[ 30.05.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Komentuj poniżej
Ostatnio tydzień maja rozpieszcza nas pogodą. Co za tym idzie mało kto zostaje w domu przed TV i konsolą. Mimo to mamy dla Was kilka wyzwań i informacji. Zaczynamy działu, który mam nadzieję zachęca Was do dłuższego obcowania z grami na konsole Segi. Mowa o kąciku z Trofeami. W dniu dzisiejszym dodałem kilka nowych zadań, więc jeśli macie profil na naszym forum i wykonaliście wytyczne do otrzymania medalu - koniecznie dajcie nam znać! Temat czeka również na Wasze pomysły pod tym linkiem.
Wracając do informacji. Jak się okazuje nie brakuje nowości na rynku japońskich salonów arcade. Dwa nowe automaty doczekały się premiery nowych wersji i znalazły się już w sprzedaży w KKW. Mowa o rozwałce tpp z mechami w roli głównej czyli Border Break X i karciany cyber-rpg Code of Joker S. Nie podano jeszcze oficjalnej specyfikacj boardów na których działają obie gry. W zakończeniu nijusa znadzjiecie również ziwastuny filmowe do wspomnianych tytułów.

Zmienamy platformę i przechodzimy na sprzęt Nintendo. Atlus USA zapowiedział, że już w wakacje powinien na rynek w Stanach Zjednoczonych trafić mroczny rpg Shin Megami Tensei IV Apocalypse. Co ze starym kontynentem zapytacie - niestety nie padła żadna data. Wszyscy posiadacze 3DS mogą po więcej informacji zaglądać na : http://www.atlus.com/smt4a/

Na koniec kolejna smutna wiadomość dla posiadaczy urządzeń z iOS i Androidem na pokładzie. Po Chain Chronicle przyszedł czas na na zamknięcie serwerów Sonic Runners (taki już urok sieciowych gier mobilnych..). Planowane wyłączenie gry to 27 lipca. Także śpieszcie się i wyciskajce z gry ostatnie soki.

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
 Border Break X [ARC]  Code of Joker S [ARC]  Shin Megami Tensei IV Apocalypse [3DS]