej pozycji Oriona.
Na Zakończenie niedzieli - ważna infomracja. Kolejna gra na DeCeka wraca z trybem sieciowej rozgrywki! Mowa o ChuChu Rocket! Serwer już działa my na naszym Forum zbieramy zamówenia na stymaltory napięcia do modemu, dzięki któremu będzie możliwość nawiązania połączenia na obecnych łączach internetowych. Wpadnjcie więc na nasz panel dyskusyjny!

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
 Zero Latnecy VR [ARC   Orion's Puzzle Collection [DC]